Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanapa

zaluje ze zrobilam to z mezem w noc poslubna!

Polecane posty

Gość gość
Ktos tam wyzywa autorke o kosciólkowych p.... Halo ale dziewczyna napisasała ze jest niepraktykujaca i pewnie to zachowanie nie ma nic wspolnego z jej wiarą .To czemu od razu kosciółkowa ?! Czlowieku daj sobie na wstrzynanie jesli tak juz musisz jechac na kosciól to wybierz forum racjonalistow ,tam sobie ulzysz do woli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken aseksualność=brak potrzeb. więc dziewica może wiedzieć o tym, po prostu nie potrzebuje seksu unerwioną waginę mam dość dobrze, często się podniecam, tylko nie ludźmi, a przypadkowymi sytuacjami, stresem i jak mam dni płodne. w każdym razie wydzielam dużo śluzu. przytulanki do faceta są ZAJ**ISTE a nie jakiś popie**olony sekssmiech.gif ---- Jak sie seksu nie potrzebuje to się nie podnieca kretynko jedna. Często sie podniecasz? Czujesz mrowienie i kisiel w majtach? No nie jesteś aseksualna. TY SIĘ BOISZ WSPÓŁŻYĆ IDIOTKO! A TWOJE WYWODY NA TEMAT ZWIĄZKU MAJĄ ZA ZADANIE TO, ŻEBY CIĘ NIKT DO TEGO SEKSU NIE NAMAWIAŁ. Tak do twojej wiadomości, każda dziewica boi się pierwszego seksu, a narząd nie rozbudzony "nie potrzebuje". Poczekaj, jak skończysz 30-35 lat i dopadną cię bóle krzyża itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---- Jak sie seksu nie potrzebuje to się nie podnieca kretynko jedna. Często sie podniecasz? Czujesz mrowienie i kisiel w majtach? No nie jesteś aseksualna. x poczytaj czym jest aseksualizm;) tak czuję, jak jestem zestresowana, albo w pewnych fazach cyklu;) jakby mnie tam dotknął chuj, albo klamka też bym pewnie była. gwałcone osoby i dzieci też bywają. x TY SIĘ BOISZ WSPÓŁŻYĆ IDIOTKO! A TWOJE WYWODY NA TEMAT ZWIĄZKU MAJĄ ZA ZADANIE TO, ŻEBY CIĘ NIKT DO TEGO SEKSU NIE NAMAWIAŁ. x :D jak można bać sę seksu, to jak bać sie gina:D po prostu ktoś mi coś wsadzi, jak uznam to za słuszne:D x Tak do twojej wiadomości, każda dziewica boi się pierwszego seksu, a narząd nie rozbudzony "nie potrzebuje". Poczekaj, jak skończysz 30-35 lat i dopadną cię bóle krzyża itd. x :D:D:D:D::D:D kocham kafe. czyli dziewicę można spoko gwałcić, i tak się będzie bała węża:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i autorka jest niepraktykujaca ale ma maly kosciolkowy mozdzek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuje w katolicyzmie przed ślubem nie wolno, ale po ślubie wolno i trzeba, więc nie wiem skąd te komenty, pewnie ta sama osoba napisała, że HETEROSEKSUALNA DZEWCIA BOI SIĘ SEKSU ale robi to żeby nie mieć potem bólu w krzyżu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilyscie z waszej cnoty jakis obiekt kultu a dla mnie to tylko zwykla blonka kazda ja ma i kazda traci i autorko facet nie jest az tak zdesperowany zeby sie z toba zenic po to tylko aby cie zaliczyc. Broken tule:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Wuj
Aż się wierzyć nie chce, ze są faceci, którzy godzą się wziąć ślub z kobietą, której nie znają od najważniejszej strony! Liczą chyba na opiekę Ducha Św. Ja zawsze będę twierdził, że małżonek powinien być tym ostatnim, bo jak jest pierwszym to koło 40-ki odbija nasza "małpia natura". Ty poszłaś do ołtarza z wianuszkiem, ignorując starą zasadę, że "młodość musi się wyszumieć". Twój men zachował się zgodnie z wiekową tradycją - "Tak" przed ołtarzem i skonsumowanie sakramentu najszybciej jak można. U żydów - jest nawet w synagodze pokój do rytualnych "pokładzin"! Weź się w garść, łykaj Prozak, albo zasuwaj do psycho lub seksuologa, poradni małżeńskiej w waszej diecezji, albo chociaż wyżal się mamusi, która pamięta bardziej rozrywkowe lata 70-te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Broken. Co u ciebie Skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezaleznie od katolicyzmu czy ateizmu - jezeli nie dojrzalas do tego, aby miec seks z facetem, to dlaczego wychodzisz za maz - moglas poczekac i dojrzec. Czy chcesz czy nie to twoja sprawa i twoja decyzja. Ale wychodzac za maz trzeba byc gotowym do prawdziwego zycia we dwoje - seks nalezy do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wszystko rozumiem, naprawdę. dziwi mnie tylko, dlaczego autorka nie otworzyła buzi i nie powiedziała swojemu mężowi o swoich obawach, oczekiwaniach itd?! Ja ze swoim chłopakiem ciągle o tym rozmawiam, dzięki temu coraz lepiej się rozumiemy, bardziej kochamy, co też przekłada się na seks. Niby takie proste, a trudne..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to pewnie zachukana pusdunia co sie boi odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby autorka nigdy nie wsadziła sobie rączki do peezdy??? Nie wierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i wsadzała, ale nie po to, żeby zrobić sobie dobrze, tylko żeby np. włożyć tampon ;) btw mnie moje własne rączki nijak nie jarają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×