Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaa11

zanik bólu piersi w 6 tyg ciąży czy ktoś tak miał i donosił ciążę

Polecane posty

Gość nikaa11

Bardzo się denerwuję jestem w 6 tyg ciąży i przestały bolec mnie piersi, a były bardzo bolesne, w tej chwili są lekko obolałe, boję się poronienia, czy któraś z was tak miał i doczekała się maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co Ty czekasz dziewczyno? Jeśli coś Cie niepokoi i masz jakieś niepokojące objawy to powinnaś biec do lekarza. Tutaj nikt Ci diagnozy przez neta nie postawi. Życzę Ci zdrowego bobasa, ale serio, idź lepiej do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepokojący objaw: Doktorze-przestały mnie boleć cycki!!!! Ratunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
wczoraj byłam tyle że na NFZ, lekarz potwierdził ciążę przez badanie ale nie miałam robionego usg, jakiś taki dziwny był, mówił tak może z piersiami być , dostałam luteinę, bo w pierwszej ciąży miałam plamienia, i tak się zastanawiam nad prywatną wizytą tzn. dokładnie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
a co zobaczę w 6 tyg pęcherzyk? w pierwszej ciąży usg miałm robione dopiero w 10 tyg to było słychać już serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby potwierdzic rozwijajaca sie ciaze w tak wczesnym stadium idz zrob badania betaHcg w odstepie trzech dni powtorz Jesli bedzie wzrost znaczy ze ciaza sie rozwija prawidlowo. Mnie tak lekarz zlecil bo serduszka w 6 tyg nie bylo widac jeszcze na usg a juz raz poronilam. Pozdrawiam i zycze pomyslnych wynikow :) I silnego Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
wynik dostaję się od razu na HCG czy trzeba czekać? bo nigdy jeszcze nie robiłam , zrobiłam test ciążowy to od razy wyszedł pozytywny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jednego dnia bola drugiego nie. generealnie teraz w 8tyg bola duzo mniej niz na poczatku. Tez panikowalam ale nudnosci i wymioty tak mi dokuczaja, ze nie daja zapomniec o ciazy. Ja bym poszla na usg jak juz bedzie szansa na zobaczenie serduszka- ja tak zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
a od którego tyg mniej bolą Cie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze lekarz nie zlecil Ci tych badan na pierwszej wizycie Bo badanie ginekologiczne na poczatku tez nie daje pewnosci bo macica dopiero co sie spulchnia Wynik masz tego samego dnia po paru godzinach Co do piersi to kazda kobitka przechodzi inaczej ciaze Bol piersi wywolany jest hormonami ale nie koniecznie musi swiadczyc jego spadek o przerwaniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ok 7tc bola mnie mniej. Pytalam ostatnio lekarza na wizycie jak to jest z tymi objawami. Czy rzeczywiscie jesli nagle objawy ustępują, przychodzi dzien, ze czujemy sie znacznie lepiej, czy jest to powod do niepokoju. Usmiechnela sie szeroko i powiedziala mi, ze mdlosci lub ich brak (o to konkretnie pytalam) nie sa w zadnym wypadku wyznacznikiem tego czy ciaza rozwija sie prawidlowo. Powiedziala zeby absolutnie nie panikowac. Jak dla mnie dopoki nie ma bolow brzucha, plamien to trzeba byc dobrej mysli i spokojnie czekac na kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia626
Mnie piersi przestały boleć w 8 tc potem po kilku dniach znów pobolewały ,a od ok 11tc przestały boleć całkowicie. Do końca ciąży nawet się powiększyły . Ja też panikowałam bo naczytałam się,że to objaw martwej ciąży i co wcale się to u mnie nie sprawdziło. Zresztą mój lekarz jak powiedziałam o tych piersiach to powiedział,że tak może być,nie muszą cały czas boleć,a niektórych nie bolą wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
ten lekarz był jakiś taki dziwny, przedewszytkim niedelikatny w trakcie badania dał mi skierowanie na badanie typu morfologia, i zakaźne napisał numerek w karcie że jest ciąża, i kazał mi przyjść po zrobieniu badań za dwa tyg, i powiedział że następne wtedy będą badania ale do niego już nie pójdę bo nie lubię ciągnąć lekarza za język, tylko jak można z nim normalnie porozmawiać, co do hcg to w pierwszej ciązy to badanie zostało od razu zlecone i inne badania tez zrobiłam hurtowo, (które powinno wykonać się w I trym) ale wtedy byłam chyba około 10 tyg mówił że tak może być z biustem, mam też wahania tem, jest mi bardzo gorąco, a w I ciązy tak było ale dopiero jak przytyłam, gdzieś pod koniec II trymestru,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
zawsze miałam regularny @, wahania do 2 dni, więc nie sądzę żeby lekarz się pomylił co do ciąży, bo test też wyszedł pozytywnie, poczekam do połowy przyszłego tyg i wtedy pójdę na usg i będzie jasna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poronilam, a piersi bolaly, bo organizm nie zauwazyl (poronienie zatrzymane). wiec bol lub jego brak o niczym nie swiadcza. ale lepiej idz do lekarza, jesli nie jestes pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa11
najgorzej to się denerwować, a jak to jest z bólem brzucha, u mnie w I ciązy strasznie bolał mnie brzuch myślałam że dostane @ a tu nic i to była ciąża do 3 mis brałam nospę bo nie mogłam wytrzymać z bólu takie miałam skurcze, a mimo to ciąża rozwijał się prawidłowo, no wyszło w 12 tyg że zrobiła mi się torbiel na jajniku, może to dlatego potem się wchłonęła, teraz czuje takie delikatne skurcze jak na @, i już sama nie wiem co myśleć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam wcale objawów ciązy tylko zanik @. Niby jajo zdeformowane ale już jest lepiej . Robiłam bete dziś i we wt . wynik pierwszej ponad 12000 wynik dzisiejszej 22580.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuj się tylko zrób usg za kilka dni, jak nie masz plamień to pewnie jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×