Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Nie to maliny i inne bławatki. Lubie takie przyjemne "śmieci". x O bumerang! Schylę głowę ;) Nie uduś go. Mi też się przyda za kilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to widzę. Moja wyobraźnia ma wiele oczu. Dobijam do dna kubeczka. Czas na mnie :) Miło było. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To była krótka noc. Prawie jak spódnica dziewczyny wchodzącej przede mną na schody. Chyba nie chciała mi pokazać wszystkiego ale jej wyszło :D Pewnie wielu z Was chciałoby się wtedy ze mną zamieć na miejsca lub ewentualnie oczy :P To co? po jabłuszku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, pozwólcie szanowne & Szanowni, że się przywitam chyląc główkę z rączką na piersi ułożywszy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery odsłony ironii Dziś mam ochotę "podygać" (tak to się pisze??:D) Widzę tutaj same wyborowe towarzycho, nawet i Doktorek zaszczyca swoją obecnością ten topik, to i ukłonić się pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery odsłony ironii Dziś mam ochotę "podygać" (tak to się pisze??:D) Widzę tutaj same wyborowe towarzycho, nawet i Doktorek zaszczyca swoją obecnością ten topik, to i ukłonić się pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, ze Dok nie krzyczy :D A teraz Dok nie czytaj :D Wiesz co odkryłam 4? :) Lody naprawdę świetnie działają na dołki. Dzięki 👄 x Cześć winna słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy, kto nie ryzykuje ten nie ma..:) Panie Doktorze, czekolada nie pomaga..niestety..zjadłam czaerną i białą i czarno- białą.`a lody śmietankowe coby pomogły to zjem..Dziś moją dietę trafi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×