Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

imię dla chłopca Colin

Polecane posty

Gość Gosc

Tez nie wiem co ludziom przeszkadza imie Colin.  Takie same imie jak Jakub, Szymon itd.  Wszystkie te imiona sa zagraniczne tylko Polacy lubia sobie wmawiac, ze jak spolszczone i dlugo w Polsce uzywane to polskie....  Daja dzieciom zagraniczne imiona, a jak jakies nowsze zagraniczne to wiocha...  Przestancie tak sie unosic poniewaz wasze dzieci maja tez imie typu Colin tylko z przed kilku wiekow.  Hipokryci sie unosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Ja też mam Colina 🙂 i uważam że imie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 9
1 godzinę temu, Gość Roman napisał:

Ja też mam Colina 🙂 i uważam że imie jest piękne.

No i super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Roman napisał:

Ja też mam Colina 🙂 i uważam że imie jest piękne.

Serio? Ty się chwalisz czy żalisz? Ja bym matce nie wybaczyla takiej krzywdy. Szkoda że Tobie nie nadano imienia np Kimberli tak po amerykańsku może wtedy byś pojela co to znaczy być wytykanym palcami przez tempom madke co chce z dziecka zrobić posmiewisko. Kolin - masakra co za krzywda. Takie imiona kojarzą się w Polsce z patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Dajcie innym żyć. Pytanie było, czy można takie imię zarejestrować. Mieszkam polowe życia za granica, jestem matka i naprawdę to nie powinno mieć znaczenia, jak kto ma na imię. P.s. Dzieci maja polskie imiona, mam gdzieś, czy Polacy wybierają polskie czy inne. Opanujcie się z tym szufladkowaniem innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksik

Mój pierwszy synek nazywa się Aleks i jestem mega szczęśliwa że wybrałam mu to imię. Nigdy nie podobały mi się te tzw. Polskie imiona typu Wiesiu Grzesiu to dopiero obciach to imiona dla osób w wieku mojego dziadka lub starszych wujków. Każdy ma swój gust swoje upodobania i nie należy go za to krytykować a co do imienia Colin to piękne imię bardzo mi się podoba napewno będzie pasowało małemu Księciu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2019 o 14:29, Gość Gość napisał:

Serio? Ty się chwalisz czy żalisz? Ja bym matce nie wybaczyla takiej krzywdy. Szkoda że Tobie nie nadano imienia np Kimberli tak po amerykańsku może wtedy byś pojela co to znaczy być wytykanym palcami przez tempom madke co chce z dziecka zrobić posmiewisko. Kolin - masakra co za krzywda. Takie imiona kojarzą się w Polsce z patologia 

Po pierwsze to nie mieszkamy w Polsce. Po drugie Colin a nie Kolin. Po trzecie nawet jak w niej jestesmy to nikt palcami mnie nie wytyka chyba masz jakiś uraz z dzieciństwa. Imię zarejestrowałam bez problemu w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie ma problemów z rejestracja imion. Nie może być tylko obraźliwe. 

Colin czy Lennox nikogo nie obraża więc śmiało możesz rejestrować. To wasze dziecko i wasza decyzja jak będzie miało na imię 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×