Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Anglii jest. Jest tutaj dobrze.

Polecane posty

Gość gość
A ja mam pytanie po ki chuj tu siedzicie jak mieszkacie w Polsce i gowno wiecie? Bo tacy wiedzą najlepiej. Mieszkam tu dwa lata i pracując na taśmie lepiej mam jak ty suro w Polsce. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Polsce to k***a bogacze cala gęba, kuuupe kasy zarabiają, domy swoje maja, samochody, oszczędności, super życie, dorobili się…chyba garba i wrzodów żołądka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co sie wp*****lasz na polskie forum, idz na angielskie( buahahahaha- ale tam po polsku nie pokozaczysz, nie ? :D) gownem bylas w PL gownem zdechniesz w UK, nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj k***o wynająć samodzielnie mieszkanie z tej nędznej roboty na taśmie Spróbuj kupić własne ! Popłać rachunki, kup dobre jedzenie, utrzymaj samochód, wyjedz na wakacje, kup porządne ubranie… Zesrasz się k***a w pokoiku w 3 osoby wp*****lając chleb tostowy i fasolkę !!! Tak masz k***a dobrze w UK z pracy na taśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pl kazdy ma wille z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w Polsce mało kto mieszka w kilka obcych osób w jednym domu bądź wynajmuje tylko pokój (no chyba, ze jest studentem), za to w UK to jest nagminne, bo MALO kogo stać na samodzielny wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś w Anglii zarabia taka jałmużnę jak g*******e 300 czy 500 funtów miesięcznie to znaczy, ze nie chciało się temu komuś ani uczyć ani pracować Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepa dzido ja zarabiam 500 f bo wole praxowac na pol etatu a resztę spędzić z dzieckiem ! I wynajmujemy sami a nie na kupie. Ja j***e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak :) A rodzinie w Polsce pewnie się chwalisz, ze masz 2000 funtów mc i mąż drugie tyle :D Jesteś niewiele wyżej od żebraka z ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoloKolo
Gość z 13.55 Jesteś naiwny jak dziecko skoro myślisz że twoja żonka tylko sprząta u turasów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprząta tez tureckie "berla" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ prymitywny tu siedzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwał tak zwał joooobane dziady i same dna w UK jesteście oblechami dobrze ze was nie ma w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×