Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Cześć;) plaże dla nudystów są OK jak wybierasz się z normalnym chłopakiem, który nie każe Ci siedzieć w stroju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam nie mam nic przeciwko takim plazom :) czuje sie swobodnie zarowno w ciuchach, jak i bez... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, masz tam u siebie takie plaże? A i... u Was to legalne cycki opalać? :D x Dziwny ten chłopak. A może taki zakochany :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze dziwiły mnie zdjecia z plaz nudystow na ktorych nie widac u onych zadengo sladu podniecenia. A skoro to ich nie podnieca to po kiego grzyba paraduja z gołymi przymiotami? Chyba zeby sobie cos udowodnic. Mnie na zwykłej plazy łodyga dryga jak sie zbytnio przygladam a co dopiero na plazy nudystow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy o górach :) Lubię być u góry :D x Tajger, jak to po co? By mieć równą opaleniznę Co do drgania... to dobrze, że się cieszy jak widzi. Znaczy się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz postawić antenki i podkręcić fale ;) Ciekawe czy jakiś jegomość sprawi, że mi się utwardzi i postawi część sutkowa piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie bo załoze sie ze masz strasznie wysrobowane wmagania. To standardowy tekst usprawiedliwiajacy impotencje seksualna u kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze to nie ma nic wspolnego z podniecaniem sie... pamietam jak kiedys byl taki temat na ciazowym na temat nagosci i dzieci, tam mnie prawie zlinczowano gdy przyznalam sie do tego, ze nigdy nie krepowalismy z kocurem, gdy np biorac prysznic czy kapiac sie nagle kociaki wchodzily do lazienki bo "musialy natychmiast" cos sie zapytac. nawet teraz gdy zaczynaja byc nastolatkami (omg, jaka stara jestem) nie przeszkadza mi, gdy widza mnie nago, lub ja ich. to dla nich tak naturalne, jak rowniez, ze ja spie nago a one rano wchodza do sypialni... co absolutnie nie jest rownoznaczne z wyuzdaniem. uwazam to za naturalnosc, tak samo jak karmienie piersia w miejscach publicznych. to wymysl ciemnogrodu, ze nagosc to zlo i ze jest to kojarzone tylko i wylacznie z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impotencja seksualna u kobiet? :D Pierwsze słyszę. Ale może się nie znam :P Wiesz kiedy kobiecie twardnieje? Gdy jej się podoba nie tylko wizja :P ale i fonia :) Zapach a i czasem potrzebny jest smak. Na mnie najlepiej działa głos. Stają jak ta lala nawet gdy czasem wolałabym ukryć główny temat moich myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostre słowa. Nie uważam się za głupią ale nie będe udowadniać, że nie jestem wielbłądem. x Zapach też. Ale głos... mmmmmmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dobrze. Chociaż sennie. Dobranoc Tiger, nerwusie :P 4, gdzie jesteś Mamo tematu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger, wszystkie laski się obraziły i poszły. Może dobrze bo chociaż się spać zawinę :D ale nie ładnie :P A mogłeś opowiedzieć jak pachniesz :classic_cool: Nooo to dobranoc Państwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×