Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Animia

Jaki odkurzacz wodny polecacie? Miał ktoś MPM?

Polecane posty

Gość Animia

Moja mama ma w domu coś w rodzaju Rainbowa, Powermeda czy coś. Niestety, jest on strasznie ciężki i potrzebuje czegoś lekkiego, do codziennego użytku. Myślałam, o jakimś prostym wodnym, np.: http://www.ceneo.pl/11573599#tab=spec Czy ktoś z Was go ma i mógłby powiedzieć czy daje radę? Niby mógłby być i zwykły, zwykły, ale jak sobie pomyślę, że ma po jakimś czasie smrodzić przy każdym odkurzaniu... Są też jakieś bezworkowe i niewodne, nieprawdaż? Będę wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po cholerę mamie kolejne ciężkie ustrojstwo? wodny zawsze będzie cięższy od workowego. kup jej lekki workowy z długim kablem, teraz w biedronie był zobaczysz, że będzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to workowe smrodzą? wywalasz worek i zakładasz nowy - zero kontaktu z paskudztwem. smrodziły stare z PRLu gdzie worek nie był wymienny. bawiłam się pod takim jako dzieciak i nie mam żadnej alergii więc nie przesadzajmy z tą sterylnością bo organizm się nie uodparnia. dzieci ze szklanych domów zawsze są bardziej chorowite od dzieci ulicy - nie zauważyłaś? smrodzić mogą też bezworkowce bo musisz starannie oczyszczać pojemnik, a to wcale nie takie proste i wygodne. wtórna emisja kurzu w tych na worki? tak samo możesz uznać, że wodne rozpylają drobinki pleśni i grzybów bo ich budowa wręcz gwarantuje taki scenariusz proponuję więcej rozsądku, a mniej teorii spiskowych kup mamie zwykły workowy odkurzacz lekki z długim kablem i rurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja kup workowy i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka33z
Super czyści dywany, czy nawet materace od łóżka sprzęt Roboclean (www.roboclean.pl). Ma wmontowany program elektrycznej trzepaczki, a oprócz tego działa jako jonizator powietrza. Powiem, że powietrze nawet zaczyna inaczej pachnieć odkąd używamy tego sprzętu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilka tanich odkurzaczy i wszystkie szybko się popsuły albo połamały. Szukając czegoś wydajnego i trwałego, jednocześnie nadającego się do domu w którym mieszkają alergicy zainteresowałam się marką Hoover. Spodobał mi się odkurzacz Hydropower z technologią wielostopniowej filtracji wodnej i cyklonowej. Zatrzymuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu oraz roztocza. Opis odkurzacza znajdziecie tu: http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/972-hydropower_hyp_1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpm mają dobryu sprzęt, ja nie tak dawno kupowałam Samsunga w sferisie i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1252
Osobiście polecam odkurzacz MediSmart (www.medi-smart.pl). Jest to odkurzacz bezworkowy, na wodę. Rezultaty można zobaczyć już po 1 sprzątaniu - wszystkie "latające" pyłki w domu widoczne np. pod światło zniknęły a kurz na meblach nie osiada już tak często. Dodatkowo można nim filtrować powietrze, aromatyzować, dmuchać dziecięce zabawki, prać na mokro, trzepać dywany. No i ta cena...w porównaniu do robocleana czy rainbowa. Warto się zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parola
Zgadzam się karcher najlepsza marka jeśli chodzi o porzadny odkurzacz w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu 3 z FILTRAMI HEPA i teraz marze juz tylko o 2 robotach, odkurzanie i mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodny trudno wysuszyc zima a rozmnazaja sie w nim grzyby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego trudno wysuszyć? :O ja używam odkurzacza wodnego thomas i nie ma z tym problemu - wylewasz brud, opłukujesz pojemnik i zostawiasz do wyschnięcia lub przecierasz szmatką. Filtry gąbkowe można przepłukać i odstawić zimą na kaloryfer, ja tak robię i ogarniecie tego nie zajmuje więcej jak kilka minut. w życiu nie wróciłabym do odkurzacza workowego! przy filtrze wodnym jest zupełnie inna jakość sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne odkurzacze do sprzątania znajdziecie w ofercie http://www.kerpol-karcher.pl/ - bardzo dobrze dzialaja, swietnie sie sprawdzaja podczas sprzatania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
ja najbardziej polecam odkurzacz-robot np Electrolux pure i9 , sama go używam na media expert możecie kupić go. Zaoszczędzam dużo czasu, kiedy on sam odkurza ja mogę obejrzeć film albo coś ugotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia890
bardzo fajnie czysci elektrolux pure i9 - siostra ma i bardzo chwali :) dostala ode mnie a kuppilam w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Posiadam odkurzacz zelmer Jestem zadowolona z zakupu. Odkurzacz spełnił moje oczekiwania, Jest czysto i zniknęły ślady zwierzaków. Polecam wszystkim właścicielom zwierzaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędru
Ja stawiam na robota- Electrolux pure i9 jest całkiem niezły. Zamówiłem na media expert go. Ma dużo przydatnych opcji i sam wraca do stacji ładowania więc nie muszę go pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Użytkownik
Sporo krytyki naczytałem się na różnych stronach na temat odkurzaczy, więc postanowiłem podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami. Zacznę od tego, że nie jestem pracownikiem żadnej z firm sprzedających takie odkurzacze, a jedynie użytkownikiem 0d 1995 roku. Dokładnie od Listopada 1995 roku, Czyli od 23 lat. W tamtym czasie odwiedził nas przedstawiciel , który dostał nasz numer telefonu (stacjonarny) od naszych znajomych . Po około 3,5 godzinnej prezentacji z dużym oporem kupiliśmy odkurzacz za 39 990 000,00 tak dobrze czytasz za prawie 40 milionów , bo było to jeszcze przed denominacją. Ja miałem wtedy 25 lat i był to dla mnie i mojej rodziny olbrzymi wydatek, bo dla przykładu nowy Fiat 125p MALUCH kosztował 41 milionów , więc miałem przez godzinę podczas prezentacji dużą rozkmninkę, bo syn miał 3 lata, żona w ciąży z drugim dzieckiem, które urodziło się w grudniu, a tu nad nami stoi Pan który przekonuje, że zakup tego odkurzacza może być najlepszą decyzją w życiu. (specjalnie nie podaję nazwy , by nie robić reklamy żadnej z firm) a my mieliśmy 10 letniego malucha … I wiecie co … Niedawno zadzwoniła do mnie jakaś pani, która zaproponowała mi prezentację jakiegoś wielofunkcyjnego urządzenia medycznego. Ładnie mówiła i była uprzejma. Umówiłem się z nią. Na pokaz przyjechał jej brat. Okazało się, że Pan prezenter z ładnych kartonów wyciągnął najnowszy odkurzacz, który zaczął nam prezentować. I właśnie wtedy zacząłem sobie uświadamiać, że już to kiedyś słyszałem :) jakieś 23 lata wcześniej. Miło się tego Pana słuchało, ciekawie mówił i z zaangażowaniem. W pewnym momencie poprosił o nasz odkurzacz, więc pokazałem mu nasze 23 letnie urządzenie , a gdy zerknął na separator , to aż podskoczył z wrażenia. Dlaczego ? Bo wygląda ja nowy. Jest czysty i zadbany, bo taki ma być. To dokładnie zanim wyszedł prezenter z domu gdy go kupowaliśmy tłumaczył nam chyba z pięć razy. W tym momencie Pan prezenter chyba już zrozumiał, że nie sprzeda nam swojego odkurzacza, ale i tak omówił różnicę między jednym, a drugim. I faktycznie są różnice. Na koniec poprosił o numery telefonów do naszych znajomych. Daliśmy mu pełną listę. Zapytał, czy jego siostra może się na nas powołać. Odpowiedziałem, że tak, bo uważam , że taki sprzęt powinien być w każdym domu. Dlaczego...? Bo jest bardzo dobry, skuteczny i relatywnie tani … Tak kochani jest tani. Dziś kosztuje około 6000 zł , czyli jakieś 3 lub 4 wypłaty miesięczne. Kiedyś kosztował 40 milionów zł , czyli jakieś 12 do 15 miesięcznych wypłat. Ja jako użytkownik polecam odkurzacz z separatorem. Żadnej konkretnej firmy, gdyż mam znajomych którzy mają odkurzacze z innych firm niż ja i są również zadowoleni, choć tez za nie trochę kasy musieli zapłacić. Dlaczego go polecam ? Bo mam dwóch synów i obaj alergicznie i astmatycznie są zdrowi. I nie wiem, czy jest to w 100% zasługa mojego odkurzacza, ale wiem, że dzięki niemu kurzu w domu jest znacznie, ale to znacznie mniej. Mam dwie synowe i obie mają alergie, a jedna astmę . Ich rodzice nie kupili tego „drogiego” odkurzacza, a szkoda. Być może moje synowe też byłyby zdrowe. Z listy którą podałem Panu prezenterowi kupiły 3 osoby. Wszyscy dzwonili do mnie podczas swoich prezentacji i pytali mnie czy warto kupić. Każdemu bez wahania powiedziałem kupuj, bo warto. Pan prezenter okazał się człowiekiem bardzo uczciwym. W zamian za polecenia na których były sprzedaże przywiózł nam do domu fajne prezenty. Miły gest ze strony Firmy i Pana prezentera … Daliśmy mu jeszcze kilka numerów telefonów … Ta prezentacja skłoniła mnie by zerknąć w czeluści internetowe. Tu natknąłem się na całą falę krytyki, hejtu i obrażanie jeden drugiego. Ale znalazłem tez coś jeszcze. Co mnie mocno zastanawia, bo cenowo różni się od wszystkich odkurzaczy z separatorem które znam i jest znacznie tańszy. I podobny do dwóch które na rynku funkcjonują, lub funkcjonowały. Moją szczególną uwagę zwróciła jego cena. Kupiłem dla dzieci. Przywiózł im kurier. Pytam ich jak się spisuje, obaj mówią , że świetny, skuteczny … Z resztą sprawdź sam www.medi-smart.pl Nie robię żadnej reklamy, ale ze względu na cenę i funkcjonalność, warto się nad nim zastanowić. Pozdrawim Użytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten https://www.dlamojegodomu.pl/ i naprawdę świetnie się sprawdza. Duża żywotność, świetnie zbiera zabrudzenia. Mam w domu małego alergika i odkąd mam ten odkurzacz widzę ogromną poprawę. Mogę śmiało go polecić zarówno pod względem cen, jak i jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Teraz jest tego wszystkiego tyle że naprawdę jest ciężko coś fajnego wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wodnego nie miałam, ale chwalę sobie odkurzacz pionowy Electrolux pure f9 to super sprzęt, można go znaleźć na media expert np i muszę powiedzieć że odkurzam nic każdy kąt jaki tylko się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×