Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gośćMamaMichalka
Hej:) Nic u mnie nie skutkuje kurde:\ Maz sie smieje,ze dwa lata bede chodzic w ciazy. Pochlonelam tego ananasa, wymeczylam meza,wzielam dosyc goracy prysznic i nic. Pewnie mnie przycisnie w najmniej spodziewanym czasie. Byle nie na ulicy:) Co z tym forum? Dzisiaj to juz w ogole nic nie dziala,jakby nie bylo tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Hej wam :P ja poszłam spać dopiero o 1 w nocy :P oglądałam kilka filmów i zleciało. Mamamichalka i jak tam poskutkowało? Dzisiaj jestem 35+1 dzień bliżej niż dalej :P na szczęście już niedługo. Juz ostatnia prosta dziewczynki ;) Jutro mam okuliste o 16 zobaczymy co powie . Uczucie cofania sie treści nie minęło niestety ale staram sie to zapijać :P Bóle pachwin i ostre kłucia hu mnie dobijają :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Mamamichalka no właśnie byle żeby nie chwyciło w dzień w który będzie najmniej odpowiedni :D no i na ulicy nie bo wzbudzi to sensacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Witajcie MamaM musisz czekac tak jak Titlinkaaaa jej tez nic nie pomogło na przyspieszenie. My zaczęliśmy 36 tydz moj mały to chyba za mało miejsca ma w tym moim brzuchu, ruchy sa inne, no musi jeszcze troche wytrzymać w tej ciasnocie Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja zaczynam dziś 35 tydzień Bóle pachwin tez mi dokuczają, a tu ani się nie przemeczam ani nic nie robie Dziś dopadł mnie migrenowy ból głowy, koszmar, zazylam pół paracetamolu może przestanie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 123
A my od dzisiaj jestesmy ciaza donoszona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga4
Cześć A ja jutro zaczynam 37 tydzień, matko kiedy to zleciało :? w nocy dopadło mnie kilka skurczów ( w ogóle częściej mam skurcze jak leżę niż jak chodzę lub siedzę :? ). Jeszcze 11 dni i osobiście pofatyguję się po ananasa :P będę tak długo jeść aż mnie ruszy :P fili kurcze do takiego szpitala to sama bym się z chęcią położyła :) żarcie podane pod nos, dzidziuś kontrolowany, nic człowieka nie obchodzi, żyć nie umierać :D Monika ja też myślę, że jak odłożyłaś i nie stęka to najedzona :) teraz sukcesywnie zwiększaj pierś a zmniejszaj butlę i będzie coraz lepiej :) mamomichałka i jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga4
Moje ma czkawkę. Czy tylko ja nie lubię jak ma czkawkę czy którejś z Was też to przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Wy te ananasy bedzie wcinaly do 40 tyg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
Czkawka fajna nie jest , ale czasem jak mały sie mniej rusza to wiem po czkawce , ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga4
mona ja mogę i do 40 tc je jeść bo lubię :P a nóżwidelec mnie ruszy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile po cesarskim cieciu leży sie w szpitalu? Wiecie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od szpitala. U nas 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Moj ma czkawkę kilka razy dziennie :P u mnie maly juz tak się rusza ze widac jak przesuwa rączkami nóżkami i wypina dupke . Widać że ma mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
To zalezy od tego jak szybko dochodzi do siebie sama kobieta no i wiadomo stan zdrowia dziecka . U nas standardowo w 3-4 dobie jak jest wszystko dobrze. Moja koleżanka miała w czwartek cc (malemu spadalo tętno) i zostanie w szpitalu noe wiadomo jak dlugo bo maly ma żółtaczkę, ona stan zapalny i zle się czysci . Dostaje antybiotyki tez . Wiec nie prędko to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona37maj
U nas tez 5 dni Moj od kilku dni upodobał sobie strone na prawo od pępka i tam mi cos wypycha . Ps Majgosc biedna ta koleżanka Ps2 ciekawe ktora z nas szybciej urodzi bo terminy te same Ps3 a ananasy musza byc z puszki? Ja nie lubie ale tylko tak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna31
Cześć dziewczyny ,co z forum ? Już myślałam że Was nie znajdę ale zajrzałam tutaj i Was znalazłam :) Kurcze wczorajszy dzień był straszny , rano biegunka a w nocy obudziłam mnie taka zgaga że myślałam że nie wytrzymam , potem zgaga przeszłą to nie dobrze mi się zaczęło robić ,myślałam że będę wymiotować ale po 2 h udało mi się jakoś usnąć . Mam nadzieję że to tylko jednorazowa akcja ,ale z tego wszystkiego się wystraszyłam i spakowałam 2 torby 1 dla dzidzi i 1 dla mnie ,bo w razie czego to mąż nic nie wie co trzeba spakować . Dzisiaj też nie najlepiej się czuje coś mi niedobrze i ciężko mi na żołądku . Miłej niedzieli dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Powikłania ma po cesarskim cięciu . Niestety. Mo ciekawe bo na 23.05 sa dwie no i fili i koralowa jeszcze 24.05 :P pewnie fili bo bliźniaczki szybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z tym ananasem to jest tak, że to faktycznie działa, ale nie tak jakbyśmy chciały. Zjadłam wtedy dwie puszki i miałam mega skurcze, ale jakie, cały dzień tak twardy brzuch jakbyście kamień nosiły, nie odpuszczał. Tak jakby macica była ciągle obkurczona. Ruszyć sie nie można bo tak twardy jak kamień a akcji zero :) :) także ananasy działają, a jakże :) :) Tylko nie o to nam kaman :) Anka 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 123 a jak to patrzysz ze od dzisiaj ciąża donoszona? Że zaczęłybyście 38 tydzień ?? A miałaś w szpitalu napisane CŻN, czy CŻD ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaMichalka
Czytalam,ze bardziej ma zadzialac swiezy ananas a nie z puszki, ale jak widac na mnie nie dziala nic. We wtorek mam wizyte. Zobaczymy czy juz cos sie dzieje. Pewnie podepna mnie pod ktg. Uciekam do mamy na obiad. Dzisiaj mam wolne od kucharzenia. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika123
Tyna a moze Ty do porodu się czyścisz? :P Iga ja nie lubiłam tej czkawki bo miałam wrazenie ze mała sie meczy...czkawka została i obowiazkowo jest po kazdym jedzeniu :O U nas po cięciu 3 doby w szpitalu a 2 po sn Ciąża donoszona to taka która ma skonczone 37 tygodni i my dzisiaj konczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie od piątku 39 tc się zaczął. Juto wizyta, a we wtorek zakładam wizyta na szpitalu na ktg. Noc jak zawsze, nieciekawa. Atak duszności i ulewanie w trakcie snu mnie wykańcza. Z tego duszenia się później nie moge dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer, Madzik ja tez mam te duszności, nagle kuźwa znikąd od tygodnia dwóch oddychac w nocy nie mogę, kaszlę niemiłosiernie. Juz myslałam ze mam jakas chorobe płuc hehe, a tu bratnia dusza :) :) Anka 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndz
Hej dziewczyny - i ja was znalazłam :) jutro jadę już do szpitala, wszystko spakowane no i czekam na moją córeczkę. U nas po cc leży się w szpitalu 4-5 dni. Mam nadzieję, że jak urodzę we wtorek to w sobotę mnie wypuszczą. Moja Mała też jak ma czkawkę to przynajmniej wiem, że wszystko jest ok jak czuję słabiej ruchy. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinka
My już w domku:) Tylko ta cholerna raczka mnie martwi,naczytalam sie w necie-wiem,wiem doktor google to glupota-i schizuje U mnie po cc lezy się pelne 3 doby,po sn 2 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowniczka2015
Hey. U mnie dziś dzien paniki. Dzownie rano do mamy- Rodzisz?:D Nie odpisałam meżowi na smsa- 4 sms rodzisz?:D Wszyscy mnie już na porodówkę wysyłają normalnie. Choć brzuch to juz mi tak wisi że szok. Skurcze łapią regularnie więc może coś w tym jest;-) Titilinka- super, że wychodzicie:-) U nas wypuszczają w 3 dobie po sn czasem nawet wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 123
Titilinka to fajnie ze juz w domciu...znaczy zoltaczka odpuścila ;-) No a rączka zajma sie lekrze i pewnie nic poważnego nie bedzie. Muszę zmienic taktyke tuczenia mojej malej bo przybrala tylko 50 g w 3 dni :O wymyslilam ze nie moge jej tak dlugo trzymac przy piersi bo niewieke zjada a przez to omija jeden posilek. Bede ja piersiowac po 10-15 z kazdej i na dolewke moje mleko lub mm. Poza tym cos pojadlam co malej nie sluzy bo prezy sie niesamowicie I kupki od rana nie bylo. Nawet nie wiem co obstawiac bo nie trzymam zadnej diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgość
Dzieci karmione piersią nie musza robić kupki codziennie . Bardziej te dzieciaczki co karmione są mm . Położna mi mowila jak Core karmiłam piersią. No ale ty mala widzisz i wiesz jak sie zachowuje może poloz ja na brzuszku . Wybaczyc sie nie może . Pomasuj brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anndz ale Ci zazdroszczę. Ten sam termin ale czekać trzeba Za tydzień we wtorek chciałabym byc już w szpitalu, mój gin ma dyżur 24 h. Coś mi nie leży ten weekend majowy :( Ania34 to ulewanie treści żołądkowej jest okropne. Cały przełyk mi przepala. Agata8 chyba do Nas niedotarła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×