Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

imię dla chłopca Colin

Polecane posty

Gość gość

Czy zarejestrował ktoś synka w urzędzie stanu cywilnego w Polsce o takim imieniu, tuż po narodzinach wyjeżdżamy na stałe za granicę a nazwisko mamy bardzo nietypowe nie polskie więc będzie pasowało ale czy jest szansa rejestracji tego imienia w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
ehe na pewno wyjeżdżacie i macie jamerykańskie nazwisko, a ja jestem Adam Małysz, weź nie tłumacz się jesteś tu anonimowo czy opiszesz sytuacje czy nie to niczego nie zmienia. Tak rejestrują w urzędzie Colin - takich debili jak ty jest więcej :( p.s. pracuję w urzędzie stanu cywilnego we Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak dobre 18 lat temu nie chcieli zarejestrować imienia Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co takie imie? nie można dać normalnego? potem wychodza takie przypadki jak Brajan Surówka albo Colin Pietr*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma polską narodowość to się powinno dawać polskie imiona a nie jakieś z zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyjeżdżamy a nazwisko mamy krótkie i wszyscy myślą że amerykańskie, poprostu każde " nie polskie" imię pasuje, mimo obraźliwych słów dzięki za odpowiedź a powiedz mi czy imię Lennox dla chłopca można zarejestrować w Polsce bo czekam na odpowiedź kierownika urzędu stanu cywilnego z mojego miasta i boję się że może odmówić dlatego szukam jakiejś innej alternatywy, najbardziej chcielibyśmy Lennox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne to jest..wymyslanie imion ...COLINKI,brajanki,dzesiki..ble .wez sie babo zastanow,na prawde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakuby (piękne, stare tradycyjne imię) nie, nowości z zachodu nie, zdecydujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj imie które istnieje zarówno w j. polskim jak i angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko co za imię Lenox, dobrze, ze nie Lenor... Nie prościej dać cos co funkcjonuje w obu językach? Jak David, Damian, Adam, Alexander itp? Masa tego jest przecież a nie jakies Lenory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam, ze ktoś sobie jaja robi z tym Colinem, ale dziś na facebooku mój kolega z dawnych lat pochwalił się nowo narodzonym synkiem-Colinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfgsdfg
Właśnie wróciłam z dużego placu zabaw nad morzem. Jak ten plebs wyraźnie się odróżnia! Gdyby motłochowi narzucić obowiązek noszenia opasek z jakimś ostrzeżeniem typu "ćwierćinteligent" czy podobnym, to by pewnie się oburzali ale sami, na własne życzenie stygmatyzują swoje dzieci. Dziś a to Dylan, a to Alan pomykał po tym placu, no i dziewczynki małe, zakolczykowane (pewnie Nicole i inne Lenki). Od razu widać było z jakiego to środowiska i że inteligencji nie ma co się po tych dzieciach, o rodzicach nie wspominając, spodziewać. Oczywiście, nazwij syna Colin. To wręcz pożądane społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he dobre gościu powyżej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się pytać co byście wymyślili, gdybyście mieli wyjechać do Afryki. Jesteście Polakami więc nie wydziwiajcie i dajcie, jak ludzie radzą, imię pasujące i w naszym i w obcym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ,ze gdyby odwiedził mnie jakis znajomy z Dylanem albo Colinem to ja nie wiem czy by mi to imię przez gardło przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie takie imiona rozwalaja.. Kevin, Colin, Brajan.. Jak się jest Amerykaninem czy Anglikien to imię jest ok, owszem. Ale jak Polacy nadawaja takie imiona to śmiech mnie bierze. I zgadzam się, że niziny społeczne tak nazywają dzieci. Matka ma na imię Baśka, ojciec Jędrek, a dziecko Colin albo Vanessa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nadaja imiona a nie nadawaja od razu widac z jakich nizin spolecznych pochodzisz. Kazdy ma prawo do wlasnych wyborow po co ta krytyka, ktos zadal pytanie i oczekuje odpowiedzi a nie dyskusji co sie komu podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz sie, za przeproszeniem, posracie za ta swoja polskoscia. Jest globalizacja, swiat sie kurczy. A niech sobie nazywa kobieta dziecko jak chce! Wcale imie nie musi byc Polskie. A skoro pisze ze bedzie pasowalo do nazwiska i wyjezdzaja NA STALE za granice to nawet pozadane jest takie imie. Dziecku bedzie latwiej w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na stale za granica, mam polskie imie ktore nigdy nie jest pisane poprawnie, zawsze musze je literowac, nie wspomne juz o wymowie. Latwo sie ocenia siedzac w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba imię Colin jest bardzo oryginalne wolała bym dac Colin niż Lesiu,Wiesiu czy Zbysiu bleeee to dopiero krzywda dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest KOMPLEKS POCHODZENIA .Tato prosty facet np. Andrzej z pipidówy mamusia Monisia czy Agatka po zawodówce z rodziny gdzie nie było książek w domu za to leciały non stop seriale Dynastia i te brazylijskie. Chcą sobie odbić smutne życie i mieć "wyjątkowe i zachodnie" imię dla potomka. Potem będzie Colin Kiełbasa Czy Vanessa Wierzba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Colin tylko Kolin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak wyjezdzaja na stale to czemu nie moze byc Colin ale mieszkajac w Pl to nie jest ok. Znam taka jedna co ma syna Colina solara juz z niej babcie zrobila a lat ze 35 wyglada oblesnie do tego nlond wlosy masakra. I jeszcze do kompletu synek Oliwier i Oskar no ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesrajcie sie z ta polskoscia!!!! Co za ludzie!!!! Za każdym razem tylko szpilę wbić zamiast pomoc!!! Pyta tylko czy da sie zarejestrować to imie a nie czy Wam sie podoba bo kogo to obchodzi!! Skoro maja mieszkać za granica juz na stałe to Colinowi bedzie o wiele łatwiej w przyszłości z tym imieniem! Ps: bardzo ładne imie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyhejter
Nic gorszego niż bycie polakiem nie mogło mi się w życiu przytrafić. Nie ma na świecie drugiego tak ograniczonego i zaściankowego narodu jak ta cebulandia, 95% społeczeństwa przesiąknięte jest jadem nienawiści i ciągłego hejtu. Żałośni jesteście, a co do imienia to Colin to uważam że fajne, Lennox również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collin12
Imię Colin bardzo ładne ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztoff43
Nie komentuj czyjegoś imienia świat idzie z postępem zawistny zaściankowy człowieku. A jak byś dał na imię swojemu dziecku Wiesiu, Czesiu, Lesiu a może Zdzisiu co ? Bo to jeszcze większy obciach niż wspomiany Colin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123765
Kazik z Kazią hejtują czyjeś imiona a swoje maja nie lepsze. Teraz jest moda na światowe imiona tak jak w latach 80-90 Klaudia, Angelika, Oliwia itp. I tez Kazik z Kazią sie dziwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Co wam przeszkadza imię Colin. Mój syn tak ma na imię. Czy wszyscy w tym kraju muszą mieć na imię : Darek Jarek Marek Arek Czarek. To dopiero wiocha. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×