Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość beta84
chyba coś się zawiesiło???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Właśnie wróciłam od lekarza i bez problemu dostałam skierowanie na badania i co w tym najlepsze okazało się ,ze moje migdały wyglądają jak ping pongi i mam zawalone zatoki czyli standard augumentin i inne cuda :( Czuje sie jak by mnie coś potrąciło:( Odpisała mi naczelna oto treść : Witam, zdiagnozowaliśmy i zajmujemy się już tym problemem. Pozdrawiam, Magda Trawińska-Gosik Mama nadzieję,ze tym razem mówi prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina9008
Dziewczyny! Dziś bylam na becie...przed chwila odebralam wynik...17,5;) Jupiii ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Gratuluję Ina :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2kawy
Ina gratulacje jeszcze raz. Dwa pozytywne testy nie ,mogły się mylić :) dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Buka odezwij się! Nie można tak zostawiać staracek bez uprzedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, juz donosze co sie dzieje. Bylam na becie-oczywiscie 0,1<, bol piersi mialam okropny ale po zwiekszeniu dawki bromergonu ustapil. Generalnie srednio sie po nim czuje, ale czego sie nie robi. Postanawiam odlozyc staranka na 2 miesiace zeby ustabilizowac cykl i postanowilam ograniczyc forum, bo mnie za bardzo nakręca -taki odwyk zastosuje. Pewnie nie wytrzymam bez zagladania tutaj, ale musze sie po prostu troche wyciszyc zeby to wwszystko zaczelo dobrze dzialac:) Okresu dalej nie mam wiec same widzicie jaka masakra 48dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina9008
Dzięki Dziewczyny ;) Jestesmy megaaa szczesliwi...Chociaż jeszcze nie moge w to uwierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Buka już się o Ciebie martwiłam :) Przykro mi, że beta ujemna i takie długie czekanie na okres na pewno musi być męczące. Niech ta franca już do Ciebie zawita, bo jak długo można się tak męczyć! :o Ina gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka to pozostaje nam tylko życzyć Ci wytrwałości w odwyku. I zeby przyniósł pożądany efekt !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Ola_456 - a za ile testujesz? Bo ja też czekam z niecierpliwością :( Termin @ mam na 19 grudnia, z jednej strony to niecałe 2 tygodnie a z drugiej strony cała wieczność...Ale w każdym razie przed Świętami wszystko się wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina Gratuluję ;) Coś czuję, że te święta będą wyjątkowe :) Takie pytanko mam do Was, czy jeśli nie jest się pewnym czy jajeczko się zagnieździło no i nawet jeśli tak i jest wczesna ciąża to można się kochać na początku? Jest to bezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella1989 ja mam termin @ na 20.12 ;) To wyczekiwanie jest straszne :) Odliczam razem z moim kalendarzykiem :) Jeszcze 12 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Ola_456 - to widzę, że jedziemy na jednym "wózku". Ja 19 a Ty 20 grudnia:) No mam głęboką nadzieję, że los da Nam najwspanialszy prezent świąteczny:) Można się kochać, nie stresuj się. Jak nawet dojdzie do ciąży to na początku zarodek jest mikroskopijnych rozmiarów - nie można go uszkodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola_456 a ile trwa Twoja faza lutealna? Może jeszcze owulacji nie miałaś, a Ty już panikujesz. Nie pojmuję tego. co innego gdyby okres się spóźniał, to można się wtedy "nakręcać", doszukiwać objawów itp. A Ty ledwo zaczęłaś drugą połowe cyklu. Dziewczyno wyluzuj! Wyjdzie Ci to na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojej grupy:) Jestem tu nowa, mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona:) Udzielalam sie juz troche na innym forum ale chcialam poszukac czegos bardziej dla takich jak ja- czyli 30 na karku a 1 dziecka brak:( Od razu napisze, ze 30 koncze w przyszlym roku, starania mozna powiedziec ze zaczelismy od zeszlego cyklu, na razie bezowocne, pigulek nie biore od maja tego roku i nic....Zaczyna mnie juz dopadac stres:( Srednia z cykli od sierpnia do wrzesnia 32 dni (30,34 i 34 dni), zobaczymy jak bedzie w grudniu, bo wg cyklu 32 dniowego termin @mam na 14 grudnia ale zdaje sobie sprawe, ze moze sie przedluzyc;) Mysle juz o testowaniu, przytulanie bylo 3 dni lrzed owu (zakladam ze owu mialam jakos w niedziele, a przytulanie bylo w czwartek), wiem, ze to moze takie troche wrozenie z fusow ale moze ktoras mi cos poradzi?? Bardzo bym chciala do was dolaczyc i razem sie starac:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraczka85 forum jest dla nas wszystkich :-). Witamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka85 przytulanie 3 dni przed owu i koniec? Czy od 3 dnia itd. ? Bo jak opcja 1 to moze być trochę mało. Wiadomo ze jak ma być to będzie, ale z jeszcze raz by się przydało chociaż ze 2 dni pózniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kawy niestety, maz wyjechal no i pozniej juz nic nie bylo:( Wiem, ze najlepiej by bylo tak z dzien przed ale co zrobic, sila wyzsza:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faza lutealna z tego co zaobserwowalam trwa u mnie 13-15 dni. Zalezy od miesiaca, czasem okres wystepuje wczesniej. Kiedys moje cykle byly 28 dniowe, teraz 26-25 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola456 ale ty sie miescisz w normie, niby mowia ze 28 dni to norma a ponizej juz nie, ale mi lekarz mowil, ze jak sa ponizej 21 dni to trzeba sie zaczac martwic. Mi po odstawieniu tabletek sie jakosmpoprzestawialo i cykle sie wydluzyly nawet do 34 dni...Mam nadzieje, ze juz sie bardziej nie wydluza, a wolalabym zeby sie skrocily do 29 dni, tak by bylo idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od dr... Podłamałam się, owulacji nie ma i nie zapowiada się by była w tym cyklu... Prawy jajnik nie wygląda najlepiej, na szczęście na lewym torbiel się wchłonęła... Dostałam skierowanie na AMH i metformax, 5 stycznia mam się zgłosić na kontrolę cyklu... Jeśli metformina nie pomoże to będziemy sztucznie stymulować owulację... Ech... Mam nadzieję, że u Was lepsze wieści... Pozdrawiam ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Mamuśki, czy badanie przezierności karkowej jest dodatkowo płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka85 Wiem ze to jest norma, doskonale zdaje sobie z tego sprawe i nie przejmuje sie tym ;) Gosc sie pytal o faze i od razu przedstawilam jasno sprawe ;) Znam w miare swoj organizm i jestem teraz juz pewna ze owulacje nie mialam w polowie cyklu, ani 14 przed koncem cyklu, a raczej w 11 dniu cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka85 Wiem ze to jest norma, doskonale zdaje sobie z tego sprawe i nie przejmuje sie tym ;) Gosc sie pytal o faze i od razu przedstawilam jasno sprawe ;) Znam w miare swoj organizm i jestem teraz juz pewna ze owulacje nie mialam w polowie cyklu, ani 14 przed koncem cyklu, a raczej w 11 dniu cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys niezdecydowana a od kiedy monitorujesz cykle? bo zdarza sie, ze sa bezowulacyjne, a np stres tez moze zablokowac owulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki a możecie mnie uświadomić co to ten metformax bo często o nim wspominacie?Ja kojarzę ,że on jest chyba na cukrzyce tak?Ale ma jeszcze inne właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Dobry noc ;-) Wyspalam się i spać nie mogę :-( Betka od razu Ci powiem w pierwszej ciąży pod koniec mi się łożysko odkleiło miałam krwawienie i dużo problemów potem. Teraz ok! Lekarz na zimne dmucha :-( będę go prosić za tydzień, żeby mi to zabrał! Wirus mówisz u mnie wszyscy w domu ok, ale u nas słyszałam tez dużo osób ma atrakcje. Miałam przy tym katar też minął, już raz w życiu miałam takie atrakcje jak katar kaszel przy rota! To było straszne! Ale może faktycznie tak delikatnie mnie wzięło... Tak to jest mieć przedszkolaka w domu, będąc w ciąży... Ina trzymam kciuki teraz tylko w górę! Ola to jest kurcze z ta temperatura tak indywidualne, żebyś chociaż raz mierzyła przed i miała porównanie :-) u mnie to było jakoś przed owu 36.3 potem 36.8 owu i potem miałam gdzieś po drodze malutki spadek a potem już 37.1 się trzymało. Mierz teraz codziennie zobaczysz jak się będzie i czy będzie zmieniać! :-) Ja mam mdłości takie jak w tym najgorszym okresie :-( mam dosyć! Może jutro będzie lepiej! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×