Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Anglii jest. Jest tutaj dobrze.

Polecane posty

Gość gość
Gdzie tak tanio? 2 pokojowe mieszkanie 800 f? Pokój 400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kurwa, az mnie skręca z zazdrości, ze zarabiacie takie wielkie pieniadze w uk ... 300-500 funtow miesiecznie. Wow, jeszcze zbieram szczene z podłogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz w Polsce za 1000zl a co w Anglii za 1000f xxx tylko pare procent w Pl zarabia 1000 zloty, a w UK wiekszosc z was 1000 funtow, skad wiec to z doopy porownanie ? normalnie w PL zarabia sie ok. 2500 tys - srednia. u was srednia jest 1000 i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz sie czym pochwalić to chwalisz sie koleżanka, ze studiuje w Anglii?!? Uj z tego, pracy i tak nie ma i nie bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja place za 2 pokoje, salon, kuchnię, przedpokój(domek) 500f w Burton. W Polsce sprzedalam mieszkanie które zostało po mamie rok temu bo wiem ze nie chce wracać. Pracę jaką wykonuje z mężem :fizyczna. Syn :6lat. W lipcu byliśmy w Hiszpanii. I nie nie zazdroszczę ludziom w Polsce bo zaklimatyzowalam sie w tym kraju i traktuję go jako dom. I zaprzyjaznilam sie z Angielka. Z sąsiadami tez dobrze mam. Moze kiedys zazdroscilam w Polsce komus bogatemu ale za dużo mamtuu: rodzine, spokoj, cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! W Polsce mozna zarobić wielokrotność minimalnej pensji, w UK NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja place za 2 pokoje, salon, kuchnię, przedpokój(domek) 500f w Burton xxx hahaha, przedpokoj wymienila jako luxuxs :D a srac chodzicie do lasu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dacie radę wykonywać fizyczna robotę do końca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% Polaków zarabia 1000-17000 zl mc. W tv o tym głośno i zresztą mieszkalam w Polsce to wiem. Pracując na kasie widzialam kilka osób odkladajacych towar, liczacych z kalkulatora. Nie pieprzcie ze w Polsce zarabia sie 2500 bo wtedy na 3os rodzine byloby 5000 zl to by nie bylo tylu ludzi na emigracji! Mój maz mial w Polsce 2500-3000 zl ale praca 6 dni w tyg od 7-20!!!!!! A tu wystarczy nam jak pracuje 8 godzin i nie musi brac nadgodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% ludzi w Anglii zarabia 800-900 funtow ! I mniej ! Miesiecznie oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spadam bo oszolomy nie zrozumieją. Dalej glosujcie na Tuska to bedzie 2zl/h. Siostra mowila jak dostała praxe do sklepu w warszawie za 6 zl. Nie wierxykam a tam faktycznie na gumtree takie ogłoszenie. Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za te 800-1000 f lepiej kupisz jak za 1200zl w pl. I pamiętaj mniejszy wydatek ze szkołą i z wynajmem tu! Jak masz w Polsce 3000 zl to aie nie dziwię ze tak ci dobrze. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia krajowa brutto w marcu wyniosła 4017,75 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosła o ponad 185 zł (+ 4,8 proc.), a w ujęciu miesięcznym poprawiła się o ponad 160 zł (+4,2 proc.) - poinformował Główny Urząd Statystyczny. Oznacza to, że przeciętne wynagrodzenie "na rękę" wyniosło w marcu 2865 zł netto." Wiec nie pindol mi t u !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Londynie w sklepie ile dostaniesz? 6.31/h brutto i pół etatu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800-900 to trzeba w Anglii na sam czynsz wydać !!! A gdzie rachunki, jedzenie, dojazdy do pracy, buty, ubrania, kosmetyki? Leki, wakacje, chociaż drobne przyjemnosci ? Nie mowię juz o utrzymaniu samochodu, nowych sprzętach, dentyscie, fryzjerze, mechaniku i wielu innych życiowych wydatkach. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za te 800-1000 f lepiej kupisz jak za 1200zl w pl. xxx co kupisz jak musisz te tysiac oddac za czynsz z rachunkami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha w Polsce 2500zl aie zarabia? Gdzie? Pokaz mi te ogłoszenia ?! I oczywiście 8 godzin pracy!!!! Hahahahaha Ps. W Anglii więcej kupisz za 1000f niz w Polsce za 1000zl to prawda i tez sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Anglii zaraz bedzie 2f/h przez Was duposciski, co sie cieszą, bo maja na materac i miskę ryżu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Anglii zaraz bedzie 2f/h przez Was xx juz jest, ale sie nie przyznaja, bo swiat im sie zawali ten eldorado :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w samym Londynie i okolicach 1000 trzeba dać tylko na sam czynsz i to za góra 1 bedroom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu Londyn a ja k***a p**do w Londynie nie mieszkam !!!!! Anglia to nie tylko Londyn! Ja daje za 2 bed 450f +oplaty -Derby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Polsce sprzatam i mam 1070 zl 6 dni w tygodniu 8 godzin pracy. Jadę do anglii do siostry. Zalatwila mi u siebie prace na sprzataniu za 10f na h. A tu mam 7 zl. Ona juz tam jest 4 lata. Gdzie macie 2500? Bo ja mieszkam w Warszawie i nie widzę. W sklepie mialam co prawda 1600 zl rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem sie zastanawiam, czytajac te komentarze po co te wyliczanki. Kazdy ma tak jak chce miec. Jakby nie chcial, to by cos z tym zrobil. A zazdrosnicy i nieudacznicy beda zawsze i wszedzie psuc krew tym zadowolonym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10f/h na sprzątaniu. Buahah. Nawet w stolicy tyle nikomu nie płaca !!! Bajeczki wyssane z brudnego palca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na sprzatanie prywatne domów :-). Moja koleżanka ma firme i uwierz stawki nawet i 12f. Ja pracuję jako niania u angoli za 1300f :-). Ale wierze w te 10f na sprzatanie. Dobra robota lepsza jak w pl za 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super robota. Sprzatanie czyichś syfow, gowien, rzygow... Super :D I to wszystko za 6.31! Poczekaj az Ci zacznie zdrowie siadać od tej super pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% polakow zarabia 1000-1700? Dobre:D Chyba chcesz w to wierzyc, zeby sie nie zalamac, ze tak kiepsko zarabiasz. Ja nie znam NIKOGO, kto zarabialby mniej niz 2000zl na reke, a to i tak malo, wiekszosc zarabia powyzej 3000zl. Srodowisko kasjerek to najbardaiej niewyksztalcona grupa kobiet, wiec nie dziwie sie, ze znasz tylko przyklady tak niskich zarobkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ja w Polsce jestem. Pracuje w sklepie i mam 1500 netto. Nie znam nikogo kto ma powyżej 2000zl. Oprócz siostry na stanowisku kierownika w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie IIzdy napiszcie mi tutaj szybko co bedziecie robily w weekend? Bedziecie siedzialy na tych swoich pokojach i odpoczywaly przed poniedzialkowa szmata czy zajcowaniem na tasmie, albo zostaje wam tez szybka wycieczka do Lidla, Aldika czy innego Netto. I takie to wlasnie zycie macie na tej emigracji. A pozniej jakie to madre i wyszczekane dzwonia do Polski i sie podniecaja jakie luxusy tam maja. Beka z was eebane konfidentki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W posce srednio2500 haha bo jepne hahaha :D co ty k..a ani mru mru czy za clowna robisz :D jakis prezesik kasuje80 tys miesiecznie ty dostajesz moze 1800plys premie300 zl od stoem i sie cieszysz jak debil ze srednia krajowa idzie w gore ; D co to za glupi narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×