Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktos kto nie ma FACEBOOKA ?

Polecane posty

Gość gość
Fb , żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zajrzalam kiedys u znajomego, na czym to polega. nie rozumiem tej mani wstawiania zdjec co chwila w innej pozie i lajkowania tego. moze by mi sie to podobalo, gdybym maila 10 lat, ale mam ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam ale zlikwidowałam, odkąd zaobserwowałam że jest to miejsce bezustannego lansu. I pole do popisu dla wszelkiego rodzaju obgadywaczy ,tzw życzliwych"przyjaciół."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, bo mi to po prostu niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem wielki koncerny wiedza co jecie, czego sluchacie itp dajecie sie wciagnac w wielka manipulacje, a fb zaciera rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććśog
Ciekawostka. Sporo osób tu pisze, że nie ma bo chroni prywatność. To ja napiszę tak: też nie miałam długo, ale potrzebowałam założyć, żeby mieć dostęp do grupy na studiach, ponieważ dużo informacji piszą właśnie tam i to jest ważne. Ale jeśli chodzi o prywatność, to myślę, że mam chronioną odpowiednio. Nie mam zdjęcia, mam tylko jakiś obrazek w tle, mam ustawioną szkołę średnią - żeby można było jakoś zidentyfikować moje konto skoro nie mam zdjęcia (bo nie jednemu psu burek na imię). Kiedyś miałam wpisaną uczelnię, ale zobaczyć to mogły wyłącznie osoby, które już miałam w znajomych (jednak uznałam, że tego nie potrzebuję i usunęłam). Nie mam tam miejsc pracy, nie mam żadnych oznaczeń gdzie byłam, a gdzie nie. Mam dwie albo trzy strony polubione, żeby oglądać na bieżąco ich wpisy, bo mnie ciekawią i tyle. Poza tymi wpisami z tamtych stron, poza grupą studencką korzystam jeszcze z prywatnych wiadomości. Nawet zablokowałam sobie aplikacje i ścianę. Czyli nie mam gier i nikt niczego nie może mi napisać na tej ścianie. Jak również nie wyświetla się moja data urodzin, bo i tego nie potrzebuję. Morał? Jak komuś nie potrzeba, to fakt nie ma co zakładać, ale jak ktoś ma założone, to nie znaczy, że chodzi o lans i ekshibicjonizm, bo DA SIĘ bez tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośććśog , ale to po co masz założone? strony to można w ulubione wsadzić w przeglądarce, więc nie rozumiem Twojego tłumaczenia, czy raczej bronienia, dlaczego masz. wiadomości to można przez e-maila, gg czy inne komunikatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam najlepszy na fejsie jest stróżyk. "ma" żonę i córkę :D:D:D:D:D:D:D:D ten to dopiero jest wynalazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam. Jest kilka powodów, o zadnym nie bede mówić publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććśog
gość dziś Zaraz na początku swojego wpisu napisałam po co mam założone. Ale powtórzę, cytując: "też nie miałam długo, ale potrzebowałam założyć, żeby mieć dostęp do grupy na studiach, ponieważ dużo informacji piszą właśnie tam i to jest ważne" A co do stron, to niektórzy prowadzą blogi, inni piszą na blogach i fb a są jeszcze tacy, którzy piszą tylko na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i eksponuje grube brzuszysko i lansuje się z pożyczonym bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto daje psychopacie swojego dzieciaka .....straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czasem myślę, ze fb to narzędzie, ktore pozwala doglebnie poznać społeczeństwo, w roznych celach.moze tak, moze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nim manipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb mam to oczywiste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nim manipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisss78
Wielu ludzi niestety nie zdaje sobie z tego sprawy, artykuł super, polecam wszystkim nie świadomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam potrzeby w posiadaniu fejsbuka . nie chce byc inwigilowany przez banki , nie da sie tego ponoc usunac ... nie potrzebni mi znajomi ktorych widze raz na 10 lat ...mam swoje zycie - prawdziwe fajne zycie wiec na huj mi fejsbuk z trujacymi dupe pseudo znajomymi? od kontaktow mam telefon , a komputer sluzy mi do zarabiania pieniedzy ...znajomych nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fb s************** i l mi zwiazek. Doszlo do nieporozumienia po prpstu znajomy zamiast do innej dziewczyny wyslal wiad do mnie ... moj mial dostep do mojego fb(typ zazdrosnika) nie mialam nic do ukrycia. No i ten pomylil osoby. Oczywiscie nie wierzyl w jego Ups przepraszam pomylilem osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatrzymalem sie w latach 90tych i dobrze mi z tym. Mam swoj swiat Rock n Rolla muzyki ktora slucham koncertow na nktorych bylem. Nie interesuja mnie nowe technologie a zwlaszcza wrzucanie w siec swoich fotek i ograniczanie znajomosci do slow co tam u cb? Jak znajomi to w realnym swiecie w knajpie na plywalni lub imprezie. Jak przyjaciele to zawsze mnie znajda. Dla mnie glupia moda klikanie po klawiaturze choc wlasnie to robie;) wole jednak byc anonimowy nie intereresuje mnie kicz XXI wieku gdzie ludzie obrzucaja sie blotem z jakiejs chorej nienawisci lub zawisci. Internet jest doskonalym narzedziem do ublizania wszystkim dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam szajsbuka bo go po prostu nie potrzebuje i nie lubie tego typu wynalazkow. Wszyscy znajomi maja i jak cos sie dzieje na fejsie to zawsze ktos mi maila podesle z informacja w skrocie abym byla poinformowana. Na chwile obecna nie zamierzam zakladac konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ale kilka di dni temu usunęłam i jestem happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simomaniaczka
Ja mam i nie żałuje np ktoś jest 100 kilometrów od ciebie i ma facebooka możecie sobie za darmo gadać a nie przez telefon a tak pozatym tam jest rozmowa wideo lepij niż na skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam i nigdy nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się usuwa konto na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ale dla tego ze corka byla na koloni ta kolonia wzucila fotki na FB I moglam sciagnac tak samo mlodsza ktos zalozyl konto klasowe I mozemy sie kontaktowac z innymi mamami wrazie w sciagc zdjecia czy filmy z zabawy karnawalowej czy wycieczek o I tyle ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych którzy nie mają fb To wnioskuję, że duszami towarzystwa to nie jesteście, raczej spokojni domatorzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie domatorzy tylko lamusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×