Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2015

Polecane posty

Gość majgość
No pisane tam było ze jak cos to tutaj sie mamy pojawić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podpowiecie mi cos? Otóż jestem w 37 tyg i 5 dniu mój malutki wazy tylko 2700 g nie uważacie ze to troszkę Malo?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dokładnie w ten dzień ważył 2805 g i licze na minimum 3100-3200 g. Nie wszystkie dzieci rodzą się ponad 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37 maj
No właśnie nie każde dziecko musi miec 4kg, takze spokojnie Ps. Ciekawe czy nasze forum powróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania07
A co się stało z forum w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze martwie sie bo nawet lekarz dziwnie zareagowal i stwierdzil ze jest strasznie maly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaMadzik
Miejmy nadzieję bo za dużo tam naszym cennych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny lekarz. Moje dziecko ma już więcej niż ja sama się urodziłam więc skąd to zdziwienie? Mnie pogratulował jak przekroczyłam bezpieczny próg 2500 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jestescie w podobnym tyg co ja mialyscie moze takie badanie gdzie n monitorze pokazywaly sie plamki niebieskie i czerwone? Co to za badanie? Czy wy tez czulyscie w miejscu przylozenia aparatu takie cos nie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Ja wiem dla zego forum nie działa.............wczoraj wrzuciłam moje zacne foto i dlatego sie zacięło :):):) A tak na poważnie to szkodach było gdybyśmy musiały zakładać niwe forum :( A co do tych badań co gość pyta to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania07
Haha Mona nie gadaj głupot :D A może napisać do nich? Bo widzę, że jest taka opcja. Niech wyjaśnią o co chodzi i naprawią, bo naprawdę szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Może to modka musi napisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa niepamietam hasla
Kurcze a ja juz myslalam ze moj internet w szpitalu szwankuje a widze ze to nie tylko mi ufff My jeszcze musimy zostac,bo bilirubina na poziomie 13,zobaczymy jutro jak bedzie,poza tym przyszla dzis do mnie ordynatorka o.dzieciecego i mowi ze mały ma asymetrie raczek,prawa raczke nie podnosi ponad glowe,po wyjsciu czeka nas wizyta u neurologa,zmartwilam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titilinka nie martw się na zapas. Po wizycie dopiero będziesz wszystko dokładnie wiedzieć. W niczym Wam teraz to nie pomoże. 3 majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
moje pierwsze dziecko urodzilo sie w 40 tyg i mialo 2850. wiec nie masz czym sie martwic. a lekarz jakis dziwny . do 40 tyg jeszcze ci moze przybrac sporo. a dwa waga z usg jest orjentacyjna. to badanie to przeplywy pepowinowe sa sprawdzane. i takie cos sie pojawia czerwono niebieskie na ekranie jakby tetno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
orientacyjna * sorry tak mi sie pokazalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinass
No co się dzieje z tym forum naszym ?? szkoda by było gdybyśmy musiały się znowu gdzieś przenosić. Gościu 2700 to przecież nie jest poniżej normy,a masz jeszcze 1,5 tygodnia do terminu. Badanie z czerwonymi i niebieskimi "plamkami" to badanie przepływów ( pępowinowych albo mózgowych, lub przepływów w sercu). Titilinka nie martw się na zapas, a może podczas porodu jakoś źle miał rączkę ułożoną i stąd ten problem ? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i ja. Wydaje mi się,ze to znowu jakaś awaria,albo pracę modernizujace forum. Mój mały w 35+1 ważył 2700g.Ale ja nie przywiązuje się do szacunkowej wagi podanej na usg, bo to jest niemiarodajne.ważne,aby dziecko rozwijało się harmonijnie. Markor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
forum nadal nie dziala :-/ titilinka a moze przez to ze porod tak szybko postepowal . maly zle raczke mial ulozona i przeskoczyla zylka lub cos. nie martw sie na zapas. wszystko bedzie dobrze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Titlinkaaaa ona madzik ma racje, nie martw sie na zapas , Twoj syn to kawał chlopa i wszystko bedzie ok Ps. Dobrze, ze chociaz tu sie odnajdujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
miejmy naadzieje ze reszta nas znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa by była jakby wysadzilo tamto forum :-/ Ale wymyślimy coś, poza tym uważam ze można choć się mailami wymienić jak wróci tamto do normy żeby w razie w nie stracić kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
She trzeba cos takiego zrobic, dobrze, że tu sie odnalazlysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna 91
Ja jak sie urodzilam to mialam 3200 a moja siostra 3800 mojej kuzynki dziecko 4600. Nie ma reguly na to ile dziecko ma wazyc. Najwazniejsze ze ponad 2500 i tyle. Czy wasze dzieci maja czkawke? Moja cora ma zawsze czkawke po mleku smakowym zauwazylam heh. Niby jak ma czkawke to lapczywie jedza dzieci. Juz nie moge sie doczekac kiedy przestane jesc tabletki. Kazali mi jesc z powodu za malej ilosci czerwonych krwinek. Czasami zapominam jeden dzien brac. Wczoraj do szpitala ich nie wzielam i zapomniałam a dzis skurcz w udzie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna 91
Czytalam Jeszcze gdzies ze trzeba dziennie wypijac 1litr mleka lub jesc pol kg jogurtu naturalnego. Ja na nabial juz patrzec nie moge. Gora pol jogurtu zjem lub pol litra mleka wypije smakowego lub mleka z platkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Ja pije mleko ale nie litrami bez przesady :P ale jak mnie zgaga zlapie to litra zimnego wyciągnę :D A jogurty jem tylko i wyłącznie jogobelli wiśniowe :P. A pisalysmy tam żeby numerem telefonu sie wymienić ale kto wiedział :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Majowniczka
No własnie wie ktoś co sie dzieje z forum? bo od rana nic nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polianna 91
Wisniowy brzmi kuszaco. Moja mama opowiadala mi jak ze mna w ciazy byla to nic jesc nie mogla bo wymiotowala jedynie chleb z ketchupem a na laktoze jest uczulona. Ja mam 24 lata i nigdy nic zlamanego nie mialam. Chociaz w wieku 21 lat z nikad przyszla do mnie silna anemia a jadlam normalnie warzywa miesa. Niby zla dieta ciezarnej po latach moze sie objawic u dziecka. Dziecko tez nawyki zywieniowe lapie. Pamietam jak ketchup uwielbialam. Do wszystkiego prawie bralam. A teraz w ciazy tylko raz po raz i nie moge na maslo patrzec.. Jak chleb to bez masla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się z numerami wstrzymajmy i z mailami...mam nadzieje ze tamto wróci do.normy :-) Wiecie u mnie dzisiaj leciał drobniutki śnieg! Fajnie, końcówka kwietnia :o Titilinkaa buziaki dla małego, wszystko będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
She dlatego ja uszykowałam sobie kilka zestawów ubranek na wyjście no pogoda cos nie pewna ostatnio. A wiadomo jak mnie puści to mąż raczej palpitacji serca by dostał bo nie wiedziałby co wsiąść a tak spokój :P u nas chlodno dzisiaj . Zachmurzenie i wiatr . Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×