Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Życzenie śmierci jeden nie doszło do skutku. Cóż jest szansa, że kojtnę dziś :P A jeśli nie to kiedyś to nastąpi. To jedno z tych życzeń, które prędzej czy później się spełnia :) Póki co, dzień dobry wszystkim :D Pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :D u mnie też rano mocno padało, ale już przestało i teraz nawet wychodzi słońce :) Wczoraj trochę przesadziłem z pedałowaniem, dziś przydałby mi się masaż dolnych części ciała ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
wszystkich dolnych czesci ciala? ;) dzien dobry :) widze, ze ktos zrobil errate ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś pewnie ni chodzić ni siedzieć :D Biedactwo. Ale pedałowałeś chyba nóżkami? Czy coś jeszcze jest w ofercie do wymasowania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie komuś się nie spodobał. Opanuj język człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku? Mogę człowieku? Uznasz to za zasadne człowieku? Lubiekiedy w miły sposób powiedziała mi niemiła rzecz człowieku. Ja tak nie umiem i nie chcę i mam prawo mieć wyjebane na to czy ją jutro pierdolnie mikrometeoryt w ciemie tym bardziej ze wiekszosc ludzi korzysta na codzien z prawa do obojetnosci wobec losu innych wiec skoncz mnie tu ugrzeczniac człowieku bo jestes kurwa smieszny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o tym właśnie mówiłam. :) Pozdrowionka dla Pań i Panów :) A Ty, Em idź się przejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię niemiłych rzeczy w miły sposób. Nie miałam w zamyślę obrażanie Cię. Nie wiem gdzie Ty to wyczytałeś :O x Dzięki za pozdrowienia. Chociaż nie wiem od kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś mnie w stanie obrazić a jeżeli nie widzisz niestosowności stwierdzenia ze skoro zostałem już tylko Ja to ty się chociaż wyspisz to musisz popracować nad swoim stosunkiem do ludzi i empatia chociaz w zasadze nie dziwi mnie ze na topiku w ktorym werbalizuje sie swoje zboczone perwersje ocierajace sie o sadyzm zebrało sie stadko ogładzonych towarzysko psychopatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się przejść bo muszę pilnować aby bliska mi osoba nie zrobiła jakiejs głupoty ale nie wpadaj mi pomoc bo najpierw będę napierdalał lolą a pozniej dopiero zadawał pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A proszę bardzo lubię. :) Nie znasz mnie w sumie. Nawet chciałam maila napisać do Ciebie, ale nie masz w profilu, więc posłużyłam się inną drogą ;) Na szczęście z tego co zauważyłam, był zbędny, bo sytuacja zaczyna się klarować. :) Widzę, że doktora macie u siebie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak doktor Da ci klapsa będąc ubrany w lateksowe kalesony. Pozniej zrobi co masaz cyckow tłuczkiem do miesa. Och jakie to podniecajace. Nastepna zboczona znudzona zyciem zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak nie miało zabrzmieć. Jeśli tak to odebrałeś to przepraszam. Nie było to wymierzone w Twoją osobę. Tym bardziej, że "zrobiło się kretyńsko" i się pożegnałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor, gościu, czasem i w tym gabinecie przyjmuje. W sumie ma już niezły staż :) Potrzebujesz konsultacji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję lubię. Mam już kartotekę w tym gabinecie. ;) Do Ciebie zajrzałam tylko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D Dzięki, ja mam profilaktycznie. A to wiadomo, kiedy Ci cegłówka na głowę spadnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z bogiem Em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno słowo do Ciebie. Człowieku, nie strasz, nie bluzgaj :) nie masz zielonego kufa pojęcia do kogo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ty magdo szykuj drobniaki bo Inaczej parę spraw wypłynie na wierzch" w sumie to podchodzi pod szantaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mów do mnie"człowieku" o ile sam się za niego uważasz bo mi to uwłacza. Nie wiem do kogo pisze bo sienieprzedstawiłes/as zdaje sie ze ze strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to podchodzi pod wyrownywanie rachunkow ale na chuj sie wcinasz skoro nie masz z tym nic wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarzucasz nam brak empatii, smutne bo wlasnie Tobie jej brakuje :O jezeli tak Cie brzydzi i bulwersuje nasze perwersyjne zboczenie ocierajace o sadyzm, dlaczego tu piszesz? dlaczego wlaczasz sie do rozmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiger zabierz sie w koncu do roboty.."NIE mamy panskiegk plaszcza i co pan nam zrobi...?Cham sie uprze....."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×