Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiakasia24

CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA MAM DZIWNE OBJAWY

Polecane posty

Gość misiakasia24
4 dni temu też pojawił się u mnie taki leciuteńki żółty odcień śluzu i pobolewały mnie wtedy lekko jajniki i podbrzusze takie miałam uczucie lekkiego ciągnięcia, już sama nie wiem co to ma wszystko znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam piersi pobolewają nerwy do potęgi bóle podbrzusza na dziś miałam okres test robiłam i nie jetem seks też w te dni co ty długośc cykli też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Może test był za wcześnie jeszcze, zrób za kilka dni jak nie będzie dalej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak: moje objawy były takie same jak miesiączki i tez stracilam nadzieje, ale mimo to dwa dni przed @ zrobilam test(sobota) w pn bylam na becie i sie potwierdzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Teraz już nie mam tego żółtego zabarwienia w śluzie, pojawił się rano na chwilę tylko, wiem dziewczyny że to śmieszne pewnie jest że ja tu o śluzie piszę :D nakręcam się jak jakaś wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tak samo takze mnie to nie smieszy, jutro idz po test powinien juz wyjsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a ktory to twoj dc? mam takie same objawy jak ty plus duze zawroty głowy...test ostatnio negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ogolnie test wyszedl z taka mocna krecha dwa dni po spodziewanej @ takze zalezy od stezenia hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
To mój 26 dc przy 28 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Mi się wydaje że nie powinno być żadnego śluzu przed okresem, mi się przypomina że przed okresem zazwyczaj nie miałam żadnego śluzu, a teraz 2 dni przed okresem śluz mam raz żółty a raz biały, i pobolewa mnie podbrzusze, a ten żółty śluz mówi mi że chyba jednak zbliża się okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Dzisiaj rano bolało mnie podbrzusze tak jak na okres, obudził mnie ten ból i myślałam nawet że to już okres dostałam a tu nic, ból ustąpił i znowu pojawił się biały śluz nie jest go dużo ale jest, piersi lekko mam obolałe jak zawsze przed okresem, ale tego śluzu powinno już nie być raczej i czuję taki dziwny niepokój nie wiem jak to opisać tak dziwnie się czuję, to mój 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Nie wiem może ja tylko niepotrzebnie panikuję ale to moje pierwsze starania o dzidzię, mój drugi cykl starań i dopiero teraz zaczęłam dokładniej obserwować swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
misiakasia24 - wydaje mi się ze to ciąża;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
ja też mam takie objawy. Kochaliśmy się w 11 dc, następnego dnia rano miałam kłucie jajnika, czy myślicie, że kłucie jajnika to już owulacja czy dopiero szykowanie się na owulację ? Niby książkowo owulacja powinna być w 14 dc (przy cyklach 28 dni(, ale natura nie zachowuje się książkowo... Niedługo po tym kłuciu jajnika zwracałam w nocy. Teraz mam śluz, a nie przypominam sobie bym przed miesiączką miała śluz ? A okres mam mieć w środę teraz. Lekko bolą mnie piersi, w pracy w piątek to bolało mnie z boku jak na kolkę. To mój pierwszy cykl starań, zaczęłam brać dostinex, moja prolaktyna nie była jakaś zła, ale podobno po dostinexie jest zwiększona płodność i trzeba uważać, jak ktoś nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żółty śluz przed okresem, pozniej biały sie robi.Przed ciazami mialam typowe objawy na okres, zadne inne.Tak ze mozesz dostac okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Ja powinnam mieć okres jutro lub w poniedziałek, czekam więc do poniedziałku, nadal mam biały śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Karolina dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Pewnie jutro będzie jednak okres bo widzę u siebie że śluz jest raz żółty leci, raz biały z tym że więcej jest żółty co pewnie zapowiada okres, nie chcę się łudzić że to implantacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie test juz dzis. jak masz cykle regularne to i tak juz Ci wyjdzie test. ja robiłam na 4 dni przed @ przy cyklach 28dniowych i mi wyszedł test. jestem w 34 tygodniu wlasnie :) ja bym nie mogła tak czekac ! umarlabym z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Poleciało mi trochę brązowej wydzieliny wieczorem dzisiaj i teraz nic się nie dzieje, brzuch mnie trochę boli tak jak na okres ale narazie poleciało tylko brązowe, nie wiem czego się spodziewać, jak jutro dalej tak będzie albo całkiem ustanie i nie zobaczę krwi to ciąża, jeśli będzie krew to nie, jutro sądny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Słuchajcie idzie się załamać! dostałam @ jak tak dalej pójdzie to nigdy nie zaciążę :( i to 27 dc, czyli wychodzi na to że cykl mi się skrócił, mam 26, 27 dniowe cykle, czyli dzień owulacji mógł mi wypaść 11 lub 12 dnia cyklu nawet. Niby się tak bardzo nie nastawiałam i nie robiłam sobie nadziei co zresztą już wcześniej pisałam ale jednak okres mnie przykro rozczarował i jest mi smutno :( No cóż na to wychodzi że muszę się bardziej postarać, świat się nie kończy na okresie, następny cykl rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi;( trzymalam kciuki;( kup testy owu to sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
ojej szkoda :-( a jaki powinien być śluz po zapłodnieniu ? skoro żółty był nie taki, to powinien być biały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to bieliznę mam zabarwioną na żółto, czuję ciągnięcie w dole brzucha. Mam okres dostać w środę, nie mam jeszcze żadnego plamienia krwią, a miałam zawsze długo przed okresem, ale też dostinex mi znosił plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msiakasia24
Karolina też tak miałam przed okresem teraz i plamiłam czasem na żółto więc możesz dostać niestety okres tak jak ja ale nie musisz, nigdy nie wiadomo, trzymam kciuki mi się nie udało ale może w tym cyklu? kto wie... Za miesiąc dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
ok dzięki za odpisanie :-) my wyjeżdżamy na urlop w moje dni płodne to mam nadzieję, że wtedy jak się zrelaksuję to się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w ciazy i raz mam biale a czasem zoltawe takze nie wiem od czego to zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×