Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

związek

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesięcy spotykam się z pewnym mężczyznom. Właściwie wszystko rozwijało się prawidłowo, dzwoniliśmy do siebie, spotykaliśmy się. Nie były to częste spotkania ponieważ On bardzo dużo pracuje i czasami wyjeżdżał służbowo. Ostatnio po tygodniowej nie obecności spotkaliśmy się i spędziliśmy bardzo miły dzień. Widać było, że ucieszył się jak mnie zobaczył. Jego gesty świadczyły o tym, że oszukuje bliskości, kontaktu. Proponował kolejne spotkania i co ewentualnie możemy robić w kolejne dni. Jednak od tego czasu mineło 1,5 tygodnia podczas których nie widzieliśmy się- tłumaczył to natłokiem pracy, skumulowaniem się kilku projektów, które zawalił. Po ostatnim spotkaniu jakby wszystko się zmieniło. Jednego dnia potrafił się nie odzywać i nie odzwaniać na moje telefony, ewentualnie odpisywał smsa: "odezwe sie, przepraszam za moje zachowanie", natomiast kolejengo dnia sam z siebie oddzwaniał, wysyłał buziaki i pisał, że tęskni już. Wczoraj jednak zaczał coś mówić, że coś tam myślał i w chwili obecnej nie potrafi ogarnąć swojego życia i chyba nie jest gotowy na poważny związek. Zależy mi na nim i wydaje mi się, że jednak jemu na mnie też. W jaki sposób z nim rozmawiać i ułożyć naszą relację....Trudno mi uwierzyć w tak ogromną zmianę w ciągu kilku dni ponieważ wcześniej absolutnie nie było przesłanek, że coś jest nie w porządku. pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×