Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Anglii jest. Jest tutaj dobrze.

Polecane posty

Gość gość
A mogłabym podjąć pracę za 1000f to o 600 więcej niż 400f. Ale tak mi odpowiada,ale tępe dzidy nie zrozumieją :-P Żal w dupę ściska i tyle. Albo własnego życia nie mają,że wtrącają się w cudze i się martwią bo ktoś 500 zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, tak, tak Na bank Wam zazdrościmy NIC NIE WARTYCH GROSZY 400-500 funtów na miesiąc w Anglii buahahahahahahahahahah Na bilet i żarcie do pracy akurat starczy Normalnie miód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez pracuje za 500 f i mi wystarcza! I możecie mnie cmoknac w dupę , jak wam mało to zapierdalajcie, kupujcie wyrzucajcie w dupie to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co Ci starcza???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca za 6f na oplaty ci starczy i wegetacje . Wybor z Londynka Sprzatanie,budowa,mycie garow ,kelner czasem magazyn. Praca jest fizyczna,ciezka i malo platna.Ktos kto ma perspektywy niech szuka innego kraju. Oczywiscie jak znasz PERFECT angielski mozesz probowac w uk firmach ale zycze powodzenia w zrozumieniu akcentu angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybrałam Anglię i dla tych 500f i dlatego bo czuję się tutaj wspaniale,więc po co mam zmieniać kraj? Jak mi tutaj się podoba. I pracę? Skoro mi odpowiada 500f,dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja wybrałam Anglię i dla tych 500f i dlatego bo czuję się tutaj wspaniale,więc po co mam zmieniać kraj? Jak mi tutaj się podoba. I pracę? Skoro mi odpowiada 500f,dla was?" X X Napisz skad tu przyjechalas to moze tez ci przytakne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona wyjechała w maju i znalazła pracę u Turków.Sprząta im mieszkanie i jeszcze jeść jej dają za free.Jak dzwonie do niej to zawsze mówi że jest zadowolona ale niestety nie moge do niej pojechać bo mam w Polsce dobrą pracę.Może na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wawie mieszkalam. Ale co z tego ze stolica jak wynajem Drogi. Dlaczego zmuszacie aby kazdy z********al po 10 godzin? Ja pracuje na pol etatu bo tak jak innym laskom mi to odpowiada. U nas tez do tego pensja meza i tak samo mamy dziecko. Jak nie musze to nie bedebia do pracy za 900-1100f! Mi wystarczy do 1700-2000f lacznoe z dwóch pensji. Nie mieszkam w Londynie ani na jakims zadupiu. A nie bede tyrac za więcej bo kafe mi wmawia ze biduje. Bidowalam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sie SAME utrzymać w razie potrzeby za te nic nie warte 400-500 funtow! I nie zapomnijcie wtedy napisać na kafe.jak jest Wam dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi po jaka cholerę wyjeżdżać do Anglii do pracy za takie psie grosze?!? Przeciez to nawet na złotówki jest mało, a co dopiero na realia UK :) Z jakiej Wy sie biedy i patologii wywodzicie, kurwa?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? A Polacy w Polsce jak sa to sie 'chwala', ze na sprzątaniu czy nawet pracując jako kelner w UK spokojnie 2000 mc na reke oczywiscie zarabiaja. . . A Ci mieszkający w Pl im oczywiscie zazdroszczą, bo przelicza na złotówki i sie im wydaje co to nie jest, ileż to pieniedzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym byla sama to bym zmienila prace! Zmienilabym prace, na praxe w restauracji za 1300 f( na początek 1100) gdzie pracuje kolezabka pol roku. A ze nie musze bo mam meza to pracuje na pol! Kurwa co za jelopy faktycznie . Mam przewidywac co by bylo gdyby? Jakbym byla sama to proste ze inaczej bym zyla. I co mnie obchodzi ze na pl malo ? Kurwa zyje dla siebie a nie dla was cxy dla szpanu dla polski! Nie bede z********ac za 1200f aby sie podniecac jak wy w pl komus. Mi wystarczy takowa kwota ale wy nie pojmujecie bo z was matoly. DOBROWOLNIE pracuje za niższą. Jakbym chciala pracowalabym za wyższą albo jak bym MUSIAŁA! !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez moglabym isc za 1050f do kolegi a pracuje za 350f a moj maz za 1300f. Nie zmieniam bo nie odczuwam potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu za 500f wiecej kupie niz jak za 500 zl w Polsce. Kumasz sieroto? Tu mi odchodzą książki. I tu stać mnie na wynajem gdzie i dzoecko ma swoj pokoj. A w Polsce? Na pokój albo na kawalerkę za 1, 5 pensji bo maz by dokladal i zostaloby 800-1000 zl i wyzyj za to ubierz sie i kup leki i książki. Głąb nie pojmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia IIzdo z dziś . I co masz z tej swojej smiesznej pracy? Tylko kilka pudel i reklamowek, to jest caly twoj dobytek. Tepa cipo jestes plebsem nawet gorszym niz w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak juz pisalam raz, gdybym chciala to bym mogla wrócić bo spadek mam mieszkanie. A wole tu za te psie pieniądze pracować niz jak wrócić do nedzy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaaaasne :D Macie możliwość pracy za "normalne" pensje, a dobrowolnie pracujecie za jałmużnę. Takie bajki to dzieciom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś? :-D co w Polsce ludzie mają? Mieszkania na kupie? I mają rację Panie . Ja z mężem pracuję w Anglii i wzięliśmy dom pod hipotekę. Tu zamierzam spędzić resztę życia i miec wnuki. Trzymajcie tak dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Uk wyjezdza albo wiocha albo patologia bez wyksztalcenia. dlatego wystarcza im miska ryzu do przetrwania, bo w Pl i na miske ryzu nie potrafili zarobic po swoich podstawowkach. dla nich wszystko co ponad minimum krajowe to eldorado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha, a w Anglii nie masz nędzy za 500 f mc ! Boże co za patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mam klamac? Celowo pracuje na pol etatu za jalmuzne bo woke resztę czasu spędzić na spacerze z psem czy z dzieckiem. Gdybym odczuwala brak pieniędzy to bym przeszla na caly etat. Proste. A wole pol i sie o******lac jak moge. W Polsce na calym etacie musialam z********ac a tu nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. I jeszcze musza sobie wmawiać i sie pocieszać, ze każdy w Polsce ma gorzej jak oni w uk. Bo przeciez UK to raj i oni nawet za 500 f mc zyja tu lepiej niz w Pl. Nie moi drodzy. Sa ludzie, którzy sobie super w Pl radzą i zyja sto razy lepiejjak Wy w śmierdzącym, zatechlym UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa raj! Facet zarobi 1000-1300, baba 300-500 f! No kurwa raj normalnie! Na pokoik i chleb testowy akurat starczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W anglii więcej kupie i stac nas na wynajem czegos porządnego a nie kawalerki z łóżkiem na gorze dla dziecka czyt antresola. Sorry i ludzie do pracy fizycznej potrzebni. A za granicą lepiej sie opłaca. Mam koleżankę i studiuje w anglii jak ktoś chce to moze. I lepiej tu bedzie miala jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To siedzcie w Polsce jak wam dobrze. Jak bym zarabiala 3000 zl tez bym siedziala. Chociaż czy.ja wiem, anglia mi sie spodobała bardzo. Ja nie pisze ze mam lepiej od was. Jak ktos ma zarobki ok w Polsce to ok. Ale jak ktoś sprzata czy w sklepie to ja na pewno mam lepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz w Polsce za 1000zl a co w Anglii za 1000f ? Bo ja np mam dziecko i o książki sie nie martwię. Mam stałą pracę akurat ja na pelnym etacie i wiem ze w razie utraty państwo mi pomoże na czas znalezienia nowej pracy . Ale macie bajki wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W anglii więcej kupie i stac nas na wynajem czegos porządnego xx czego porzadnego ? 2 pokoiki za 800 funciakow ? czy pokoju na kupie z ciapakami za 400 ? w polsce w beczce po smole mieszkalas ze tak cie zachwyca zagrzybione mieszkanko pelne pluskiew i karaluchow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam koleżankę i studiuje w anglii jak ktoś chce to moze. I lepiej tu bedzie miala jak w Polsce." X X IIerdolisz, masz taka kolezanke? Oja, mmm, ale jazda. To naprawde szczesciara jestes, zapoznasz mnie z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhh zazdroszczą i tyle. Bo w Polsce nie marudza ci co dobrze zarabiaja. A Pan portier to faktycznie 2000 zl kokosy utrzymqj żonę i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×