Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabinka_l

facet, który tylko "zalicza"?

Polecane posty

Gość gość
To nie jest moja przyjaciółka od seksu, tylko przyjaciółka... seks był tylko przy okazji od czasu do czasu. Był taki moment że wydawało jej się że się we mnie zakochała i nawet chciałem zakończyć tę znajomość, ale długich, spokojnych rozmowach zrozumiała, że w ogóle do siebie nie pasujemy i związek tylko by popsuł naszą przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo przyjaciółka albo laska do seksu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka_l
a może rozczarowałam go w łóżku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forumowiczów pytasz? A skąd my mamy to wiedzieć, poza tym pierwszy raz z nową partnerką na ogół zawsze jest średni, żeby było fajnie trzeba się zgrać i znać potrzeby partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka_l
pytam forumowiczów, bo nie wiem, jak "działają" mężczyźni. wiem przecież, że nie wiecie, jak było. moim zdaniem, jak na pierwszy raz właśnie, bylo nieźle. choć bez szału. i ja to rozumiem, nie mam do niego pretensji, że nie było szału, wiem, że potencjał jest. ale nie wiem, czy mężczyźni nie funkcjonują inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od typa :) jak ktoś spodziewa się fajerwerków już pierwszej nocy, to najczęściej się rozczarowuje. Poza tym sek, to nie tylko stosunek i żeby było fajnie nie trzeba przerabiać wszystkiego z kamasutry. Skoro on nie chce z tobą żadnej bliższej relacji, to raczej go nie kręcisz i tyle, więc po co chcesz z nim sypiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka_l
właśnie ja nie wiem, czego on chce. wszystko wczesniej wskazywalo na to, ze chce czegos wiecej. dopiero potem (akurat po 1. seksie) rzucil ten tekst. wiec sie przestraszylam, zglupialam. troche sie poczulam... no nie wiem, wykorzystana (skoro on tak zabiegał, a jak tylko raz mnie wciągnął do łózka, nagle zmienia front). tymczasem zdążyłam się już chyba trochę w niego wkręcić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, bo faceci to raczej nie wzbraniają się przed seksem. Mówisz, że za Tobą latał, więc pewnie mu się podobasz. Albo źle go zrozumiałaś po prostu. Myślę, że przy następnym spotkaniu samo wyjdzie co i jak. Serio, miałam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przyszłość - zanim ktoś Cie przeleci spytaj czy chce z Tobą być . lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×