Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anastazja2014

Były facet, jego żona i rozdzielność majątkowa

Polecane posty

Gość Anastazja2014
mój partner nie jest gołodupcem i cieżko pracuje,wiec nie gadaj głupot.Myslałam że na forum dla kobiet znajdę jakaś porade i zrozumienie,ale widzę że sie pomyliłam. Chyba wszystkie jesteście drugimi, chytrymi żonami i ide stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się jestem pierwszą żoną tylko w przeciwieństwie do ciebie zachowałam resztki rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
ja mam cały rozum nie tylko resztki jak ty haha. A wobec pasierba tez ma sie zobowiązania.Nie ja jestem chytra tylko ta desperatka co sie rzuciła na mojego byłego jakby bylo i na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci zadałam pytanie czy ty będziesz chciała jej płacić jak ona urodzi swoje dzieci i nie będzie mogła pracować???Bo to w dwie strony chyba działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam cały rozum nie tylko resztki jak ty haha. A wobec pasierba tez ma sie zobowiązania.Nie ja jestem chytra tylko ta desperatka co sie rzuciła na mojego byłego jakby bylo i na co Jak tak nie ma na co się rzucać to po huj zatruwasz sobie myśli takim niczym???Mi wystarczą resztki by wiedzieć że płodzisz tu pierdoły,ale w sumie chociaż śmieszna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
a czemu ja mialabym jej płacić? Co ja bedę niby miała do ich dzieci? Ona ma,bo to jej pasierb,wy czytac ze zrozumieniem nie umiecie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ma ona do twojego dziecka co ty do jej ewentualnych dzieci jest obcą osobą....na swoje dziecko masz pracować ty i jego ojciec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy ty w ogóle coś wiesz więcej o nowej żonie byłego? Tak ją mieszasz z błotem, że mnie to bardzo dziwi. Co cię to obchodzi kogo obca ci kobieta wzięła sobie na męża? Nawet jeśli to ćpun i świr,jak go uprzejmie nazywasz, to chyba ona ma prawo sobie go wziąść za męża,jeśli tak jej się podoba,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo lepiej jeszcze ciekawe co powiesz jak sobie pozwie o alimenty twoje dziecko w końcu prawo jej pozwala jak dziecko dorośnie by pasierba o alimenty pozwać....Już przyklaskuj swojej głupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak sobie natomiast myślę że abstrahując od tego że taki facet istnieje tylko w prowo to dałabym ci tak popalić zeby ci się odechciało.Wniosła bym do sądu o przywrócenie praw,o regularne widzenia z dzieckiem i pokazała jak cudnie mama się wyraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
wiem o niej,że jest rozwódką pod 40,czyli stara zdesperowana baba,co jej nikt nie chciał i że bogata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie. Autorka przytacza przepis że macocha ma obowiązki. Zapomina że ma też PRAWA. Np.prawo do kontaktów oraz potem prawo do alimentów od pasierba. Skoro ma płacić na cudze dziecko to będzie też mogła egzekwować te prawa :D Cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to co piszesz o byłym, uważam że strasznie koloryzujesz. Pewnie miał przejściowe problemy, rzuciłaś go dla fagasa, a teraz żal ci dupe ściska. Tak było, prawda? Bo nie wierze w to, że był taki do niczego, a teraz nagle go oświeciło. Pracuje, studiuje, dobrze się ożenił itp. Wymyślasz,bo zobaczyłaś co straciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że autorka zwyczajnie jest zazdrosna, bo ma partnera, a nie męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myślę, bo były mąż ożenił się bogato, a ona co. Partner a nie mąż i pewnie niezbyt zamożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
ciekawe o co mam byc zazdrosna, to JA GO NIE CHCIAŁAM. Z partnerem nie bierzemy ślubu nie dlatego,że on nie chce,tylko z innych powodów. I jest kawalerem żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro go nie chcialas to co cie tak irytuje w tym, ze inna go chciala? Mial do konca zycia byc sam i rozpamietywac, ze ty go nie chcialas? Typowy pies ogrodnika. Skoro go nie kochalas - twoje slowa, nie chcialas z nim byc - twoje slowa to po jaka cholere sobie z nim dziecko robilas? Nie wiedzialas, ze z seksu sa dzieci? Czy zaplodnil cie jak bylas nieprzytomna? Zrobilas sobie dziecko z narkomanem. Twoja wina. Facet odbil sie od dna, a ty zamiast cieszyc sie, ze ojciec twojego dziecka staje na nogi plujesz jadem. Wiem ze to prowokacja, ale problem w tym, ze z zycia wzieta. Takie baby naprawde istnieja! Dzieci twoich szkoda. Moze i ten facet ma schizofrenie i wychodzi z nalogu. Ale to ciebie powinno sie umiescic na oddziale zamknietym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
Nic mnie nie obchodzi że go inna chciała i nie pluje jadem. Chodzi mi o to jak zrobić żeby sąd brał pod uwage jej wypłate przy alimentach. Bo tak jak nawet mu podniosą to ja tych pieniędzy nie zobacze,bo on nie będzie tyle miał albo na złość przestanie pracować, a jak mu podniosą i wezmą tez z jej wypłaty,to będę miala. Rozumiesz mnie? Pytałam o lukę prawną jak obejść tą całą ich rozdzielność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do ciebie nie dociera ze nie ma luki prawnej? Dlaczego OBCA kobieta ma miec obowiazek wobec TWOJEGO dziecka? Mozesz mi wyjasnic? Bo do tej pory poza belkotem pt "wziela sobie go to niech poniesie kare" nic nie powiedzialas. Obowiazki wobec dziecka maja jego RODZICE. Alimenty moga byc zasadzone w wysokosci max 70% pensji. Jedyne co mozna uzyskac to ta wysokosc alimentow przy zalozeniu, ze zona ma obowiazek pomocy mezowi, czyli ze sad moze zasadzic mu takie alimenty, ze bedzie mu na bilet miesieczny zostawalo, bo w zalozeniu moze byc na pelnym utrzymaniu zony, co JUZ JEST REALIZOWANE. Jednak zaden sad nie wyda nakazu zajecia majatku odrebnego zony zeby maz mogl placic wyzsze alimenty. Gdyby cos takiego sie stalo, sedzia stanalby przed prokuratorem za zlamanie prawa. Prawo mowi jasno - wara ci od majatku zony twojego ex. Zeby wykorzystac przepis o alimentach od macochy, ta macocha musialaby uczestniczyc w zyciu dziecka, czyli byc faktycznie osoba bliska. Ale dzieki tobie nie uczestniczy! Ty bys chciala od niej kase jak od rodziny, ale zeby byla dla dziecka nikim. Znam takie s****wa. Z jednym szarpie sie od kilku lat. Na szczescie u mnie dzieci decyduja i mamusia moze sie walic na ryj :P A tobie dziecko kiedys odpowiednio podziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
czyli z tego wynika,że oni specjalnie to podpisali żeby mi zaszkodzić. Ale cwaniara. Dobra widze ze trudno,ale teraz po tym co mi zrobili to w życiu nie pozwole na kontakt z dzieckiem,niech sobie zrobia swoje,chociaz wątpliwe bo ona jest pod 40 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowokacja (w co wątpię) to autorko jesteś wyjątkowym cymbałem. W żaden sposób nie jesteś w stanie uzasadnić dlaczego obca kobieta miałaby partycypować w utrzymaniu Twojego dziecka, używasz słowa "pasierb", którego znaczenia nie rozumiesz i jeszcze próbujesz obrażać tych, którzy Ci usiłują (bezskutecznie niestety) uzmysłowić Twoją własną głupotę. A widząc Twoje zachowanie nie dziwię się temu jak postępuje ojciec Twojego dziecka i zaczynam mieć wątpliwości kto w tym układzie jest chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie widzisz, że jego żona JUŻ PŁACI na wasze dziecko? Ja się jej naprawdę bardzo dziwię, bo ja bym się nigdy na takie coś nie zgodziła. Kazałabym mężowi pracować na czarno, a nie że ja go będę utrzymywała, a cała kasa dla byłej. W życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni TOBIE zrobili? Nie bardzo rozumiem... Moze kobieta miala zapukac do twoich drzwi z czekiem w zebach? Ja tez intercyze podpisalam. Kazdy normalny czlowiek tak robi. Nie przeciwko tobie kretynko, ale zeby chronic siebie. Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja2014
widze że wy wszystkie jesteście takie same i po jednych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z boku
Poczytalelismy, posluchalismy a teraz ... Anastazjo, mam powazne watpliwosci czy Ty dojrzalas do macierzynstwa. Wg Ciebie liczy sie tylko kasa dla siebie? NIkt ani nic Cie nie obchodzi oprocz wlasnej d... Skoro nie chcesz by ex kontaktowal sie z dzieckiem to po co wyciagasz lape po szmal? Cos za cos jakby nie bylo:) zastanow sie babo czego Ty chcesz, chyba tylko zaistniec na forum i aby poszumiec pod nieobecnosc partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastazja2014 dziś widze że wy wszystkie jesteście takie same i po jednych pieniądzach xxx Aha, my, w przeciwienstwie do ciebie, myslimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie idiotki jak autorka tylko krzywdza dzieci i nic wiecej, nie trawie takich pazernych bab które siedza w domu nie pracuja i tylko poluja kogo tu oskubac. Bardzo dobrze ze cie tak były załatwił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przekonana ze to marna prowokacja Tak durnych kobiet nie ma, to po protu niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mozliwe :( Ex mojego faceta tak kombinuje. Dlatego slubu nie bierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie durne baby są,tyle że ta pisze to co chcecie przeczytać więc szczyt jej durnoty sięga bardzo wysoko.A pelikany siedzą i czytają prowokatorkę i łykają bez mrugnięcia okiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×