Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

haha goscinka zawsze wierzyłam w wolne media !!:D cóż to takie typowe, życie na bombie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
No i dupa, jedna krecha. .. podlamka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa tak mi przykro... szkoda :( ja czekam do niedzieli na @ chciałam zrobić test w Mikołaja ale też nie mam żadnej nadziei bo piersi coś mało mnie bolą :( juz nawet testu mi się nie chce robić... i znów kolejny cykl przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak dołączyłam do forum... była 112 strona dziś jest 174. W kwestii czekania- było troche.... Życzę powodzenia wszystkim staraczkom! Ps: czasem warto olać medycyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko Rybkunia co Ty tu robiłaś o 5 rano? Hej dziewczyny :P u mnie dziwnie jakoś temp. skoczyła o jedną kreskę do góry, nie wiem o co chodzi, no dzisiaj powinnam dostać @, Nie testuje, poczekam,, Jussio a Ty jak tam? Która jeszcze ma na dzisiaj termin @ ?? I jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny dzisiaj mam teoretycznie mieć @ wstałam rano młody jeszcze spał mąż wyszedł już do pracy, wzielam kubeczek ze sobie nasikam i zrobie test nasikałam ale wylałam postanowiłam twardo poczekac do jutra zeby było pewniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
juz sama nie wiem bajkanaa , chyba sobie wmawiam ze moze jestem w ciązy brzuch mnie caly czas boli jak na @ od kilku dobrych dni, wywaliło kilka pryszczy, piersi zaczeły dzis boleć wiec raczej nie nastawiam sie na pozytywny wynik testu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny!!! Bajkaanna u mnie podobnie:O tepmka skoczyla o 1,5 kreski i jest na poziomie z przedwczoraj. Jak ja nie lubieee takich sytuacji:O Już byłam spokojna że @ tuż tuż (chociaż dalej brzuch tak boli jakby @ była na ostatnim zakręcie i za chwile srrrruuu) ale ta tempka rozbudziła u mnie tyle nadziei że pokusiłam się dziś na test ( już wczoraj sie zaopatrzyłam w jeden:P), ale oczywiście negatywny:( bez żadnych nawet śladów cienia cienia:( Normalnie termin @ mam na jutro ale ostatnio franca przyszła dzień wcześniej. I tak sie teraz tylko niepotrzebnie nakręcam i przeliczam, że może jak owu później to test może jeszcze być negatywny. Chyba do jutra zwariuję:P:( Oj i coś czuje że będzie mega rozpacz jak bedzie @ jutro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscInka piękna ta twoja historia:)❤️, ale się poryczałam czytając twój post:) Ja też chce takie szczęsliwe zakończenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) chwile sie nie odzywałam bo miałam kilka rzeczy na głowie. Musiałam zrobić sobie badania na bakterie i inne paskudztwa z wymazu bo mi gin zleciła (te nieszczęsne infekcje mnie nawiedzają) i denerwowałam się póki nie otrzymałam wyników. Na szczęście nic nie wyszło, jestem czyściutka i bardzo się z tego cieszę. Teraz tylko czekam na @ żeby zobaczyć jak tam mój torbiel, czy się wchłonie mam nadzieje, że tak:) Trzymam kciuki za wszystkie testujące teraz dziewczyny. JUssio, Bajkaanna, elilu, Lilly90 powodzenia i samych II kresek!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć kochane:) nadrobiłam zaległości.... a ładnie stron przybyło aż w szoku byłam....teraz to co pamiętam...; mandarynki dziś w biedronce u nas są na promocji po dwa coś...kupiłam i mi bardzo smakują :) mdłości mi tez już przechodzą....jak światło w tunelu ..... człowiek tak czekał aż będą mniejsze i w końcu się doczekałam :0 ja też mam te globulki trzy pimafucin...bo mi cytologia pierwszy raz w życiu wyszła ze stanem zapalnym :( ale wczoraj ostatni raz tak więc dziś jeszcze po nogach będzie lecieć... ja wizytę mam 29 grudnia i mam nadzieje że poznam płeć bo nie mogę przestać myśleć czy to chłopczyk czy dziewczynka...:) córeczka mi tylko daje popalić ...nie wiem co się dzieje .... czy to przez ciąże moją tak przeżywa...bardzo się cieszy ,ale może tez się boi...? od paru tygodni budzi się w nocy i wkrada do nas do łózka..... mówi że się wystraszyła czegoś i nie chce spać sama..., dziś dwa razy o 1 i 3 w nocy a od piątej już włączyła bajki bo nie mogła spać....martwię się już próbowałam chyba wszystkiego rozmawiałam.... nawet mówiłam że może niech przestanie na jakiś czas bajki oglądać bo może w nich coś jest...., może w aptece jakieś ziółka na uspokojenie jej zapodam.....przed snem...martwię się bo przecież tez na pewno się nie wysypia :( a to 1 klasa.. gościu gratulacje i Judytko Tobie tez potwierdzenia.. :) dziewczyną którym się nie udało dużo wysyłam ciążowych fluidów na następny cykl:* Mała czy mogła bym prosić o zmianę terminu porodu na 4 czerwca? bo tak mi wyszło z ostatniego usg? i mam jeszcze pytanie do już ciężarnych...trochę nie dyskretnie...jak u Was teraz są często przytulanki?bo szczerze ja zbytnio ochoty nie mam...... teraz i tak miałam trzy dni spokoju bez zbędnego tłumaczenia bo brałam dopochwowo ten antybiotyk ...... ale jakoś na razie to na prawdę po prostu mi się nie che :( a mąż lamentuje:) śmieje się że dostałam co chciałam to już nie jest mi potrzebny :P pozdrawiam WSZYSTKIE KOBITKI:) i zmykam coś ogarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Lilly ja tez tesknilam heh :-) i zagladalam sobie do Was! pisalam właśnie ze mialam rozmowę z moim M i poradzil mi żeby sie wylaczyc i nie myśleć o tym tylko dzialac :-) zobaczymy jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @09.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @04.12.2014 marzaMisieDWIEkreski___26___5___ 1________@05.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2014 rybkunia _______ 25______3 _______ 1________ @ 09.01.2014 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Dziewczyny poprawcie mi w tabelce termin @ na 9.12.2014 (ostatnią miałam 11.11.2014)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ale w tym tygodniu testujących :) No to czekam na wyniki bo mam straszną ochotę kogoś wyeksmitować na sam dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. A ja mam przeczucie, że do świąt u którejś z was pojawią się dwie kreski. I to może nie u jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile płacicie za wizytę u ginekologa? Ile wizyta ? Ile usg? Ja właśnie zmieniłam ginekologa, facet spoko (przystojny co trochę mnie peszy) za wizytę z usg bierze 110zl. A wcześniej dzwoniłam do innego to za wizytę z usg powiedział mi 200zł! O zgrozo! To już chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do świąt jest tyle testowaczek, że którejś MUSI się udać! Oby wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia8989
Witam wszytskie kobietki dołączam do staraczek. Z narzeczonym świadomie zdecydowaliśmy się na to, że chcemy mieć dziecko, trochę się stresuję bo moje 2 ostatnie cykle trwały 40 dni (normalnie trwają 30 dni). Dodam do tego, że chorowałam na nerwicę i leczyłam się rok i mam niedoczynność tarczycy która jest cały czas monitorowana. Mam nadzieje, że nam się uda Pozdrawiam wszystkie kobietki i biegne zażyć kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
kurcze zapomniałam rano o kwasie foliowym, julia dzięki za przypomnienie i witamy w naszym gronie. takaja mój za wizyte z usg bierze 100 zł a jak sie chodzi regularnie w ciąży to 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta- uroczo;D ja mam nastepna 30grudnia :) te globulki spoko. wczoraj uzylam pierwszrj i jest okej, tlyko rano sie to ze mne ekhm wylalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia8989
Dziewczyny jak to u was było? Jak miałyście cykle dłuższe np. 40 dniowe miałyście owulacje? Dziś mój kupi testy owulacyjne i się okaże jak to jest, chociaż nie powiem, bardzo się stresuje ze mogę nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio ja to się tylko boję, że taki cud może być tylko raz w życiu u jednej osoby i co wtedy? mój gin bierze 110zł wizyta, badanko, usg, za cytologie się dopłaca chyba 40zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia witaj! na to nie ma reguły, owulacja jest i też nie ma jej naprawdę niezależnie od długości cyklu, także tyle... po prostu trzeba to monitorować w gina, bo test owul. to tylko potwierdzi ci wzrost hormonu w okresie okołoowulacyjnym a wcale do owulki nie musi dojsc bo albo bedzie pecherzyk za mały albo nie peknie itp. więc najlepiej jest monitorować cykl na usg u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam która to pytała o sex w ciąży ale ja odpowiem z mojego doświadczenia(1 ciąża)niewielkiego wynika, że ogólnie kobieta bardziej skupia się na sobie i brzuszku, taka troszkę modliszka, niż na mężu, no i generalnie oni czują się wtedy odrzuceni, zaniedbani, niepotrzebni, nie dziwię im się wcale, że niektórzy po jednej ciąży grubo zastanawiają się nad kolejnym potomkiem, wiec , żeby samemu sobie nie szkodzić, bo jeszcze się nam do nich przylizie, to dziewczynki jeśli nie ma przeciwskazań lekarskich to przytulajcie się do M chociaż co jakiś czas bo im naprawdę źle żyje się z ciążą jak już nikt się nimi nie interesuje, (Kali zrobił swoje Kali może odejść) no tak być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, feministki po tym poście to by mi dały popalić, ale ja nie bronię facetów tylko tak naprawdę nas kobiet przed nami samymi w efekcie naszych działań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja tu od tego myślenia to mam sny nawet na temat ciąż i dzieci, wózków, głowa nawet w nocy nie odpoczywa, oj niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×