Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2015

Polecane posty

No dziewczyny nie narzekam B-) tylko masła mogli by dawać więcej bo 10 g na 4 kromki to nie popisali się. Opieka także spoko już znam całą obsadę z ginekologii, patologii ciąży, porodowki bo tam chodzę codziennie na ktg :-) został mi jeszcze do poznania noworodki. Ze mną już trzecia zmiana dziewczyn leży na sali wszystkie przeterminowane i dobrze mam z nimi B-) bo latają po schodach i ci chcę to mi przynoszą z baru. Ja staram się tam nie zachodzić bo bym slinotoku dostała :-P i chyba bym padła bo żarcie na tyle dobre, że wszystko wyjadam. Zaraz będzie obchod a potem toaleta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
Ma_linka duzo nie straciłaś :D MamaM Ty spamerze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
Fili Ty do 15maja zbankrutujesz z tym barem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Mona o ile szpital nie zbankrutuje domawiajac jedzenie bo fili wszystko zje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Dziewczyny a jak myślicie? Czy mala mogla sie najesc piersia jesli spokojnie zasnela a we snie jej sie ulalo? No chce za wszelka cene przejsc na piers ale wydaje mi sie ze ona niezbyt intensywnie je. Niby ssie ale naczesciej musze po piersi podać butelke bo jest glodna. Jak wypije butelke to dopiero zasypia. W nocy siedzialam ostro z piersia i po pierwszym karmieniu zasnela ale oo drugim juz nie...musialam dac mm. No jak podam butelke to wiem ile zjadla ale piers? No za pieruna nie zgadne. Musze chyba jakas wage zakupić. A moze mozna taka wypożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Monika moze po prostu sie nie najada z cycka? Widzisz, dajesz jej mm i cyca. Moze juz sie przyzwyczaila ksiezniczka?:) A probowalas najpierw odciagnac pokarm z piersi i zobaczyc ile jest tego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezioro Białe na lubelszczyźnie. Ci co tam byli wiedzą dlaczego piszę o tej miejscowości. Ci którzy tam nie byli - niech żałują. Tutaj można znaleźć trochę więcej info http://www.okuninka.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika123 sorki nie mam pojęcia co Ci doradzić. Co do bankructwa to spoko, spoko szpital na pewno do mnie nie dokłada bo by mi już pewnie kopa dali do domu a porcję nie dostaje zwiększonej na bliźniaki choć powinnam chyba. Co do mojego bankructwa to także spoko spoko sama nie zchodze bo bym z reklamowkami wracała pyszności :-P a tak to daje zeta i dziewczyny biegną mi po loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Monika pamiętaj ze mala jest wczesniaczkiem i jakby nie patrząc donoszonemu jest na poczatku ciężko uciągnąć a co dopiero wcześniakowi. Spokojnie z biegiem czasu mala sie nauczy. No pewnie zasypia po 10 min przy cycku to tez jest normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia37
Ja Monice to nie doradze, bo nie mam pojecia :( Ale lipa bez forum 😭 przyszedł week człowiek ma czas usiąść cos mądrego spłodzić :p ale sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Mala ssie dluzej, bez porównania z poczatkami. Przystawiam ja do piersi jak wypada karmienie ale najczesciej dokarmiam mm albo mlekiem odciagniatym. Jest juz duzy postęp. Zastanawiam sie czy bedac glodna by tak sobie zasnela. Nie chce jej glodzic ale nie chce tez przekarmiac. Moze sie po prostu najadla? Kurde jakie to wszystko trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Majgosc pewnie ze zasypia przy cycku ale to zasypianie sie rozni od tego z początków. Normalnie zasypiala ale jak ja odlozylam to oczy jak 5 zloty i raczki do buzi. Ona zasypiala ale na chwilunie i o ile na raczkach spala to odlozona juz nie. A teraz normalnie ja odlozylam jak po mm i sobie spi ksiezniczka wiec pomyslalam ze moze sie najadla w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
No to juz nie wiem . Widzisz może mala potrzebuje maminego ciepełka, zapachu czuje sie wtedy bezpieczna no nie wiem tak sobie tlumacze . Jesli chcesz karmić piersią nie przedobrzaj z modyfikowanym bo mala sie nauczy i odrzuc****erś. Z butelka sie nie napracuje za bardzo bo samo leci a z cycem to musi pociągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Zjadlam calego swiezego ananasa:) ciekawe czy mnie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoralowa
moja kolezanka co urodziła ok 33tc powiedziala ze jak dziecko do buzi raczki pcha to głodne jeszcze. Twojej jest pewnie ciezko jesć, a rośnie i coraz wiecej potrzebuje. ja bym zrobila tak jak któras z dziewczyn podpowiedziala, odciągnąc wlasne mleko i z butelki podac, bedziesz wiedziala ile je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoralowa
MamoMichałka ty użyj ananasa ale mężowego :D jakis maratonik :) prostaglandyny ponoć są skuteczniejsze...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
MamaM sraczka cie ruszy, a to oznaka zbliżającego sie porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Usiadlam i sie rozplakalam dzisiaj. Nie moge juz na siebie patrzec i wyslalam meza po tego ananasa. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Noc dluga. Meza tez przycisne:) Sraczka tez nie zaszkodzi. Z moimi zaparciami to ulga dla jelit :) Jak na razie czuje klucie w dole brzucha,ale to nie skurcze raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia37
Titlinkeee tez przeczyscilo o 21 ej przed porodem MamaM musisz wytrzymać, Ty jeszcze z tym kamieniem sie męczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania8526
hej dziewczyny, ale lipa z tym naszym forum, jakos tu dziwnie pisac... Mnie dziś pobolewa dół jakby w pochwie, nie wiem jak w pęcherzu chyba mała główką się tam wierci ogólnie dziś strasznie się wierci coś tam kombinuje chyba :) Titilinka nie martw się na zapas:) Monika123 i tak dzielna jesteś dacie radę :) Lecę kąpiu bo zmęczona jestem i obolała strasznie, mam nadzieję że jutro naprawią nam stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Kurde pól dnia mnie dzisiaj męczy.taka gula w gardle stoi i odbija mi się co chwile :-/:-/:-/:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
Majgosc Moze do jutra ci przejdzie Jaj tak czytam niektóre tematy na kafe np.problemy z karmieniem to az strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 123
No z karmieniem to roznie. Mialo byc lekko latwo i przyjemnie a nie jest ani lekko ani latwo ale na szczescie bywa przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
Chyba kazda myśli, ze jej dziecko bedzie należało do tych łatwych z karmieniem i ze spaniem, czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia77
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika123 jeśli zasnęla SPOKOJNIE to myślę że się najadła, tym bardziej, że ulała. Przestań pomału dokarmiać, bedziesz widziała efekt. Po piersi jeśli jest taka niespokojna wtedy bym dokarmiła. A tak odkładała bym spać, tylko czy tego chcesz, bo bez takiego dokarmiania na samej piersi może się domagać co pół godziny :) :) Moje tak miały a mleka miałam całą mleczarnię Anka 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinka
Dzien dobry:) wiadomo jak to w szpitalu dzien juz się zaczal mimo niedzieli Nie nastawiam sie na wyjscie bo z ta zółtaczka moze byc roznie Jesli chodzi o karmienie to moj maly je i piers i butelke, piersi pogryzione do krwi i okropny bol gdy zaczyna ssac,na szczescie nie robią problemu z mlekiem sztucznym i dokarmiaja.W domu tez bedzie karmiony mieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajowniczka
Monika- ja bym poszukala doradcy laktacyjnego w jakims pobliskim mieście. Bo to ze nie zasypia zaraz po piersi wcale nie znaczy, że jest po niej głodna . Po mm dziecko zwyczajnie dłużej trawi i dłuzej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) u mnie także już cały oddział dawno na nogach :-) ja nadal w trojpaku zaraz zbieram się na porodowke :-D ale spoko spoko na ktg. Wczoraj na wieczornym obchodzie był rezydent czyli lekarz który się uczy i tak się dopytywal o te ruchy a u mnie zdecydowanie rusza się jedna i wysłał mnie na dodatkowe ktg :-S zapisy wyszły piękne oczywiście ktg rusza jedynie jedną która szaleje w brzuchu ale raz brzuch mi się napial do 97 i po chwili opadł nic nie bolało ale oczy miałam o takie :-o później ból no bardziej pobolewanie jakby w pochwie i szlo do góry brzucha i się rozchodzilo ale pokazywało rąk do 30 czyli tyle co nic. Ale od razu jeczalam im, aby dali mi nospe na noc :-) dostałam dużą dawkę dostałam jeszcze 3 tabletki magnezu i spało mi się dobrze. Pozdrawiam milej niedzieli życzę Wam buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 123
Czesc Mam nadzieje ze mala byla najedzona bo glodna nie usnie :P wierci sie i steka ale nie usnie. Po piersi to wiem ze wytrzyma krocej bo takie mleko sie szybko trawi a na mm trzy godziny wytrzymuje. No nic...cwicze cycek dalej. Titilinka najlepsza na brodawki jest sama lanolina. Purelan to masc 100%lanolina. Ja dostalam od poloznej z rossmana baby dream tez lanoline ale nie widzialam jej w sklepie. PomagA szybciutko. Polecam. Co do zoltaczki to pewnie malego naswietla i wyjdziecie. Fili trzymaj sie tam w trojpaku :) Majgosc moze faktycznie zamowie specjalistke od laktacji ale sie troche boje. Na noworodkach miały byc takie specjalistki a i owszem...doradzaly chetnie tylko kazda co innego :O zglupiec mozna. Tak przystawiac...druga ze nie tak...kapturek a inna absolutnie nie kapturek. P*****lca mozna dostac i jak przyjdzie nastepna to juz calkiem mi we łbie namiesza. Ale rozwaze pomysl. Anka jeszcze sie boje odstawic to mleko bo obawiam sie ze mala nie bedzie przybierac i zaraz rozkrci sie afera. Postanowilam dokarmiac do momentu az mala przekroczy 3 kg bo wtedy bedzie bezpieczniej :) MamaM ty to juz chyba na prawde chcesz urodzic :) ananasy poskutkowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×