Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _jo_aśka

romans czy 1x?

Polecane posty

Gość _jo_aśka
poza tym dotychczas to on inicjował wszystkie spotkania. dzwonił nawet wtedy, kiedy mówiłam mu stanowczo, że tego dnia akurat nie będę mogła. wiele jego propozycji odrzucałam. więc chyba mogę raz ja napisać? no i jeszcze to, że ja poważnie nie wiem, o co chodzi - dlatego chce się spotkać. jeśli on chce to po prostu zakończyć, nie ma sprawy. ale ja wolałabym wiedzieć na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, najlepsze są jasne sytuacje;) A Ty tez mężatka jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
w zeszły weekend się widzieliśmy. dziki seks :) a potem cisza. nie, ja nie mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska czyli jesteś super materiał na kochankę:) nieograniczona ilość czasu:0 jak sie lubisz ubierać?:)ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
ok, odezwał się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dzięki :) lat mam 29, a ubieram się kobieco ale z klasą. w sensie uwielbiam szpilki np i innych butów nie noszę. ale dbam o to, żeby wyglądać subtelnie (nie za mocny makijaż itp.) i po prostu ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na "ostro" tez sie lubisz ubrać?:0 na jakieś szalone wyjście?:) pończochy, super mini bez stanika itp?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
ej co to za perwersja. może czasem lubię, ale tylko dla wybranych :) nic ci do tego, forumowiczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cie w 100%. Kto powiedział,ze kobieta nie moze odezwac sie pierwsza? Owszem,moze. A gosciu sam nie wie czego chce.. niech sie okresli :) Pewnie teraz mysli.. co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_jo_aśka:) przecież to jest forum ero:) i nikt cie tu nie zna:) jesteś anonimowa i właśnie możesz pisać co lubisz, o takich sprawach których byś nawet przyjaciółce nie powiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko rozumiem,ze jestes samotna? Nie czytałam Twoich wczesniejszych postow. Nie boisz sie zakochania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
na początku nie myślałam o zakochaniu... wszystko zaczęło się na imprezie, pod wpływem alkoholu, wtedy się w ogóle za dużo nie myśli :) a jak wytrzeźwiałam myślałam, że to błąd i co ja w ogóle robię. ale on nie odpuszczał. a teraz...hm, ja chyba nie chciałabym z nim tworzyć poważnego związku (myślę, że z różnych przyczyn nie pasujemy do siebie) i myślę, że to mnie powstrzymuje przed poważnym zaangażowaniem. ale seks jest niesamowity i on rzeczywiście po tym wszystkim wydaje się coraz fajniejszy (różowe okulary, przekleństwo oksytocyny). ale prawda jest taka, że to nie potrwa długo, ja niedługo wyjeżdżam do innego kraju. więc teraz chcę chyba trochę "pożyć"... po prostu tęsknię za nim, chcę się nim nacieszyć. a potem mam nadzieję, szybko się rozejdzie po kościach. mam po prostu nadzieję, że oboje będziemy mieć po tym wszystkim miłe wspomnienia i nadal będziemy tak jak kiedyś przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ja jestem w podobnym układzie jak Ty. Mimo,ze mam partnera juz.. moj kochanek jest dla mnie cudowny, przystojny, miły.. no i w łozku nie do opisania.. bronie sie chyba przed uczuciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jo_aśka :0 to do dzieła na co czekasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z Bo od tego są kochankowie i kochanki:) nie widuje się ich na codzien:) jak idą na spotkanie to wypachnieni, mili zrelaksowani i dlatego sa lepsi/lepsze od mężów i zon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
no rzeczywiście z tymi uczuciami to jest problem, bo kobiety pod wpływem seksu często się przywiązują. ale z tego, co wiem, to wszystko właśnie przez tę oksytocynę - hormon, który się wytwarza podczas orgazmu i który tak działa na kobiety. to tylko hormon :) oznacza to, że równie łatwo jak takie "zakochanie" przychodzi, można się z niego wyzwolić. więc nie bój się i nie broń się przed uczuciem. ciesz się tym, co jest teraz. w razie czego łatwo sobie z tym poradzisz. a jesli rzeczywiście będziesz się czuła zakochana - kto powiedział, że on nie może się też zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_jo_aśka - tak się zdarzyło, że miałem jako mężczyzna podobną sytuację ... niby zaczęło się banalnie, a wyszło teraz jak wyszło. Fakt, dziecka nie ma, ale poszło to bardzo daleko.. tylko hmm... jeżeli będziesz chciała podaj jakiś kontakt do siebie [e-mail np.?] to porozmawiamy, bo nie chciałbym tego tutaj przedstawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze troche do 40stki
Mam partnera..A czuje jakoś niedosyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
dzięki, gościu, ale nie chcę tu podawać żadnych namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam partnerkę i czuje niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jo_aśka
jeszcze troche do 40stki - podobno w tym wieku kobiety właśnie mają największe potrzeby :) ja jestem trochę młodsza, ale też już się martwię, co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj i szybko wykasujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co on sie odezwał? Rozmawiałas z Nim na ten temat,co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, jeśli jednak będziesz chciała porozmawiać dłużej mogę ja meila podać, a to czy będziesz chciała czy nie zostanie Twoja wolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche a moze ty podasz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest na przeszkodzie;) tylko ciekawe kto się odezwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche podaj mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze troche do 40stki
Asia po 30stce hormony szaleja na maksa..Orgazm jest lepszy niz kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktoras pani napisze adam40-1974@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są jeszcze jakieś chętne?:) po obiedzie?:) może jakiś deser?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×