Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię

Polecane posty

Gość gość
Nie zapytałeś wtedy to teraz mam Ci odpowiadać a po co?.Teraz to pozostanie moja tajemnicą....czym jest dla mnie miłość.Zdziwił byś się oj i to jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znasz mnie, pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..a ciekawość to pierwszy stopień do....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak często tu piszesz/czytasz to troszeczkę :) więc czym jest dla ciebie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę troszkę,czytam ciut więcej jednak nie mam zbyt wiele czasu,trochę do południa ...trochę teraz po pracy.Wróciłam godzinę temu.Czym jest dla mnie miłość?Miłość jest sensem życia ,wszystkim co mam ,tym co budzi o poranku i usypia o zmroku .Jest nieustajacą myślą o drugiej osobie .jest troska,obawa ,lękiem ,nadzieją,ostoja,radością,potęgą i siłą.Jest czymś pięknym i wyjatkowym ...nie potrafię opisać tego ot tak .:-)Kiedyś ułozyłam taki wierszyk ale to było dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..jest gromem z jasnego nieba -pozwala przejrzeć na oczy i zobaczyć świat w kolorach tęczy.Myślę ze zdarza się tylko raz w życiu -mówię o takiej prawdziwej a nie o zauroczeniach które mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd się wzięła obawa i lęk w twojej definicji? Większość wierzy w miłość nieskalaną pejoratywnym czynnikiem, ale rozumiem, twoje podejście jest bardziej życiowe. Dzięks za definicję :) wypoczywaj pozdro i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynika z lęku o drugą osobę,o to ze może się coś nie udać.Zresztą co ja Ci tu będę pisać ...cokolwiek nie napiszę i tak nie zrozumiesz;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdro i DOBRANOC:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..aaa i to nie jet żadna definicja -to jest to co aktualnie czuję.więc tym samym -taka recenzja.:-)Spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..dobra -tu mnie masz :-)Moje podejście jest bardziej duchowe,zależy mi na porozumieniu dusz i wierzę w boski pierwiastek ,który w tymże porozumieniu pomaga.:-)ok idę bo rano trzeba wstać .KolorowychCi zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie stać na smartfpona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona
wypraszam sobie, mam w głowie dobrze poukładane a ty co jadowita żmija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharana
Zawsze moj drogi, tesknie bez sensu za Toba juz tak dlugo. Wiem, ze nigdy nie spelni sie zaden z moich snow o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu wkleił tą dziwną fotę z tym smartfonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tesknota przypomina szalenstwo, kazdy dzien wypelniony myslami o niedostepnym mezczyznie. Wbrew moim najbardziej podstawowym priorytetom, wbrew wszystkiemu w co wierze, wbrew logice, poczuciu przyzwoitosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenia nie znają granic,a to co myślisz,że jest niedostępne,jest na wyciągnięcie ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna nic zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?bo teraz masz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ale tego muszą chcieć dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tylko to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma malzonka i wzdycha do ukochanego , ktory jest zonaty to niby w jaki sposob da to sie zmienic ? No da sie porzadnie stuknac w ten glupi leb , ale tak zeby poczuc wlasna glupote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu dobrze okreslil ta wielka , duuuupna tesknate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tęskniłam 2 miesiące, napisałam mu tylko tyle że poczułam sie przez niego jak frajerka, on odpisał że nadal chce sie spotykać. a ja juz nie tęsknię. jak wyrzuciłam z siebie emocje to mi przeszło. albo wyrzuciłam je kiedy poczułam że juz mi przeszło na tyle że jego zdanie mnie nie interesuje. jemu sie to spodobało, taka szczerość, a jaką ulgę czuje. mogłabym już go nie widzieć. ale w sumie 2 miesiące tęsknoty było. najgorszy był pierwszy miesiąc. teraz na prawde jest dużo lżej. pamiętam go i mysle o nim ale już nie tak jak przedtem, juz nie zapominam o prostych czynnościach, śpię normalnie i nie zamyslam sie jak głupia. w sumie poczekac i wszystko sie ułozy jak zwykle :) tylko broń boże w tym czasie nie pozwalać sobie na żadne kontakty, nie łazić za nim itp. wtedy czlowiek przyzwyczaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpiszę się i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten podpis? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×