Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Dementii

Polecane posty

Wieści o rzekomym banie Czterdziechy okazały się być nieprawdą. Informacja o trollu-psychopacie grasującym na tym forum i zasrywającym wszystkie wątki jest prawdą 100%. Podobnie jak kompletna bezradność moderatorów tegoż forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do bezradności modow zgadzam się. Nie potrafią zbanować nawet sfrustrowanej czterdziechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaa :D jasne ze twoje tematy sa blokowane ty glupi babonie sama jestes trollem jakich malo. spadaj z kafeterrii raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nananaaaa Nanannana Nannnannna Nnaanannan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srementiiiii
w doopie cie mamy stara klaczo. wyppppp i sie juz tu nie pokazuj. zabierz cala swoja bande Extrakurwiencje, Rute Srute, Miecia, Podgladaczke watku i chuj wie iloma trollami ty jeszcze jestes. wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu przestała pisać.Będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum Gazeta.pl Forum Towarzyskie Dla nieśmiałych i samotnych ZMIEŃ Re: Kobieta po 40 - już do końca życia sama Dodaj do ulubionych asterka10 24.03.13, 09:24 Odpowiedz Dzięki Maja, bo czasem czuję się nawet na tym forum podobno dla "samotnych" jak kosmita.Zupełnie inaczej widzi samotność trzydziestoparolatek, który ma singli wśród znajomych, a przede wszystkim ma nadzieję, że jeszcze kogoś pozna.Bo ma realną szansę- nie jest jeszcze stary, koleżankom powoli się wnuki nie rodzą i nikt nie powie stara babo.Niestety w wieku 40+ samotna kobieta powinna porzucić jakie kolwiek marzenia na temat związku. Wtedy pojawia się PRAWDZIWA SAMOTNOŚĆ I CZŁOWIEK JEST GOTOWY BYĆ Z BYLE KIM BYLE TYLKO BYĆ.I nie patrzy, czy ktoś jest gruby, chudy, pali, czy jest łysy, wysoki czy niski.Do momentu gdy patrzysz kryteriami wybiorę tylko takiego lub taką, która mi się podoba NIE JESTEŚ NA PRAWDĘ SAMOTNY. Ja już przekroczyłam tą granicę, ale przypuszczam, że nawet u 60 letniej kobiety męzczyzna będzie patrzył na wygląd, seksapil, dobrze dopasowaną sztuczną szczękę i leżącą perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum Gazeta.pl Forum Towarzyskie Dla nieśmiałych i samotnych ZMIEŃ Re: Kobieta po 40 - już do końca życia sama Dodaj do ulubionych asterka10 13.05.13, 01:25 Odpowiedz Wiesz Noa, wsadz sobie kasę i tego legendarnego bruneta tam gdzie słońce nie dochodzi.I poszukaj faceta - będziecie sobie w przerwach w seksie mogli pluć na kobiety do woli.Może ci się nawet brunet z kasą trafi, biedny wtedy nie będziesz.Wiesz dla mnie jesteś krypto gejem, tylko oni tak nienawidzą kobiet.Myślę, że nawet na tym forum znajdziesz sobie chłopca. xxxxxxxxxxxxxxxxxx jak sie tak odnosi do ludzi to kogo dziwi , ze jest i bedzie sama. nikogo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, ze przestała pisać, bo w końcu ją zdemaskowano i nikt poważny nie chce z nią dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×