Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja2014

Były facet, jego żona i rozdzielność majątkowa

Polecane posty

Gość gość
Można iść do komornika i się wszystkiego na spokojnie dowiedzieć. Jak chcesz, podam Ci namiary na sprawdzonego, zebyś nie musiała plątać się bez celu po jakis niekompetentnych: www.jkrukkomornik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jaka nędzna reklama komornika :D szanowny komorniku, jeśli autorka dostała pismo dotyczące rozdzielności małżeńskiej, komornik może naskoczyć. oczywiście, komornik za wszczęcie postępowania bierze kasę :D dlatego powie debilce "tak, szanowna pani, postaramy się wyciągnąć max ile się da". poza tym komornik działa jedynie na podstawie decyzji sądu, a takowej tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja jakiejś niedorozwiniętej dziffki co udaję eks żonę, bo jej czegoś zazdrości, więc wymyśla idiotyzmy na kafe, zeby się choć trochę dowartościować, a wy to łykacie i dyskutujecie z tępą wywłoką, która od ponad 3 tygodni bredzi jak potłuczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To prowokacja jakiejś niedorozwiniętej dziffki co udaję eks żonę, bo jej czegoś zazdrości, więc wymyśla idiotyzmy na kafe, zeby się choć trochę dowartościować, a wy to łykacie i dyskutujecie z tępą wywłoką, która od ponad 3 tygodni bredzi jak potłuczona smiech.gif xxxxxxxxxxxx Może to i prowokacja. Ale takie kobiety są, żyją, chodzą po świecie i mają się całkiem nieźle :) Ex mojego faceta niedawno dziecko na spytki wzięła czy my już w końcu wzięliśmy ślub. Chyba na fajeczki panience brakuje :P Nie, nie wzięliśmy i nie weźmiemy. Bo ja się do jej fryzjera dokładać nie mam zamiaru. Teraz jestem "obca baba" i wara od mojego portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerypane życie mają desperatki co się wiążą z dzieciatymi rozwodnikami. pozostaje im rozdzielność majątkowa albo życie na kocią łapę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak bo bezdzietnych kawalerów o 40stce jest jak nasrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć rozdzielność majątkową w takich sytuacjach, żeby eks nie położyła łap na czymś co do niej nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie kładzie! to co każdy miał przed ślubem wraca do niego po rozwodzie a to co kupili w małżeństwie jest dzielone na pół - więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że kasa żony dzieli się tylkona wspólne wydatki. A kasa męża na dwie rodziny. Jeśli więc ona zarabia 2 tys to jeśli nie ma rozdzielności daje do wspólnej kasy 2 tys. On ma 2 tys i 600 zł alimentów to do wspólnej kasy daje 1400. Więc z jakiej racji ma być dorobek dzielony na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Jeśli nie ma rozdzielności i np. facet straci pracę to żona będzie musiała płacić alimenty bo komornik może zająć wspólne konto. A przy rozdzielności może jej naskoczyć. Tak samo ze wszystkim co kupione po ślubie. Jeśli na papierach będzie jej nazwisko to komornik nie zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego drugie żony powinny zawsze podpisywać intercyzy. Zwlaszcza jeśli po drugiej stronie jest roszczeniowe babska. Śpi się wtedy spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pierwsze nie powinny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pierwszymi to jest ♥, nikt o tym nie myśli. Z drugimi to kalkulator z ręki trzeba im wyrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Z pierwszymi to jest ♥, nikt o tym nie myśli. Z drugimi to kalkulator z ręki trzeba im wyrywać xxxxxxx Guzik prawda. Mój mąż z pierwszą miał rozdzielność, o którą on wnioskował. Ze mną ma, ponieważ ja nie życzę sobie żeby exiara kładła brudne łapsko na moich pieniądzach :P Ale się niunia zdziwiła jak jej pismo o rozdzielności do podpisu daliśmy, żeby potwierdziła, że dostała informacje :D Oj, jaka się czerwona na ryju zrobiła, oj jak się rzucać zaczęła :D Bo sobie ślicznie wymyśliła, że po naszym ślubie to ona o podwyżkę wniesie, a jej dzieci "po tatusiu" dom dostaną. Hahahahaha. To się zdziwiło babsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sobie ślicznie wymyśliła, że po naszym ślubie to ona o podwyżkę wniesie, a jej dzieci "po tatusiu" dom dostaną. xxx czyli po rozwodzie to są już tylko "jej dzieci"??? jego już nie , tak? i nie im się po ojcu nie należy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiadomo czyj ten dom i za czyje pieniądze? Może nowa żona kasę wyłożyła? Do dlaczego ma się dzielić z cudzymi dziećmi po śmierci męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mówię, że jego dzieci mają dziedziczyć po drugiej żonie ojca! po prostu wkurzył mnie wpis że po rozwodzie dzieci są byłej żony a jego już nie i po nim mają nie dziedziczyć i jeszcze jedna rzecz - nawet jeśli masz intercyzę a umrzesz przed swoim mężem to on i tak po tobie dziedziczy, a po nim jego dzieci (tak, tak te dzieci byłej żony!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Ale od tego jest testament i notariusz u którego można spisać wzajemne zrzeczenie się spadku. Więc po mojej śmierci mój majątek odziedziczy tylko moje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On chciał, ale ja się nie zgadzałam na żadne spotkania z dzieckiem. xxxxxxxxxxx dla ciebie ten koles nie istnieje nawet jako ojciec dziecka dlaczego wiec nagle zaczela istniec jego zona jako dawca alimentow ? zwlaszcza ze jak piszesz nie masz problemow finansowych BO fundusz ci nie placil tylko komornik musial zajac mu wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×