Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monkart

Z dziewczyną w Krakowie

Polecane posty

Gość Monkart

Witam, moja dziewczyna złożyła papiery na studia w Krakowie i od października zaczyna. Chcieliśmy się wybrać pod koniec sierpnia na kilka dni, żeby znaleźć jej mieszkanie tam, ale też żeby przy okazji pozwiedzać, poimprezować itd :P Nie byłem jednak nigdy w Krakowie więc liczę na Waszą pomoc. Gdzie mogę ją zabrać ? Co można ciekawego zobaczyć? No i może polecicie jakiś nocleg niedrogi przy okazji? Kilka nocy musimy tam zostać bo znalezienie jej mieszkania pewnie trochę zajmie. Z góry dzięki za każde info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnabaaa
To zależy co lubicie i jak chcecie spędzić ten czas. Możesz zabrać ją do Kazimierza do jakiejś dobrej restauracji, możecie jechać do Wieliczki jeśli będzie mieć więcej czasu. No i obowiązkowo na Wawel! :) co do noclegu to też zależy ile kasy chcecie wydać, czy bardziej chodzi o hotel, czy hostel czy jakieś prywatne kwatery itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkart
Dzięki za informacje. A co do noclegu to szczerze mówiąc ja nie mam zupełnie pojęcia o miejscach tam więc chętnie przejrzę sobie wszystkie polecane miejsca żeby móc się rozeznać w temacie, lokalizacji i cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaPani
No to z mojej strony opiszę Ci miejsce gdzie byliśmy wiosną. Hostel. Na cichym osiedlu. Pokoje takie bardzo kameralne co dla mnie na plus. Parking darmowy. W ogródku możesz sobie zrobić grilla. Niedaleko jest centrum handlowe, więc jeśli ktoś ma ochotę na zakupy czy wypady do restauracji to jest blisko. No i cena jak na kraków moim zdaniem niewysoka http://hostelgreendragon.eu/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak z chłopakiem wybieramy się do Krakowa to zazwyczaj wybieramy apartamenty przy starym Rynku. Bardzo odpowiada mi opcja bed & breakfast no i bardzo cieszy nas fakt bliskości do Rynku krakowskiego. Bardzo dobrze, że mamy tam ciszę i spokój. W tym roku też na Sylwestra się tam - więc na pewno polecamy . http://www.apartmentcracow.com/pl/apartamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×