Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popieram transseksualizm!

Polecane posty

Gość gość
Tu nie mamy prawa się wypowiadać, czy popieramy czy nie. Jeśli ktoś przyszedł na świat z organami nie swojej własnej płci, lecz przeciwnej, to jest dla niego dramat. Współczesna medycyna już potrafi tym ludziom pomóc zmienić płeć biologiczną. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to jest idiotą. A wiecie, że w Polsce wciąż jeszcze, kiedy urodzi się dziecko w organami obu płci, usuwa się jedne, nawet nie mając pojęcia, czy to dziecko ma psychikę chłopca czy dziewczynki. Bo noworodek przecież sam nie powie. I niestety, często jest tak, że kiedy podrośnie, okazuje się, że rodzice pozostawili mu płeć nie tą, co trzeba! A jakiś debil założył forum, na którym pyta, czy popieramy transseksualizm! Powinniśmy raczej pomyśleć co zrobić, żeby ci ludzie mogli się leczyć na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie odróżniajcie mniejszości od imidżu sztucznie wyprodukowanego przez lewicę, która dostaje KASĘ za takie akcje:O gender np. to wymysł lewacki, żeby na siłę coś przekrzyczeć, tylko że teraz przekroczyli pewną granicę upadku i zaczęli inwigilować małe dzieci:O czy każda kobieta jest feministką? czy każdy homoś jest pedałem? ja jestem asem a gardzę lgbt, genderyzmem i tym całym sztucznym chorym gównem przez to nie mogę siedzieć za długo na forum dla asów, bo ono jest stworzone przez środowiska lgbt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rudno popierać albo nie: jest sie transseksualistą lub sie nim ie jest. To tak jakby popierać zwolenników krówek zamiast zwolenników landrynek. Jak chodzi o rafalale to powinniśmy chyba oddzielić dwie sprawy: orientację seksualna i poziom t.zw. debaty publicznej. Bo dopóki ktoś nie krzywdzi innych, to ma prawo być, występowac i walić w mordę za chamstwo. Poza tym Rafalala nie jest transseksualistka, tylko transwestytą. http://portalzdrowiaseksualnego.pl/trzydziesci/tranwestycyzm-fetyszystyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey niech oni sobie zyja ale dzieci na wychowywanie niepowiini dostawac a takto to ich sprawa i ich zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura nie jest doskonała, jest wiele chorób, są również te związane z płciowością. Oprócz osób trans, rodzą się hermafrodyci (kariotyp XXY, XXXY itp.) oraz osoby genetycznie niezidentyfikowane np. kobiety z niewrażliwością na androgeny, czyli rodzi się dziecko z żeńskimi narządami i kariotypem XY (najczęściej występuje mózg kobiecy) albo dziecko z narządami męskimi i kariotypem XX (najczęściej występuje mózg męski). -> http://kobieta.wp.pl/kat,49400,title,Kobiety-ktore-genetycznie-sa-mezczyznami,wid,13609572,wiadomosc.html ...zatem, czy te kobiety w artykule, które są bezpłodne, powinny dostać zgodę na adopcję, jeśli mają kariotyp XY ? Geny są potrzebne JEDYNIE w rozmnażaniu i nie zawsze decydują o ostatecznej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fubu, wracaj do szkoły, nieuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twin_cities15
Witam Szczerze mówiąc to u większości społeczeństwa panuje przekonanie że jak większość ma tą samą percepcję świata to się nie może mylić najczęściej argumentując to tak ,,Nie mylę się mówiąc że orchidea jest piękna gdyż mnóstwo ludzi tak uważa"No właśnie MNÓSTWO , otóż często podświadomie ulegamy większości w myśl żeby mieć jakąkolwiek wspólną ideę po to by się wzajemnie podnosić z upadku i wspierać w osiągnięciu celu .Myśl dobra tylko jest w niej piewien szkopuł.1 wszystko zaczyna się od 1 jakiegokolwiek człowieka który argumentuje innym swoje zamiary dlaczego tak trzeba 2 prawdziwy cel inicjatora jawny lub tajny 3 jeżeli społeczeństwu na ogół połowie idea się spodoba sukces niemal gwarantowanymi 4 reszta podświadomie ulega w myśl tej zasady 5 i tu jest już problem nie każdy ulegnie,paru ma inną percepcję przeciwną idei i ją odrzuca 6 ,,dobre społeczeństwo wpierw -namawia -prosi -grozi 7 jeżeli ostatnie nie odnosi porządanego skutku to wojna mniejsza lub większa gotowa. I tu cel może być dowolny mogący coś niszczyć i piętnować lub budować i zachwalać W czym rzecz Narzucanie już od poznania płci dziecka kim ma być.Formułowanie tylko ze wzgląd na ciało nakazów i zakazów niemal zawsze przeciwstawnych w większości to się udaje no ale zawsze może być inaczej niż rodzina zakładała Ciało tak naprawdę to tylko powłoka tego co w środku CO WCALE NIE ZNACZY ŻE TRZEBA JEJ SIĘ POZBYĆ CZY i ZANIEDBAĆ ta powłoka nas przykuwa i spaja z materią i niestety tych co tak tłuczecie to boli jak chcecie się przekonać to ubierzcie buty i załadujcie po 3-4 kamyki w każdy i sobie pochodźcie tak z 5km bez wyjmowania i układania by było lepiej i to jest rok z życia wzięty tych osób tylko że oni tak łatwo tego nie już nie wyjmą w każdej chwili jak wy .Bóg dał człowiekowi wolną wolę Są skazani na ten ból i jak ktoś sobie spróbował to najpewniej myśli tylko jak tę niedogodność usunąć.I ta operacja ma im pomóc tym sobie zaprzątać umysł i móc pomyśleć o czymś ważniejszym czytałem sobie o transseksualnej kobiecie która przed zmianą była zagorzałym ateistą a po kulejącą ale idącą w dobrym kieruku chrześcijanką.Było ostatnio kazanie jak Jezus przybył do faryzeusza,zasiedli razem do stołu i Jezus ku zdziwieniu gospodarza nie umył rąk .Faryzeusz go upomniał a ten mu na to ,,Wy faryzeusze dbacie o to by kielich był czysty z zewnątrz a w środku jest brudny... Albo inaczej ,,Nieważne jaki masz wóz tylko jak nim jeździsz" Dominic Toretto z Szybkich i wściekłych I to bardzo lubię w chrześcijaństwie możliwość przełożenia idei dla każdego człowieka Jeden wspólny język moralny I jeżeli to ma im pomóc być szczęśliwymi i niezmieni ich na złe to proszę bardzo daje im zielone światło. -Syty głodnego niezrozumie -nie liczy się ciało tylko dusza Ps Spróbujcie odgadnąć kto to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co dyskutowac z tymi homofobami . ONI beds krytykowac sasiada swojego ,tesciowa , pieszego na przejściu dla pieszych i wszystkich ,którzy nie przytakuja im . Żeby zyc z homofobami w zgodzie trzeba się z nimi we wszystkich sprawach zgadzać ,żadnych sprzeciwów ,żadnej dyskusji . Dla takich rasistów wszystko jest podzielone na dwie części . Dobro i zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzeciwko sprzeciwianiu
Ludzie co wy macie do popierania albo nie ,nikt wam nie każe popierać ani nie popierać . Jestem pewny ze te osoby które popierają albo nie popierają glosuja takze za żydami albo przeciwko żydom . przeciwko czarnym i za czarnymi . Przeciwko budowaniu elektrowni atomowej i za budowa elektrowni . przeciwko sąsiadowi ze ma mlodsza o 5 lat żonę ,albo popierają roznice wieku . Albo za aborcja czy przeciwko aborcji . I tak można do jutra wymieniać . Ludzie odwalcie sie od innych . A tolerować to możecie sobie kogoś wtedy gdy będziecie mieszkali w jednym pokoju : Jeden będzie palil papierosy a drugi wdychal i milczał ,to jest tolerancja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTaplary
A ja jestem za tym żeby zniwowac sierpem a nie kosa . Kosa nie do zyta . Zyta kosa sie nie kosi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlozetowa
A ja jestem za tym żeby chodzić w garniturze i krawacie . Klient w krawacie jest mniej awanturujący sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×