Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanapa

zaluje ze zrobilam to z mezem w noc poslubna!

Polecane posty

Gość oburzona feministka
To był małżeński gwałt, twój mąż cię zgwałcił. Niezwłocznie zgłoś to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanapa
Nie zg****il mnie, byl czuly i delikatnu... cxuje tylko ze za bardzo sie pospieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, powinien poczekać jeszcze 10 lat. Wkopał się facet, mało, że żona zimna ryba to jeszcze histeryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie autorko kretynka, po co wychodzilas za maz, kurde ja bym cie od razu kopnal w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby być z facetem musisz mu dawać jak dziwka, rozumiesz? to jest cena związku. oczywiście, możecie się kochać i tak, ale nie możesz być w związku (małżeństwie) i nie być jego dziwką. to jest wbrew naszej kulturze. na pocieszenie: on jest Twoją dziwką teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mi przykro, ja nie,zaluje ze robilam to przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chciałaś mieć przytulasa to trzeba było od razu mówić, że nie chcesz związku, tylko czułości, a juz na pewno nie małżeństwa. wtedy nikt nie mógłby Ci zrobić. "gwałt" w małżeństwie lub związku, lol, w takich instytucjach po prostu TRZEBA seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfsdhfgjh
zalamanapa dziś Jestem katoliczka ale niepraktykujaca, moi rodzice tez, slub wxielam z milosci a nie dla seksu, a mam wrazenie ze on wzial go tylko po to smutas.gif nie moge patrzec ani na niego ani na siebie, dotykanie sie mnie obzydza. Czuje sie jak scierka, nawet nie wiem jak mam mu to powiedziec, bo co na niego spojrze to chce mi se wyc smutas.gif -- Nieeee, trzymajcie mnie! Jak się kogoś bardzo kocha to się chce z nim uprawiać seks. Każde dotknięcie to wtedy głębokie przeżycie, wielkie podniecenie itd. Tak, tak niepraktykująca katoliczka, ale masz wkręcone w mózg, że kobieta jak rozłoży nogi to kurwa. Chodziłaś wcześniej na religię i do kościoła chyba, to się nasłuchałaś. Już samo to: Maryja wiecznie dziewica i czcijmy ją bo podobno nigdy seksu nie uprawiała = dziewictwo świętość, daje poczucie że seks w KK jest brudny. to potem w mózgu siedzi. Tak nawiasem to ty nie umiałaś gęby otworzyć i powiedzieć: czekaj, nie tak szybko, boję się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychologa jesli taka to dla Ciebie trauma A swoja droga ...swiezo poslubiona i na kafe siedzi drugi dzien zamiast do mezusia sie przytulać ?! Moze rzeczywiście jestes asem skoro dotyku tez nie lubisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanapa
Ale ja chcialam z nim uprawiac seks, tylko nie od razy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jesteś asem, jak ja, albo musisz się rżnąć od świtu do nocy, jak się kogoś kocha, to chce się być jego dziwką, jeśli się jest osobą seksualną. wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz jest w pracy, a ja w domu. Od tamtej nocy nie moge na niego i siebie patrzec i staram sie unikac z nim kontaktu. Jest mi zke z tyn co sie stalo :( a on tego nie rozimie i jeszcze sie na mnis zlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken przestań pierdolić, w małżeństwie nikt nie jest niczyją dziwką. Małżeństwo to jedno ciało. Tak to ma wyglądać, ale co ty możesz o tym wiedzieć oziębła pizdo, robiąca ze swojej oziębłości ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
droga autorko. jak nie od razu to kiedy? jesteście od roku w związku, inni ludzie by w tym czasie z ukochaną osobą - nie mogli od niej rąk oderwać. czy Twój facet Cie wgl podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś p*****lnięta kościułkowa peezdeczko.Chciałaś się ****ać,tylko kiedy??? Na emeryturze??!!!:D :D :D Debilko myślałaś,że ślub to tylko biała sukienka i cyrk zwany weselem :D? A wiesz co to znaczy noc poślubna? To znaczy zimna peezdo,że UPRAWIACIE SEKS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc poślubna to taki mały epizodzik z życia kobiety upadłej, lekkich obyczajów. taka prawda, taka kultura, nie jego ani Twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i kolejna wypowiedź Broken, mówiąca, że wszystkie mężatki to i tak kurwy. Potem się dziwić, że np taka kobieta, która traci dziewictwo z własnym mężem tak się czuje. Oczywiście, że jesteś oziębła. I ta oziębłość jest powiązana z twoim zdrowiem, z twoim rozwalonym, układem hormonalnym. Odczuwana potrzeba bliskości nie wiąże się z pożądaniem, z seksualnością. Się zastanów, czy matka cię dostatecznie dużo przytulała, że masz właśnie potrzebę bliskości bez pożądania. Dorobiłaś sobie ideologię do związków, jakie one to są złe, jak bardzo krzywdzą kobiety etc. Nigdy nie współżyłaś to skąd wiesz, że jesteś aseksualna. A może akurat twoje unerwienie w pochwie dobrze zareaguje? Weź się do porządku za swoją wątrobę i resztę zdrowia, to ci libido się odezwie, ale po co? Do tego trzeba diety, leczenia itd, a tego ci sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanapa
Nie musicie mnie obrazac :( ide stad bo same niemile osoby tu siedza, jedtescie pkropnymi ludzmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wariatka :D Przecież to NORMALNE,że ludzie sie dotykają i uprawiają seks. Na miejscu twojego męża p*****lnął bym cie w diabły.Twoje miejsce jest w zakonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aseksualność=brak potrzeb. więc dziewica może wiedzieć o tym, po prostu nie potrzebuje seksu unerwioną waginę mam dość dobrze, często się podniecam, tylko nie ludźmi, a przypadkowymi sytuacjami, stresem i jak mam dni płodne. w każdym razie wydzielam dużo śluzu. przytulanki do faceta są ZAJEBISTE a nie jakiś popierdolony seks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,a gdyby twój mąż zachorował i musiałabyś go pielęgnować,myć itp. Przecież to wiąże się z dotykaniem miejsc intymnych. Albo gdybyś ty zachorawała i on musiał by cie myć,przecież dotykał by wtedy twoich piersi,cipki.Wyobrażasz to sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandor Zielononóżka
-100000000000000000000000/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz autorko co ci Broken napisała. brokeninside87 dziś noc poślubna to taki mały epizodzik z życia kobiety upadłej, lekkich obyczajów. taka prawda, taka kultura, nie jego ani Twoja wina -------- wyszło na to, że twoje odczucia są słuszne, jesteś dziwką. Broken jeśli mam być czyjąkolwiek kurwą, bo i tak nią jestem, to tak sobie myślę, że rozwiodę się z mężem. Poszukam sobie 3-5 stałych kochanków i niech mi płacą za seks. I tak jestem dziwka i tak, to co mi zależy. Przynajmniej będę coś z tego mieć :) Może tak Broken do psychologa idź? Bo tobie już ta zamarznięta cipka mózg zlasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken takiego p*****lca jak ty powinni powiesic na haku umocowanym do c**y.Jestes ludzkim goownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken jeśli mam być czyjąkolwiek k**wą, bo i tak nią jestem, to tak sobie myślę, że rozwiodę się z mężem. x użyłam sobie metafory. noc poślubna to taki przypierdol w głowę każdej szanującej się dziewicy. lubię mocne porównania:) x Poszukam sobie 3-5 stałych kochanków i niech mi płacą za seks. I tak jestem dzi**a i tak, to co mi zależy. Przynajmniej będę coś z tego mieć usmiech.gif x życzę powodzenia w planach zawodowych;) w realizacji x Może tak Broken do psychologa idź? Bo tobie już ta zamarznięta c*pka mózg zlasowała. x cipkę, jak już mówiłam, mam normalnie mokrą, jak Wy, może nawet i bardziej. poczytaj sobie czym jest aseksualność. a facetowi asowi może stać non stop i on ma wyjebane. zszokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×