Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @05.01.2015 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @05.01.2015 buka199 ________ 27 _____ 3______1 _________ @ 06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Tygrysica81______33_____0_______ 2 _______ Radosna82_______32_____0_______ 2 _______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3 elilu_________28______?________ ______2___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo a co z reszta testujących w tabelce jakieś opóźnienia u nie których nawet bardzo duże?Stiffi i buka a wy to mnie przerażacie tyle czasu już po terminie @ a o was cicho?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała przecież Buka pisała kilka stron temu, musi troszkę odpocząć ma bardzo długi cykl beta poniżej 1. Ktoś pamiętam pytał mnie o próbę cukrowa dlaczego robie teraz, wczoraj się dowiedziałam od koleżanki, że mój lekarz meczy tym 3 razy....o ludu :-( ja nie wiem jak raz to wypije a co dopiero trzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przeoczyć jej post ...przez te zawieszenia stron to później jest tyle odp ,że mogłam nie doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś niezdecydowana spróbuję dać radę! Kiedyś wypiłam z połówka cytryny to i teraz spróbuję ;-) JEST MOC 🌻 prawie skończyłam sprzątać szafę bo juz wyglądała jak dobry second hand ;-) mąż ostatnio zabrał mi część wieszaków, bo twierdzi ze przecięż u mnie tylko tam granat wrzucić :-P Zrobiłam też peeling, maseczkę i zrobię zaraz brwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka- to ja sie pytlam. slyszlam o patencie z cytryny. z tego co wiem, to chyba ja bede miala glukozowa nieprzyjemnosc pid koniec stycznia dopuero (przy kolejnej wyzycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysNiezdecydowana.... to mnie przeraza...ze bede musiala sie kims opiekowac... i to nie swoimi rodzicami (tzn bede sie niki opiekowac ale nie mam ich pod nosem) tylko ta kobieta... chociaz mam babcie ktora skonczy 80lat i jest bardizej aktywna niz ja, ogrodki, rowerki, wyjazdy nad morze, w zeszlym roku byla na pielgrzymce we wloszech, 3latatemu w izraelu. Babcia-petarda...ale juz moge stwierdzic ze z moja tesciowa bedzie inaczej niestety. Dobra. Nie chce sie sama napedzac na zle humory. Aa mamczitka- mja piszlam spac o 3ciej.. a teraz jest jakos przed 14 i dopuero wstaje . Bosko co:/ Molego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny o co chodzi z tą glukozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa idziesz na badanie na ktrym oznacza sie krzywa cukrowa na podstawie wypicia 50g glukozy to pomaga chyba wykryc cukrzyce ciazowa. Najpierw pobiejraja krew od razu po (albo przed?) Wypuciem a pozniej drugi raz, pi godzinie od wypicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia ide i do rodzicow i do tesciow, a tam same szczesliwe rodzinki z dziecmi... A potem bede czekac na mezulka w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou91
Witam :) mam 23 lata, a zaczynamy się starać od nowego roku :) jak na razie muszę uregulować swoją tarczyce. Jestem rok po operacji, wiem też, że ze względu na tarczyce będzie mi prawdopodobnie ciężej zajść niestety, ale mam nadzieje, ze w końcu się to uda i będę szczęśliwa mama :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka na czczo i godzinę po ale są takie przypadki, że i godzinę po i dwie po :-/ ja bym nie wytrzymała tyle! Jutro robie sobie dzień bez węglowodanów takich jakby to ująć chamskich ;-) czyli żadnych słodyczy bananów ani wyskokow, tylko rano herbata z cukrem lekki obiad a na kolację jakiś twarożek z kromka pełnoziarnista i pójdę na żywioł w poniedziałek uf. Witamy nowa przyszła mamusie ja też miałam trochę przejść z tarczyca przed pierwszą ciążą, ale ciąża mi ładnie wyrównała :-) za to alergia wróciła i tak to jest. Dzisiaj jak szafę sprzątalam to z solą morską, dwie rzeczy i czyszczenie nosa bo lepiej tak niż potem nic nie moc wziąć :-/ Zbieram się dalej do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
hej dziewczynki długo tu nie byłam ale jakoś nie miałam ochoty nic pisać tylko czytałam ja jestem już w 14 tyg boje się o szyjkę bo w 1 ciąży urodziłam 25tyddz:(ale teraz myślę że będzie ok a i pochwale się mąż kupił mi nowiutkie autko pod choinkę:) opel corsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka. Na czczo? Przeciez ja sie zarzygam na smierc:/ Ala99 ja tez mam corsę;D ale taka starowinkę, chyba z 12lat ma;D mam ja 3lata, odkad zdalam prawko;Dnie piwiem nic zlego, bo jak dotad jest, ale chyba bede wymieniac na cos ciut nowszego i wiekszego jak dzidzior sie urodzi, bo jak bede chciala jechac do mamy czy gdzies tam jak T. Bedize w pracy to jakos marnie to widze;D zapakowac tam wozek z gondola;D i całą reszte tego fajansu;) bo juz zapiwiedzial ze swojej fury mi nie da chociaz jeszcze jej nie kupil;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytam Was i tak:) Ciezko odstawic forum bo Was polubilam:) Ja @ dostalam 9.12 i trwala 1 dzien;/ Lalo sie jak z kranu i generalnie masakra byla. Nastepna @ przewidziana na 6.1.2015. Dni plodne na okres swiateczny:) W tym cyklu stosuje bromergon, ktory mi ustablilizuje cykl a od nastepnego do dziela:) Dzieki temu lekowi nie jestem nerwowa i płaczliwa:)) Są plusy!:) Pamiętajcie o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zakupy odhaczone :)Właśnie wróciłam a poszalałam jak nigdy :) Ale jakoś dzisiaj zakupy szły mi w mgnieniu oka normalnie ze 3h to ja w tesco spędzałam a dzisiaj w 3h obleciałam 4 markety i jeszcze kupiłam tyle fajnych i promocyjnych cudów i prezentów :) A dla naszego małego to chyba przesadziliśmy (moja mam mówi ,że trzeba będzie dobudować pokój na same zabawki smyka :P)ale co tam my na niego nigdy nie żałujemy tylko na siebie;) marzaMIsie ja od 2 miesięcy podczas tych dni pije szałwie(mama mi poleciła) i powiem ci ,ze jest mniej obfita i jakoś tak bezobjawowo przechodzę do tego stopnia ,ze nawet dzisiaj się zdziwiłam ,ze już koniec :P.A normalnie ciągły sie te dni ;). buka chyba ściągnęłam cie myślami bo dzisiaj o tobie wspominałam ,że coś cie nie widać na forum.A tu wchodzę i widzę twoje fioletowe cudo :) Ja też obawiałam się tej glukozy ale o dziwo poszło na raz (ja nie słodzę niczego ,nie pije soków tylko wodę mineralną)wiec do słodkich napojów mam odruch wiecie jaki .I tez kupiłam sobie cytrynę i z tych nerwów zapomniałam ją zabrać poszłam na żywioł ale miałam tylko 1x na szczęście. ala99 miło cie widzieć :) Będzie dobrze! Musi być :)A prezent no no cacko :) magdalenakak głowa do góry!Jeszcze będziesz chciała usiąść sobie na spokojnie w fotelu i nie słyszeć co chwile mamo to mamo tamto wiem co mówię ;). Ciesz się świętami z najbliższymi bo w przyszłym roku to nie będziesz wiedział co najpierw zrobić :) Bo maleństwo będzie dokazywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana na czczo na czczo i to ta godzinę musisz siedzieć na korytarzu i później drugi raz Cie będą kluc i znów badać, ja tylko mam nadzieje ze wyniki są od razu a nie trzeba latac w inny dzień bo mamy ciężki tydz. Co do wyjazdów tak jak piszesz do mamy ja rzadko brałam gondole, malucha w fotelik i jazda stelaż w bagażniku a spał u mamy mojej w koszu Mojżesza. Możesz jeżeli rodzice nie mają nic przeciwko zostawić u nich taki kosz jak często tam będziesz jeździć. Ja kupuję kołyske the first years 5w1 i jak będę na dłużej to będę ją brać gdzieś ze sobą :-) ale to tez troszkę zajmuje. U nas corsa też mile wspomnienia budzi mąż miał jak się poznaliśmy :-D dużo wspomnień dużo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja tez juz choinka i koniec mały miał urodziny potem mikołaj teraz choinka już wymiękam a dzieci teraz już myślą, że wszystko można mieć. Mój wychodzi z założenia że jak nie święty Mikołaj to kurier przyniesie przecież! Bosko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!dziewczyny wybaczcie nie odzywałam się bo miałam problemy rodzinne. Mój mąż miał wypadek tydz. temu, miał operację i cały czas jestem przy nim. Sprawy ciążowe musze teraz odłożyc na dalszy plan, ale bede Was podczytywać. W poniedz. mam wizyte u gin mam nadzieję, że przynajmniej u niej usłyszę, że torbiel się wchłonęła. pozdrawiem gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa ja myslam zeby sobie sprawic do mamy lozeczko turystyczne, ale to na pozniej, a na poczatku raczeje myslam wlasnie o gondoli, bo to bedzie lato, czesto bedziemy siedziec na ogrodzie, wiec wolalbym gondole, ochrona przed sloncem, plus spacery.... bo pewnie jak bede jezdzic to czesto na ladnych kilka godzin, bo u nas zawsze przychodzi moja rodzinka i jak juz tam jestem to nigdy nie chce mi sie wracac ;D (zeby zachaczyc o obiadki babci;D moj T. Juz sie zapowiedzial;D) wiec wolalbym nie trzymac dziecka tyle czasu w foteliku. Ale czas pokaze. A kosz mojzesza tez mnie kreci, ale myslam zeby sobie sprawic taki do domu na te pierwsze miesiace:) A o tym lozeczku nie slyszalam mamczitka. Zaraz wygoogluje ;D Ja do domu kupuje wyro w ikeii. Zdecydowalam. Podobalo mi sie lozeczko z eee firma chyba sie bellamy (ale tyljo w razie dziewczynki), ale na instagramie u ktorejs z dziewczyn czytalam ze straszna lipa i jakos sie zniechecilam do calej firmy. Poza tym chce zwykle, proste, wiec ikea jest idealna. I zdecydowalismy, ze kupimy tam materac- sprezynowy. Tylko mnie nie zniechecajcie, bo nie che mi sie wiecej czytac w sieci;D zaden mnie nie przekonuje tak naprawde;D Teraz dopiero do mnie doszlo to o czym sama pisalam....Tyle czasu stracimy na ta glukoze.... Jaka lipa.... najwyzej skoczymy do Tesco, mam nadzieje ze nie padne, ani nie rzuce sie na jedzenie.... ;) I jeszcze dwa kłucia... jak ja to przezyje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołyska zbajerowana na maxa hahaha, ale ja to bym chciala taka mniej na bogato, albo drewno albo wikline, fakt ze bez bajerow,ale nie mozna miec wszystkiego;) a przewijak w sumie i tak kupie osobno, zeby pokoj zapelnic jakimis meblami, a u mamy bede miała jakies maty do przewijania, zeby zabezpieczyc lozko przed ewentualną eksplozją musztardy ;D z reszta moja mama pewnie mnie uposazy we wszystko, bo oproznila moj stary pokoj (straszne to, bo robi sobie z niego garderobe...no dzieki mamo) ale zostawila komode na potrzeby naszego dziecięcia;D i tylko pyta czy juz moze zaczac kupować... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka pamiętamy pamiętamy! Fajnie ze jesteś. Kate mam nadzieje ze z mężem juz ok i szybko wróci do formy ! Ja dziś świętuje z mężem rocznice. Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak juz zaczne, to co drugi wpis moj.... mam jeszcze jedno pytanie.... czy ja moge jesc tran ?? Jesc, bo chodzi mi o kapsulki z mollersa forte, nie odwaze sie kupic flaszki, bo ja od malego jestem tabletkowa, syropow nie przyjmuje;) Ma dha, kwasy no i na ten sezon jest spoko, tzn w zeszylm roku bralam te tabletki i zima byla bez przeziebienia itd. Nie ma nawalonej wit. A. Jak w niektorych suplementach wiec tez spoko, poza tym i tak zadych innych prenatali itp nie jem... hmm? Od razu uprzedze pytanie.. ryby...jadam...ale teraz srednio mi z miesem i rybami, wiec 3ech porcji tygodniowo to na bank nie wciskam.... swoja droga ciekawe jak mi wyjdzie morfologia w tym miesiacu, bo oststnio henoglobina byla w dolnej granicy normy.... cos czuje ze przyjdzie czas na zelazo...oby nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate przykro mi bardzo! Dużo zdrówka! Życie czasem decyduje za nas na bank będzie dobrze czasem tylko ten czas musi upłynąć :-( Juz bulgotow nie czuje i mdłości minęły znów mam schizy, matko ja to normalnie zwariuje :-P może to za wcześnie jeszcze eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×