Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

słowianka mam taka nadzieje!!! w końcu dałam sobie deadline do końca roku:D:D z moich wyliczen wynika ze owu bede miec 24 grudnia. Jak nie robie testów to czuje dezorientacje- a lubie miec wszystko pod kontrolą. Byłam dziś w rossmanie i kupiłam "zestaw staraczki" podpaski, testy owu i ciążowe bo były w promocji:D beta jedz do szpitala tam Cie nakarmią kroplówką. mamczitka to u was sie daje prezenty na mikołajki??:-) ja dostawałam jak byłam młodsza, nawet niedawno dostawałam, ale tylko kase. Teraz żyje na własny rachunek i nasza rodzina się stale powiększa o kolejnego członka (współmałżonkowie, dzieci) więc ja juz za stara jestem na prezenty:D a okazji jest zbyt dużo:D Zastanawiam się czy nie kupić mamie pod choinkę maszynki do mielenia mięsa, stara jej się psuje więc prędzej czy później i tak kupi nową, a średnio z kasą stoi. Jak dam jej pod choinke to nie bedzie miec wymówki zeby nie przyjąć, a tak to będzie się rzucać :D zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sobie sieste urzadzilam po niedzielnym obiadku... Psina mi mruczala nad uchem,ciagle mnie pilnuje, kladzie sie kolo brzucha... TakaJa86 ty pracujesz czy juz na L4, jesli jeszcze pracujesz to kiedy zamierzasz przejsc na wolne ( albo w jakiej branzy jestes) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Witajcie niedzielnie, przepraszam ,że się nie odzywam,ale podczytuję Was, u mnie mdłości są,ale rano.Byłam u lekarza i wkurzył mnie niemiłosiernie,bo wizyta była,ale żadnych badań ginekologicznych, nie zważył mnie, ani ciśnienia nie zmierzył tylko samo usg i zlecił badania, a że mam znowu stan zapalny to antybiotyki dostałam, zapewnił mnie ,że nie zaszkodzą dzidziusiowi i tyle w temacie, jeśli następna wizyta będzie na tej samej zasadzie to zmieniam lekarza,bo wydaje mi się,że płacąc za wizytę i usg powinna wyglądać nieco inaczej, mam też zlecony test pappa razem z usg. Wizytę mam dopiero 14 stycznia, dość późno,bo już 3 miesiąc skończę. współczuję Wam wymiotów,bo ja nie biorę nic na mdłości.Lekarz postraszył mnie,że w święta mogą mi się zacząć wymioty.U mnie najgorsze są duszności i słabe samopoczucie, mam nieraz wrażenie,że zemdleję choć śniadania zawsze jadam,bo antybiotyków nie wezmę na pusty żołądek, Dziewczyny u was też wizyty takie pobieżne czy bardziej dokładne,bo mi się wydaje,że lekarz powinien zbadać szyjkę, zmierzyć ciśnienie i wpisać wagę,bo skąd będzie wiedział jak przybieram na wadze.Zmieniłybyście w takiej sytuacji lekarza,bo ja sama już nie wiem co mam robić. Które testują w najbliższych dniach,bo chyba nikt nie dostał prezentu mikołajkowego w postaci dwóch kreseczek, wysyłam Wam ciążowe fluidki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia maszynka do mięsa super sprawa ja bez niej nie umiem żyć :) Ziemniaki na plendze, mak do makowca czy bułki na bułkę tatrą hm...wszystko przez nią przeciskam widziałam ,że nawet ma być w Biedronce Zelmera.Dla każdej aktywnej pani domu to rewelacyjny prezent :) antoninkar to faktycznie dziwnie bo ja na 1 wizycie miałam cały zestaw od wyliczenia terminu po ciśnienie ,wagę, badanie szyjki itp generalnie chyba 45minut u niego byłam.Ja też nie miałam żadnych przypadłości typu mdłości ,czy wymioty jedynie często brakował mi tlenu pamiętam ,że na dworze było -15 stopni a ja miałam uchylne okno moi w szaliku i bluzie a ja w krótkim rękawku i jak najbliżej okna :P Raz zwrócili mi uwagę ,ze zimno im to jak rykłam to już tylko się cieplej ubierali bez zbędnych komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie doradzi? Nie jestem tak doświadczona jak Wy dlatego potrzebuję Waszej pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na pierwszej wizycie byłam u nowego ginekologa. Lekarz raczej ok ale nie chce go wychwalać pod niebiosa, bo zobaczymy co będzie dalej. Mi również nie zmierzył ciśnienia,a powinien? Szczerze mówiąc w ogóle o tym nie pomyślałam. Nie ważył mnie , bo sama mu powiedziałam ile ważę, bo się przed wizytą zważyłam. Zrobił ze mną wywiad , porozmawiał o mdłościach, poronieniu,założył kartę ciąży, zrobił badanie i usg. W sumie byłam u niego jakieś 30 minut. Dziewczyny powiedzcie mi czy powinien mi w ciąży badać piersi? Czy ja sama mam go o to poprosić? Bo właśnie nie miałam badanych i nie wiem jak to jest. Judyta jestem już na zwolnieniu, nie dałabym rady pracować , pracuje w handlu i u nas jest "szybkie tempo pracy" .Nie do końca jestem zadowolona z L4, ponieważ na zwolnieniu będę mieć mniejsze pieniążki o jakieś 30 parę%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mnie po owulacji pobolewał delikatnie brzuch jak na miesiączkę, której nie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa86 A miałaś lekko żółtawy śluz zabarwiony krwią ? Bo ja mam właśnie taki i boli mnie brzuch jakbym miała dostać okres zaraz a przeciez dopiero mam termin na 20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluz miałam ale nie pamiętam jakiego koloru, a może ten ból który teraz masz to właśnie ból owulacyjny? Wiesz kiedy masz owulacje? Robisz testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy test zrobiłam 3.12 (około godziny 10, nie był to mocz poranny tylko kolejny) - pozytywny, było przytulanko drugi test tego samego dnia wieczorem - negatywny trzeci test zrobiłam 4.12 (około godziny 12 ) - pozytywny Wczoraj rwący ból brzucha, dzisiaj też, wieczorem ból brzucha + śluz żółtawo-różowy. Ból jak przed okresem Termin okresu - 20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole rwanie, czyli takie ciągnięcie? podobno to normalne..:-) nie analizuj tak i nie przejmuj się, wdech wydech :D wiem, cieżko zrobić:-) Mała a ty jaką masz? jakiej firmy? no właśnie widziałam, ale wstrzymam się bo widziałam że mama oglądała tą gazete i nie wiem czy nie kupi sobie, chociaż juz 400 jest mi winna a dla niej to dużo, jak chce jej umorzyć dług to się złości, że ona nie chce ona odda:D Zosia Samosia:D A w ogóle co kupiłyscie mamie na 50 urodziny? moja ma za niedługo, jak oglądałam jakieś łańcuszki złote to ponad 1000 zł wiec troche wydaje mi sie to dużo jak na prezent nawet takiej okrągłej rocznicy, sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa kochanie ja się boję czy po całym opakowaniu tego mamarinu nie jest właśnie tak jak jest :-( wirus to raczej nie jest :-( chociaż mam katar od kilku dni :-( żołądek mnie boli i jest mi niedobrze co bym nie zjadła. Kromka, ziemniaka pół czy troszkę makaronu :-( Myślę, że moje osłabione trawienie jest związane z braniem luteiny :-( Rano się dobrze czułam i tak się cieszyłam! Nie wiem co robić dzwonić jutro do lekarza?.....dzisiaj wymiotów nie było jeszcze :-( Rybkunia u nas drobiazgi się dawało zawsze, ale choinka jest takim punktem kulminacyjnym. Ja mężowi nie kupiłam nic bo chciałam na żywo a nie było mi dane pojechać :-( szkoda mi go trochę no ale pod choinkę nadrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola:A którego dnia kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej,bądź w tym samym odcieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia Dokładnie + uczucie takiego kłucia po lewej stronie i po prawej tez. Dziwne uczucie pełności. W poprzednich cyklach tak nie miałam. Raz miałam takie plamienie jak teraz to później kilka dni przed planowaną @ dostałam silnego krwawienia ze skrzepami. Strasznie się boję, że sytuacja się powtórzy i w tym cyklu się nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka to już całe zjadłaś? Po 6 szt dziennie jadłaś? Ja maksymalnie 4 szt. Mój gin powiedział, że mamarin śmiało mogę brać, że bezpieczny. Jak masz obawy, to nie wahaj się i dzwoń do swojego gina. A może i luteina się przyczyniła do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa86 I TEST : testowa i kontrolna były tak samo ciemne II TEST : jedna kreska III TEST : testowa była ciemniejsza od kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia ja kupiłam zastawę na 12 osób mamie z bratem i siostrą, bo wiecznie narzekała, że jak goście to nie ma czego użyć, ale to było chwile temu potem jej kupiliśmy sztućce do tego takie w walizce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa bardzo wcześnie zaczynałam dzień w tym tygodniu :-( wiec 6 to był mus. Masę opinii czytałam, że luteina wzmaga mdłości i wymioty :-( juz mam dosyć! Niby coś mówił, że niedługo kończymy! Ale ja nie chce niedługo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli przytulanko było 3.12 a owulacja powiedzmy 6.12 to plemniki wytrzymały do owulacji? w odpowiednim środowisku niby mogą ale tego śluzu dużo nie było, teraz dopiero wieczorem się nasilił ale tak jak pisałam lekko żółtawy i plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała proszę wpisz mnie do tabeli na 5.01 .Od 4dc zaczynam leczenie z cleo,systen i luteiną. Mam nadzieję że ten miesiąc będzie dla nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola u mnie 3 dni dotrwały :-) tylko wcale się śluz nie pojawił jak białko kurze :-) wiec nie wiem czy było go mniej czy po prostu był już przechwycony tam wyżej podczas zapłodnienia :-) bolały mnie jajniki prawie do spodziewanej, która nie przyszła i głównie lewy z którego była owulacja. W 21 dniu miałam mega ból tego jajnika i to było w dniu zagnieżdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamczitka Czyli jest jakaś szansa ;) Dziękuję wszystkim za pomoc, bede cierpliwie czekała. Za tydzień można wykonać bete czy za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze miałam zacząć od października, ale weszłam na to forum i myślę spróbuję we wrześniu i się udało...i do tego skończyliśmy 3 dni przed owu bo chciałam spróbować z metodą na dziewczynkę, jeżeli się uda a lekarz powiedział, że na 85% dziewczynka to szczerze dla mnie to cud! Miałam ciężki rok prawie cały w łóżku dużo chorób w tym jedna długa poważna... Za to teraz przechodzę okropnie, 1 ciążą a ta zero porównania :-( chodziłam po górach jeździłam dużo, teraz od początku leżę :-( czuje się okropnie! Wręcz zdycham! :-( wiec moje marzenie o córce pokutuje chyba czymś takim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioł112 Ja zaczęłam stosowanie Luteiny aby wywołac @, bo podobno miałam cykle bez owu. Progesteron 0,9 w 21 cd. 2 tyg poźniej (8 dni po odstawieniu Luteiny) @ nadal brak. Test z głupoty- pozytywny. Beta rośnie... A już całkiem skreśliliśmy ten cykl :) a się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia ja mam też Zelmera (Dorotka się nazywa)ale moja to chyba z 3 może 4 lata już ma. Ja mam taką trochę z bajerami bo sa jakieś tam nakładki do różnych mies itp (nie tylko różne dziurki) ale widziałam taka w wersji podstawowej to za 100zł sie kupi na jakiś promocjach i chyba coś w tej ceni w biedronce widziałam ale nie jestem pewna. Co do prezentu na 50 to my mojej mamie daliśmy ogromny kosz z 50 różami :) Ale łzy sie jej pokulały jak zobaczyła te kwiaty.I złożyłam się z bratem i zafundowaliśmy jej wizytę na 3 dni w Spa w sumie jakoś ok 500zł nas to kosztowało.Zawszę wszystkie pieniądze pakował w nas nigdy nic dla siebie wiec postanowiliśmy sie jej za to odwdzięczyć :) mamczitka u mnie panuje jelitówka wiec może ciebie i ciąża i trochę to paskudztwo chwyciło i jest mieszanka wybuchowa :( Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×