Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejrzliwy

czy ginekolog posuwa moją żonę?

Polecane posty

Gość gość
A w zasadzie to po co łązicie po ginekologa chba by was podniecali pod przykrywką badań pochwy!!!.Moja babcia urodziła w domu 5 cioro dzieci przy akuszerce i dziadku nie była nigdy u ginekologa i dożyła ponad 80 lat nie robiła mammografii ,która z resztą uaktywnia raka.Uniakała badań i szpitali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kobietę ginekologa, facet ginekolog badał mnie kilka razy, w szpitalu. Moja kumpela natomiast miała romans ze swoim ginekologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do ginekologa chodzę z moim facetem i wszystko cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam też meża zawsze przy całym badaniu.Raz tylko próbowal taki zboczniec ginekolog wyprosic.nie pozwolilam na to bo co mia do ukrycia skoro ja decyduje o obecnosci a nie on ginekolog! Gienkolodzy mają się za bogów i to jest wina głupich pacjentek,bo nie bieorą partnerów na badanie i nie powinno chwać sie męża za parawan bo to upokarzające dla meża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko licząc, 80% wpisów w tym wątku popełniła ta sama osoba, spamująca każdy możliwy temat różnymi wariacjami fantazji o ginekologach. To jest prawdziwe zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę.Bo wielu jest przecież mężów podczas badań i porodach.Widziałam gdy z partneram chodzimy do ginekologa to s ą razem przy całym badaniu nawet pochwy.To samo na porodówkach w dużych miastach bo tam trafiła cywilizacja sa razem z ojcem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
Ide sie zabic moje zycie nie ma sensu zegnajcie!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
mam się dobrze:) ten wyżej to podszyw poczytałem te opinie i szczerze mówiąc nabrałem jeszcze większych wątpliwości, ale postanowiłem, że na najbliższą wizytę pójdę razem z żoną - zobaczymy czy nie będzie miała nic przeciwko temu, bo jeśli tak to chyba będzie jednoznaczne:( Póki co czekam na dalsze uwagi i spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest na badaniu zawsze grzecznie czekam w samochodzie. Po powrocie do domu pieszczę i wylizuje dziurkę. Zawsze dbam, żeby chodziła do młodych i seksi ginów. Ona wie, że mnie to podnieca, zawsze po badaniu chetnię się więc nastawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z marsa
podejrzliwy porozmawiaj z żona na spokojnie postaraj się by być z nią na takich. A jak się żona zgodzi to nie daj się wyprosić z gabinetu lub razem wychodzicie.Mnie jeden raz wyprosił dużo go to kosztowało, wiec głowa do góry i spokojna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologów mężczyzn jest więcej, bo to jest bardzo korzystna finansowo specjalizacja. Ja przed każdym badaniem ginekologicznym przeżywam stres. To naprawdę żadna przyjemność, gdy lekarz wkłada wziernik i rozwiera pochwę. Szczęśliwa jestem, gdy schodzę z fotela i lekarz mówi, że wszystko w porządku. Osoby które na forum piszą, że badanie sprawia im przyjemność, podejrzewam, że to piszą panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćG
Mojej żonie na pewno by sprawiało to przyjemność. Smsują jak najęci a gdy wejdzie do gabinetu to myślę że ja będzie posuwał aż iskry pójdą. Ciekawe czy mu żona już robiła loda. Ma 38 lat a on jest starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe bo i tak przebiegają badania ginekologiczne. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl. Mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 gdzie nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów mamy Prawo mieć osobę bliską nie za parawanem bo to nie przedszkole a intymność to mąż a nie ja i ginekolog. Mój mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody. Nie jestem zacofana by wstydzić się męża przy badaniu czy zabiegach lub porodach! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się bo w krajach cuwilizowanej Europy jak Francja itp... nie może ginekolog badać pacjentki będąc sam na sam w gabinecie. W większości jest jej druga połówka a gdy nie ma takiej obcji jest wtedy położna. Jest to asekuracja obustronna by ginekolog nie miał fałszywego zarzutu o czyny niegodne. Ale również może natrafić na zboczenca ginekologa i jest pacjentka bezsilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.51 chodzę na badanie by się dowiedzieć że jestem zdrowa? A to często w gabinecie lekarskim jak ginekolog , laryngolog czy dentysta dochodzi do poważnych zakażeń nawet typu C wątroby! Bo rękawiczki założy i on się chroni a gdy dotyka coś w gabinecie potem bada to zakaża pochwę. Dlatego moja połówka jest przy badaniu i widzi czy czegoś nie dotyka w razie czego prosi o zmianę rękawiczek na nowe. Dlatego ja jestem spokojna i mąż. Jesteśmy młodzi ja blondynka szczupła i nie wiem czy ginekolog nawet nie miał by ochoty na mnie. Znam przypadek gdzie ordynator co podobno tyle widział cipke że go nie wzrusza, lecz jedna go ruszyła i dla tej pacjentki zostawił żonę i rodzinę dla niej. Ginekolog to facet z kuta śmiem i jadrami koneser i gdy jest ładna zawsze mu stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne posuwa bo intuicja nie myli dlatego ja pilnuje bo taki ginekolog może zarazić. Po kimś bym nie wchodził. Moja chodzi ze mną i to zawsze do kobiety bo są bardziej kumate posiadają drogi rodne wiec z autopsji wiedzą. Facet ginekolog z książki to niewiele wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to oczywiste, ze ginekolodzy posuwają pacjentki. Ci co nie wierzą w to, to naiwni ludzie, albo ginekolodzy piszą to dla zmyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze 2/10 ktos sie na to nabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.21 autor ma rację i ci co mówią że różnie bywa bo to ginekolog facet mocno podniecony z k*****m! 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ostatnio nie zauwarzyles ze zona jest bardziej rozepchana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×