Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila198900

pomocy!!!!!!!test elektryczny clear blue

Polecane posty

witam mam pytanie czy ktos z was uzywal testu elektrycznego bo staramy sie z mezem o dziecko spolzylismy w dniach plodnych jakies 2 tyg temu kupilam wczoraj test elektryczny ale wyszedl negatywny gdy otwozylam go aby wyjac baterie to ma byly twie kontrolki jak we złyklym tescie i na jednym byly dwie kreski a na drugim tylko jedna wiec dzisiaj kupilam zwykly test plytkowy i tez byla jedna kreska czy to moze byc za wczesnie aby sprawdzic co to znaczyly te dwie kreski na tym elektrycznym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektryczny test podaje ze jest ciaza i ilu tyg lub ze jej brak. Nie ma tam kresek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy go sie otworzysz to w srodku masz dwa paski jak przy tescie plytkowym i na jednym byly dwie kreski nana drugim jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co go otwierać? Nie f oszukujecie się ciąży gdzie jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ale to nic nie da
nic nie otwieraj, boze ile ja testow rozbroilam jak sie staralam, i ile ledwie widocznym kresek sie dopatrzylam a to bylo 6 lat staran :P pozniej juz przestalam trobic testy nawet jak spozniala mi sie miesiaczka, bo tak spozniala mi sie czesto, az w koncu spozniala sie bardziej niz zwykle, zrobilam test, i krechca testowa wyszla jeszcze bardziej bordowa od kontrolenj, postem kupilam test elektroniczny clear blue i wywalilo ciaza i to juz chyba 5 tygodniowa, sama nie pamietam , bo tam jest chyba 1+ 2 + 3+ i chyba te 3+ to oznczalao 5 tygodni i wiecej i ja wlasnie tak mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ale to nic nie da
i takiego testu na pamiatke nie zatrzymasz, bo wynik wyswietla sie chyba do 24 godzin, wiec jak bedziesz miala pozytywny to zrob sobie tez ten zwykly , u mnie tez cos okolo tego zniknal wynik na elektronicznym calkowicie, za to zwykle testy mam :) jestem w 24 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziusekhdhdg
Witam czy zaglądasz tu jeszcze Karolinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziuseekhshhs
Tzn Kamila * przepraszam co wyszło z tym testem co go otworzyłas? Była ciąża czy nie ? Bo ja mam identyczna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andziusek a ty tu zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny. U mnie dwa testy płytkowe pozytywne. Elektryczny podał minus wiec rozkroiłam i sytuacja jak powyżej. Może stężenie moczu za słabe, zrobiłam po trzech godzinach. Nie potrafię tak całą noc.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bożka1977 napisał:

Cześć Dziewczyny. U mnie dwa testy płytkowe pozytywne. Elektryczny podał minus wiec rozkroiłam i sytuacja jak powyżej. Może stężenie moczu za słabe, zrobiłam po trzech godzinach. Nie potrafię tak całą noc.. 

Jeśli dwa testy były pozytywne, a jeden neg, to bym raczej obstawiała, że ten neg był jakiś wadliwy. W twoim przypadku najlepsze będzie badanie z krwi. Lub jeszcze jeden test. Trzy testy na pewno nie będą się mylić. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×