Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktos kto nie ma FACEBOOKA ?

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dusza towarzystwa w realnym świecie a kłamliwe kontakty na srejsbukach mnie nie obchodzą dlatego nie mam i mieć nie będę, poza tym szkoda mi tracić czas na takie goowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam Fb od jakiegoś czasu, ze względu na to że cenie swoją prywatność. Ktoś napisał ze przecież nie wstawiam "Przed chwilą byłem u ryzjera" itp rzeczy. Nie służy ci to do kontaktu z ludzi jak się zmienili. Ale fb wpływa na ciebie przez stumulacje ludzkich zachowań. FB to taki Matrix. Jesteś podłączony i w jakimś elemencie infiltrowanym może co niektórzy po kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Zuckerberg naśmiewa siez ludzi którzy zyją facebookiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam bo ktoś mnie kiedyś wysmial , nie mam też co odpisać i nie założę sobie go teraz trzymam się tej 2 wersji gdy pytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 2 miesięcy całkowicie zrezygnowałam z Facebooka i to była dobra decyzja :D mam święty spokój od wielu "znajomych "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam faceboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam bo nie lubie lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha przed chwila byłem u fryzjera haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałem poinformować caly swiat ze byłem u fryzjera , ze zrobiłem kupe ... Dlubalem w nosie i pierdlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi czasu na Facebooka, a jakbym zaprosiła tam ludzi daje rękę sobie uciąć, ze większość byłaby tylko wirtualnymi znajomymi- zaproś mnie gdzieś na żywo albo spadaj - taka wyznaje zasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facebook to gratka dla tzw attention whores, zdrowy człowiek tak naprawdę ma kilku znajomych, attention whore towarzyskoscia wirtualna wypełnia pustkę w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZNAJOMA6
NIE POSIADAM Fb , poniewaz nie jest mi potrzebny! i rodzice nie pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek średni
Miałem ale nie jest mi dedykowany, bo 3 lata rozczarowań doprowadziły do zamknięcia przeze mnie własnego profilu. Nie zyskałem wymarzonych koneksji za pomocą tego systemu. Zamknąłem profil z racjonalnych pobudek. Facebook nie jest dla wszystkich, pomomi iż względnie tak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry czlowiek3888
Piszecie ,ze nie macie bo nie chcecie wpuszczac ludzi do swojego zycia...co za ideologiczna sciema:P No dobrze,ale mozecie miec pusty profil bez fotek,avatara ,nic nie dodawac,Poporstu byc.:P Jesli ktos nie ma fejsa to jest odludkiem,autsajderem,nie ma znajomych,jest zakopleksiony i w realu jest smaotnikiem. Taka prawda,fejs jest dzisiaj potrzebny do komunikowania się.,budowania wiezi spolecnzych,poznawania nowych ludzi...A wy boicie sie oceniania WAS i braku anonimowosci...Szczury.a wY tylko dobrze sie czujecie anonimowo na Kafee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 7 lat fejsa, potem skasowałam w dniu obrony :) tak samo w lutym skasowałam insta, a na początku czerwca fotobloga. Teraz to ludzie mają dopiero gulę, bo nie wiedzą co się ze mną dzieje :D Jak ktoś chce ze mną pogadać to ma mój numer telefonu, może pisać albo umówić się na kawę. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Nie mam i nie potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×