Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 katrina12345

wybielanie z臋b贸w czy warto

Polecane posty

Go艣膰 katrina12345

Hej, chcia艂abym si臋 dowiedzie膰, jakie metody stosujecie, 偶eby mie膰 bia艂e, 艂adne z臋by. Ja jestem pod艂amana, bo 偶adne sposoby nie pomagaj膮. Zdecydowa艂am si臋 na wybielanie w gabinecie i my艣l臋, 偶eby uda膰 si臋 do gabinetu Indexmedica (wyczyta艂am, 偶e maj膮 promocj臋 na skaling i wybielanie przez ca艂e lato i cena mnie zach臋ci艂a). Kto艣 z Was wykonywa艂 taki zabieg? Polecacie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Przeciez jasne, ze 'domowe' sposoby nic ci nie pomoga, najwyzej zniszcza szkliwo. Skaling to zabieg higieniczny, ktory powinnas stosowac co 3-6 miesiecy. Wybielanie to zabieg kosmetyczny. Dobry jest Zoom, bo nieinwazyjny, rozmawialam na ten temat z dentysta i z chemikiem, ktory w skladzie rowniez nie widzial nic niebezpiecznego - metoda dziala na zasadzie utleniania. Ale efekt jest swietny. W Anglii kosztuje okolo 拢300, w Polsce zapewne znajdziesz taniej. Polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
te偶 pr贸bowa艂am domowych sposob贸w wybielania i niestety cud贸w nie zdzia艂a艂y, ja mia艂am wybielane z臋by w http://www.hercka.pl/ to by艂o wybielanie z wykorzystaniem aktywnego tlenu, z臋by naprawd臋 艂adnie teraz wygl膮daj膮, my艣l臋, 偶e wybielanie tylko w gabinecie si臋 op艂aca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
mialam wybielanie laserem, Po chwilowej poprawie zeby sa znacznie gorsze niz przed zabiegiem. NIE POLECAM.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wybielanie niszczy zeby, niewa偶ne czy robisz to w domu czy w gabinecie, daj sobie spokoj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wszystko zale偶y od metody z jakiej skorzystacie, ja wybiela艂am z臋by w http://impladent.pl/ metod膮 beyond, jest to metoda bardzo bezpieczna, z臋by w ko艅cu s膮 bia艂e, a ja czuj臋 si臋 atrakcyjniej, po prostu trzeba poszuka膰 sobie gabinetu kt贸ry korzysta z nowych technik wybielania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nie warto bawi膰 si臋 w r贸偶nego rodzaju preparaty z aptek czy sklep贸w. Sa juz przereklamowane. Mo偶e pomagaja jedynie utrzyma膰 biale zeby, ale na pewno nie wybielaja ich. Ja dosta艂am od m臋偶a prezent na rocznice. Zafundowa艂 mi wybielanie z臋b贸w w http://dentarama.pl/dw-oferta.html i efekt bylo widac juz po pierwszej wizycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
zgadzam si臋 z tym, 偶e je艣li wybiela膰 z臋by to w gabinecie, mnie nie interesowa艂a subtelna zmiana koloru, dlatego posz艂am do http://j-dent.com.pl/ i zdecydowa艂am si臋 na wybielania metod膮 Beyond

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Oczywi艣cie, 偶e warto. Jak jest taka mo偶liwo艣膰 i nas sta膰 to ok. Mo偶e i niszcz膮 z臋by, ale wol臋 mie膰 pi臋kny u艣miech i cieszy膰 si臋 bia艂ymi ni偶 chodzi膰 z takimi 偶贸艂tymi :((( Ja wybiela艂am z臋by tutaj http://www.tendent-stomatologia.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja wybiela艂am z臋by u http://www.cs-eskulap.eu/ wg mnie idealny u艣miech to nie tylko zdrowe z臋by, ale te偶 wa偶ny jest ich kolor, warto by艂o wybieli膰 z臋by

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
wsp贸艂cze艣nie w wi臋kszo艣ci miejsc korzystaj膮 z bezpiecznych metod wybielania, mnie 艂adny kolor z臋b贸w uda艂o si臋 uzyska膰 dzi臋ki zabiegowi wybielania w http://medident-tabor.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malfkaa844
czasami dobra dieta dzia艂a cuda, zero kawy, wina, papieros贸w, do tego odpowiednie szczotkowanie z臋b贸w i efekty na pewno si臋 pojawi膮 z aptecznych produkt贸w stosowa艂am bia艂膮 per艂臋 i mog臋 poleci膰 ale mia艂am kuracj臋 5 dniow膮 nie wiem jak z innymi.. a jak koniecznie do dentysty to najlepiej si臋 zapisa膰 na usuni臋cie kamienia wtedy efekty b臋d膮 bardziej widoczne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JJ1992
Ja poszed艂em drog膮 na skr贸ty, czyli um贸wi艂em si臋 na zabieg wybielania z臋b贸w w pracowni dentystycznej www.piekny-usmiech.pl w Poznaniu, w kt贸rym aktualnie mieszkam. Zabiegi przeprowadzane s膮 lamp膮, a w moim wypadku efekty zauwa偶alne by艂y ju偶 po pierwszej wizycie. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja wybiela艂em w gabinecie preparatem Dr Martin Schwarz Expert.Jednorazowa kuracja kosztowa艂a mnie 800z艂.Min臋艂o 6 msc i efekt nadal si臋 utrzymuj臋.Nie 偶a艂uj臋 偶adnej z艂ot贸wki.Polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja p贸ki co nie podda艂am si臋 profesjonalnemu zabiegowi. Teraz stosuj臋 nak艂adk臋 wybielaj膮ca i past臋 Blanx max white :) Zam贸wi艂am te偶 szczoteczk臋 soniczn膮 i widz臋 bardzo fajne efekty. Polecam stron臋 superusmiech.pl na kt贸rej znajdziecie du偶o fajnych 艣rodk贸w do higieny jamy ustnej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja te偶 wybiuelam schwarzem tylko 偶e wersja home comfort,b na gabinet mnie nie sta膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Werka_werka
Wybielanie z臋b贸w w gabinecie sporo kosztuje a s艂ysza艂am 偶e nie zawsze jest super efekt wi臋c raczej nie warto. Ja wybielilam swoje z臋by metod膮 Martuni, mniejszy koszt a efekt jest naprawd臋 艣wietny :) https://metodamartuni.wordpress.com

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ole艅ka

Przede wszystkim po prostu dbanie o z臋by - mycie 2/3 razy dziennie, wizyty u stomatologa, nitkowanie, p艂ukanie. A po drugie stosuje produkty wybielaj膮ce 馃檪 te od Iwhite bo daj膮 mi najlepsze efekty. No i faktycznie w ci膮gu miesi膮ca z臋by si臋 sporo bielsze zrobi艂y.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mariannahiera

U mnie efekt po zabiegu w Dental House utrzymywa艂 si臋 kilka miesi臋cy i nie przep艂aci艂am wi臋c wydaje mi si臋 偶e to ca艂kiem rozs膮dny deal jak na 艁uk贸w.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

wybielanie z臋b贸w BEYOND www.lenartowiczclinic.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 CandyCox

Oczywi艣cie, ze warto wybiela膰 z臋by.聽 Ale najlepiej zrobi膰 to w profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Nie kupowac tych 偶adnych preparat贸w wybielaj膮cych. Do mnie one jako艣 nie przemawiaj膮. S膮 specjalne metody wybielania w gabinecie. warunek tylko taki, 偶e musisz mie膰 wszystkie zeby wyleczone. CO do gabinetu to bardzo polecam Centrum Demed na Woli. Dysponuj膮 bardzo dobrym sprz臋te, ceny przyst臋pne dla ka偶dego Kowalskiego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zoska

Pytanie 馃檪 jasne , 偶e wart bo nasz u艣miech to nasza wizyt贸wka. Ja z natury mia艂am do艣膰 偶贸艂te 偶eby聽 ale z begiem lat zacz臋艂o mi to przeszkadza膰. Zdecydowa艂am si臋 na wybielanie i posz艂am na konsultacj臋 do gabinetu聽Viscardi w Tychach i musia艂am tylko wyleczy膰 dwa z膮bki i mog艂am wybiela膰 z膮bki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W Krakowie polecam dr Agnieszk臋 W贸jcik, wybiela z臋by bardzo dok艂adnie. Do艣膰 cz臋sto ma promocje na wybielanie albo higienizacje. Sama jestem jej pacjentk膮 i polecam聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wacka Nowak

Samemu te偶 mo偶na 艂adnie wybieli膰 z臋by. Dobre produkty znajdziecie na聽panoramica.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nattiii

Jasne, 偶e warto. Pi臋kny bia艂y u艣miech to te偶 zdrowy u艣miech. Ja w艂a艣nie um贸wi艂am si臋 na wybielanie w Eurodental w Warszawie. S艂ysza艂am o nich naprawd臋 wiele pozytywnych opinii. Nale偶膮 do du偶ej grupy medycznej wi臋c dysponuj膮 dobrym sprz臋tem i najlepszymi specjalistami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werka77

Ja swoje z臋by wybiela艂am w klinice Luxdentica na krakowskim Ruczaju. W tej klinice w艂a艣nie m贸j u艣miech odzyska艂 sw贸j dawny blask, lekko nadgryziony z臋bem czasu, ale i os艂abiony przez z艂e nawyki - kawka, papieroski itp. Postanowi艂am rzuci膰 palenie i kaw臋, ale z臋by pozostawa艂y poszarza艂e. W Luxdentice zadbano o to, aby m贸j u艣miech zn贸w by艂 pi臋kny, wybielanie to by艂o jedno z podstawowych dzia艂a艅 w tym w艂a艣nie kierunku. Maj膮 tam naprawd臋 艣wietny personel, bardzo polecam 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Domi

Wybielanie na w艂asn膮 r臋k臋 nie daje takich efekt贸w ja to w gabinecie. Sama testowa艂am wiele mo偶liwo艣ci a偶 trafi艂am do stomatolog贸w z Lux Med w Krakowie. Teraz mam pi臋kny u艣miech.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja uwa偶am, 偶e najlepiej wybiela膰 z臋by w gabinecie stomatologicznym. Sama tak zrobi艂am i jestem zadowolona z efekt贸w, bo tak bia艂ych z臋b贸w jeszcze nie mia艂am. Wybiela艂am z臋by w Eurodental w Warszawie i ich mog臋 poleci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja to jestem zadowolona z wybielania w Stomatologii Cichonia - bardzo dobrze i dok艂adnie to robi膮 no i z臋by s膮 super bia艂e

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×