Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Senność zmiotła wszystkich:) zatem pozostaje mi tylko życzyć wam przyjemnych snów :) a życie jest brutalne Smof, nic na to nie poradzimy:P ale jeszcze możesz przemyśleć sprawę, bo może Ci się to opłacić :P dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Doktor Proktor daj polizac loda bo dzis sroda :-):jestem przed pracą i polize :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Doktorku jestes bez majtek jak zwykle zaczynam lizanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
Witam wszystkich z rana i dobrego dnia życzę, ja dzisiaj mam już piątek :) więc już się cieszę ...mimo że 13ty dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkośroda trzynastego powodem do wielkiej radości. W narodzie nadzieja na długi weekend i na słońce. Będą wylegać na naturystycznych plażach :classic_cool: jeśli tylko pogoda dopisze. Dla mnie dziś czwartek ale za to jaki! Ostatni czwartek kieratu ;) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nawet o normalnej plaży w ten weekend mogę zapomniec wiekszośc czasu spedzę za kółkiem bo robimy turę objazdową po rodzinie ...tylko takie dłuższe weekendy sa ku temu okazją, więc nie tylko naturystyczne ale i najnormalniejsze plaże mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę i będę ;) Co prawda u nas to strach się rozebrać bo przecież łamanie prawa , sianie zgorszenia itp. A i może troszkę może obawa bo nigdy nie wiesz na co trafisz (kto w krzakach siedzi i tyłek pokrzywami parzy :D). Właśnie, co myślicie o takich plażach? Jesteście za? Przeciw? Ja jestem za ale brakuje mi odwagi a co za tym idzie towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy, od czasu, do czasu lubię jakiegoś palca..pogryźć:) I mnie nie też już nie ma:) Ale, alee się jeszcze przywitam, zapraszając na południową kawkę i karpatkę, którą zaraz będę przekładać pysznym kremem śmietankowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaraz przyjdzie Doktor i dostaniesz OPR :D ;) Ja wcinam twarożek z malinami i chwilowo mój brzuszek czuje się szczęśliwy (bo pełny) :D ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jesteś taka kiełznająca? :D Chciałabym to zobaczyć. Właściwie to już widzę. Oczyma wyobraźni. Biedny Doktor. Ten bat to nie za duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kiedy, każdy bat jest dobry, zależy od siły "ciskania" A czy jestem "kiełznająca"? hmm pozostawię to dla siebie, bo żaden samiec nie zechce ze mną rozmawiać bojąc się mojego pejcza i ostryg, albo ostróg..jak się to pisze, to przy butach co kałboje mają??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, ...sądze że kolejność jest odwrotna :) ...brak Ci towarzystwa stąd i brak odwagi ... wiadomo w kupie raźniej. Nie mam nic przeciwko takim miejscom o ile sa jakoś dyskretnie rozmieszczone. W końcu nie chodzi o epatowanie nagościa nienaturystów, ale stworzenie enklaw dla ludzi którym to odpowiada. No i pomimo szacunku dla ludzkiego ciała w kazdym wieku i prawa ludzi w każdym wieku do naturyzmu, jakos nie widzę siebie na takiej plaży, i to nie tylko ze wzgledu na własne nie najmłodsze ciało, po prostu nie jestem pewien czy chciałbym ogladac inne ciała chociazby w moim wieku :) ...a poza tym starej daty jestem : ... i chyba nadal jestem przekonany że nagość to intymność i przeznaczona jest dla dwojga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że mnie nie chcesz okiełznać :D Bo jakoś mi się ten bat nie uśmiecha. A i wiesz co? Wydało się. Już wszyscy wiedzą ;) x Magda? Ty nas chcesz utuczyć? :D x Matu :) Masz rację z towarzystwem raźniej i odważniej. Intymność dla dwojga ok. Ale nagość? niekoniecznie :) Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
hej hej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ...Twoim tak, i nie dziwię się bo wstydzic sie nie ma pewnie czego ....ale jak wspomniałem nie wiem czy chciałbym paść oczy nagością pań baaaaardzo dojrzałych ... bez urazy dla kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no moze tak zamiast pierdzielic glupoty to ktos by sie tak ruszyl i drzewo porabal bo misiu sie juz nie chce :P:P milego dnia kotecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kcem ale muszem? :D :D :D sluchaj ja porabie drzewo a ty sie baw w ciuciubabka z vlaamse overheid, bo cholera juz mam dosyc tego wyszukiwania i tlumaczenia sie, co kupilam i co sprzedalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az tyle bylo? Nic sie nie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
a ja tam nie wiem ile czy ktos trafi za tym co poes kupuje, sprzedaje, oddaje, daruje??? itd?? ona sama juz tego nie ogarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor dziś nie będzie komentował co jest zdrowe, bo sam nieco przedawkował pedałowanie :) teraz w pozycji półleżącej z laptopem na kolanach uzupełnia poziom elektrolitów w organizmie za pomocą niepasteryzowanej łomży dobrze schłodzonej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek masuje ci nogi uda potrzebujesz tego, olejek zelowy dobrze ci zrobi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszku mnie wywiało popołudniu :) Co tam? Tylko ja i Matu wypowiedzieliśmy się na temat nagich plaż. Proszę się nie migać tylko odpowiedzieć bez skrywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×