Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię

Polecane posty

Gość gość
najprawdziwsza jest tylko ta niespełniona, wyidealizowana, w życiu nie ma nic co idealne, wszystko piękne ale nie idealnie...a jak już to tylko na króciutką chwilkę, ulotną. Tak więc prawdziwa miłość w życiu jako byt istnieje tylko w nas samych, a dalej... rozmywa się w formie wspomnień i... a jakby Tęsknoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda!zdarza się ze dwie "połowy"trafia na siebie,to się czuje od pierwszej chwili...i zostaje już na zawsze to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne juz jestes wolny bo tamta zostawiles, teraz myslisz ze naopowiadasz bajek i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespelniona milosc, rozstanie i cala reszta zycia na tesknote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to P tez mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przychodz tu i nie opowiadaj wiecej takich bzdur, zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P to moja milosc najwieksza dla niej poswiecilem wszystko to dla niej mojej ukochanej jestem wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co? Krolowa Elizabeth ze rozkazujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P,to od imienia jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadettagość
Tęsknię za dotykiem twych dłoni, za słowem w pocałunku zapisanym, za oddechem niecierpliwym, za dotykiem palców niespokojnych.. Tęsknie całą sobą, tęsknię, aż do bólu..Nie pozwól mi tęsknić za Tobą..nie pozostawiaj mnie w niezaspokojonym ciele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie bez nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p jak pelagia, dama jego serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja, Paulina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadettagość
Nadzieja nie trzyma w spazmach rozkoszy, nadzieja pozwala wierzyć Przy Tobie ma tęsknoto w marzeniach się rozpływam, rozlewam, niczym w ramionach Twoich..Byłeś, teraz Ciebie nie ma.. a ja odpływam stęskniona za Tobą..stęskniona uniesienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze że dla niej jestes wolny ...a ja ?przecież Ty jesteś moja największa miłoscią.Ok jej córka...a mój syn to co?inaczej było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P jak Pankracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,to już lepiej brzmi.:-)ale powiedz mi ja to była między Toba a ta Pauliną?bo coś tam słyszałam ale nie wiem...chyba mi serce pęknie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, hee chleb oplynal ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
literówka..jak to było:-)opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monologuj dalej heha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było a jest i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie uczucioweTęsknię Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Tęsknię Dodaj do ulubionych Poprzednie1 2 Następne gość dziś Jaki kuźwa znowuP????????? mam dosyć!wszędzie czytam o jakimś P,to juz zaczyna byc uciążliwe i conajmniej śmieszne.!S. gość dziś nieprawda!zdarza się ze dwie "połowy"trafia na siebie,to się czuje od pierwszej chwili...i zostaje już na zawsze to uczucie. gość dziś jasne juz jestes wolny bo tamta zostawiles, teraz myslisz ze naopowiadasz bajek i wszystko ok gość dziś Niespelniona milosc, rozstanie i cala reszta zycia na tesknote. gość dziś właśnie gość dziś kto? gość dziś to P tez mnie wkurza gość dziś nie przychodz tu i nie opowiadaj wiecej takich bzdur, zegnam gość dziś P to moja milosc najwieksza dla niej poswiecilem wszystko to dla niej mojej ukochanej jestem wolny gość dziś A Ty co? Krolowa Elizabeth ze rozkazujesz? gość dziś P,to od imienia jej? Bernadettagość dziś Tęsknię za dotykiem twych dłoni, za słowem w pocałunku zapisanym, za oddechem niecierpliwym, za dotykiem palców niespokojnych.. Tęsknie całą sobą, tęsknię, aż do bólu..Nie pozwól mi tęsknić za Tobą..nie pozostawiaj mnie w niezaspokojonym ciele.. Zgłoś gość dziś Tesknie bez nadziei. gość dziś p jak pelagia, dama jego serduszka gość dziś paulinka gość dziś Patrycja, Paulina.... gość dziś o! INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII Pewność siebie Jak przetrwać wakacje w niepewnosci? Bernadettagość dziś Nadzieja nie trzyma w spazmach rozkoszy, nadzieja pozwala wierzyć Przy Tobie ma tęsknoto w marzeniach się rozpływam, rozlewam, niczym w ramionach Twoich..Byłeś, teraz Ciebie nie ma.. a ja odpływam stęskniona za Tobą..stęskniona uniesienia.. gość dziś nie wierze że dla niej jestes wolny ...a ja ?przecież Ty jesteś moja największa miłoscią.Ok jej córka...a mój syn to co?inaczej było? gość dziś P jak Pankracy gość dziś No ,to już lepiej brzmi.usmiech.gif ale powiedz mi ja to była między Toba a ta Pauliną?bo coś tam słyszałam ale nie wiem...chyba mi serce pęknie smutas.gif gość dziś he, hee chleb oplynal ziemie gość dziś literówka..jak to byłousmiech.gif opowiedz. gość dziś monologuj dalej heha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybaczcie Panie ale jak dla mnie za dużo na jeden wieczór, idę upuścić trochę spermy przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to,jest i będzie?a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie spotkalam milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym jest dla ciebie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×