Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiakasia24

CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA MAM DZIWNE OBJAWY

Polecane posty

Gość msiakasia24
cook jak widzisz u siebie żółte plamienia to lepiej uważaj na siebie i więcej wypoczywaj, ja żadnym ekspertem nie jestem ale raczej w ciąży już nie powinno być żadnych plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każde plamienia są złe, moja siostra miała w ciąży plamienia, bala się i chodziła do szpitala, a się okazywało, że wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja niestety też zaczynam nocy cykl Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, chcialam Was zapytac czy zdarzyła sie Wam owulacja we wczesnym stadium cyklu? Mam na mysli w 9dc, zaczęłam używać testy owulacyjne i przy moich 26- 28 dniowych cyklach pisało ze powinnam zacząć w 9dc i ku mojemu zdziwieniu pierwszy okazał sie pozytywny. Zastanawiam sie czy to juz było po owulacji bo na drugi dzien i każdy następny test wychodził negatywnie a test wykazuje pierwsze dwa dni z wysokim poziomem LH. Oczywiście w tym dniu wspolzylam z moim partnerem ale obawiam sie ze to juz chyba było za późno. Czy któraś z Was miała podobna sytuacje? I czy owocem tego było maleństwo po 9-ciu miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
ja dopiero kupiłam testy owulacyjne i będę próbować, nigdy ich nie używałam, więc nie pomogę, może po miesiączce która mi się zaczyna teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Też kupię sobie te testy owulacyjne bo coś czuję że nie tak szybko zajdę w tą ciążę jak jeszcze nie tak dawno myślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
msiakasia24 podobno trzeba wyluzować, jak się za bardzo chce to nie wychodzi, najlepiej wyjechać na wakacje i oddawać się przyjemnościom, także w łóżku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
W sumie to od dwóch miesięcy dopiero, ale myślałam że jeśli znam swój cykl i swoje dni płodne to szybko mi się uda zajść w ciążę a tu taki ZONK! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Karolina a ty ile się już starasz jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
W sumie to był pierwszy cykl kiedy kochaliśmy się bez gumki, tylko jeden raz w dni płodne. Dopiero potem pomyślałam, że może coś z tego być. Rozmawiałam z wieloma osobami i mi wszyscy powiedzieli, że jak się bardzo chce to nie wychodzi, trzeba sobie odpuścić i zająć się innymi sprawami, a dziecko się pojawi. Jak za bardzo chcesz i starasz się ze wszystkich sił, to jest blokada w psychice. Zobacz jak często zachodzą w ciążę te które dziecka nie chcą, raz poseksują i Kinder niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Autorko co u Ciebie słychać ? Powiem Ci, że w moim przypadku testy owulacyjne to ściema, wychodzi mi, że nie mam owulacji, nigdy nie ma tej 2 kreski intensywnej, a zrobiłam z 7 dni test pod rząd, ale czytam w necie, że dziewczynom też nie ,,wychodziła,, owulacja, a dzieci urodziły :-P Teraz jestem 7 dni po owulacji ( liczonej książkowo jeśli oczywiście była) i mam plamienia na bieliźnie, nawet się nie łudzę, że to plamienie implantacyjne, pewnie zwykłe plamienie przed okresem, bo odstawiłam, dostinex za bardzo mi serce po nim wali....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×