Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niech facet będzie facetem

Polecane posty

Gość gość
jaki tu przekaz? niczego nie wymagaj od faceta, to bedziesz zyc w harmonii i zgodzie, za to padajac na pysk. I drugi - obowiazki domowe sa niemeskie, a facet ktory sprzata to kryptogej. Autorko masz myslenie rodem z 19 wiecznej zabitej dechami wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wy macie ślepych męzów nie widzą w czym wam jest ładnie w czym nie?? Kurcze mam ojca geja ,męza geja, i 3 wujków Gejów!! No tak bo od dziecka zawsze tata lepiej nam doradzał - a jesteśmy w domu 4 dziewczyny Wujek zawsze jezdzi ze swoimi corkami ,i nawet na 100 dniówkę kuzynka szyła sobie sukienkę u krawcowej i pojechała z Tata nie z mamą Moją ślubną wybierałam z Tata A mój mąż po prostu potrafi doradzić kolor lub fason, nie potrzebuje lustra zeby wiedziec czy jest ok wystarczyże mąż powie że jest ok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jakis facet pisal, z obowiazkow wybral sobie: prace zawodowa, remont domu w ktorym mieszka (raz na kilka lat, wiec sie nie narobi), naprawienia żelazka i kontaktu (tak jakby ktos naprawial zelazka zamiast kupic nowe raz na pare lat) i przyniesienie ciezkich rzeczy (znowu raz na ruski rok). A najlepsze jest "wymagaj zabrania dziecka na sanki albo do kina" - normalny ojciec robi to z wlasnej woli i z checia, a nie pod przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja też zawsze chodzę z facetem na zakupy ubraniowe- nie wiedziałam, ze to oznacza, ze mam geja w domu :):) I nie wiedziałam również, że trzeba sie znać na sukienkach, żeby doradzić drugiej osobie w czym ładnie wygląda... Porąbało Was już całkiem. Dodam tylko, ze jak byłam młoda, zawsze najfajniejsze ubrania doradzał mi mój tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak a to ze sie znam na lowieniu ryb, jezdze z mężem do Szwecji na szczupaki znaczy ze jestem lesbijka:) pleaseeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDZIA88n
Faceci którzy potrafią w domu gotują sprzątają itd naprawde istnieją i nie są GEJAMI. Ostatnio byłam u koleżanki malowałam ją na wesele , w czasie kiedy ją malowałam jej mąż przyszedł do pokoju i powiedział że sukienkę jej już wyprasował tylko nie wie czy będzie brała coś na ręce!! W tym czasie uczesał ich corkę i posprzątał w kuchni po śniadaniu .Ja się jej pytałam czy coś narozrabiał ze teraz taki grzeczniutki , a ona powiedziała że taki jest od początku , nie potrafi siedzieć nic nie robiąc dlatego jak jest w domu to robi wszystko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz że zalewam
to nic nie poradzę...że jestem widać mężczyzną z cyckami...bo sport u mnie w związku oglądam ja, i to ja robię bajzel i zostawiam skarpety (a wyglądam bardzo kobieco) :O, a on pięknie umie sprzątać, a mu to nie przeszkadza umieć wszystko w domu naprawić i zarabiać, a mój ojciec gotował w domu obiady częściej niż moja mama i lepiej :O . autorze, autorko...nie rób z facetów inwalidów i nie wrzucaj kobiet do jednego worka, nich sobie wszyscy wybierają jacy są...i z jaką osobą czują się najlepiej...i to ma wszystko wspólnego z charakterem danej osoby po prostu...co lubi robić, w jakim stopniu jest osobą pedantyczną i w jakim stopniu zaradną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ta co mam męża GEJA haha - Ja mam same siostry i wiele męskich zajęc nie jest nam obce , -Rozpalanie w piecu po wczesniejszym rąbaniu drewna - Wymiana koła w aucie , - -Ładowanie akumulatora , odpalanie auta na kable lub ewentualny wyjazd do mechanika jak coś się działo nie tak - Same wierciłysmy dziury w scianach na obracek ,szafke itd. -Umiemy malować tynkować , fugować , montować żyrandole , kłaść panele itd Tata nie mial synka ktory mu pomagał dlatego same sobie ze wszystkim radziłyśmy Tak samo mój mąż miał samych braci i jego mama ich zaciągała do pomocy wyszło im to na dobre !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×