Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mialam seks z zonatym dzieciatym macie mnie za kurwe

Polecane posty

Gość gość

ja jestem wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz czy stwierdzasz fakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jesteś porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małarudawrednaniemądrakrzykaczko, czemu zaraz za kurwę? Jesteś jeszcze młoda. Życie jest o wiele bardziej skomplikowane. Rozbijanie małżeństwa i sypianie z żonatymi to nic dobrego, ale buszowanie w cudzym ogródku też potrafi sprawić sporo frajdy. Lubiłem mężatki i dziewczyny, które miały chłopaka, bo byłem pewien, że w zasadzie jest porządna. Bo taka wolna dziewczyna, to nigdy nie wiadomo, z iloma się puszcza. A mi się pilnować nikogo nie chce. Więc niech mąż albo chłopak ją pilnuje, a ja tylko będę korzystał. Tak najlepiej. A taki romansik czasem to ratunek dla małżeństwa. Żona która ma kochanka, jest milsza, weselsza i nawet ma większą ochotę na seks z mężem. Tajemnica udanego małżeństwa to porządny, zaradny mąż i przystojny, świetny w łóżku i dyskretny kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ma mnie pilnowac,pisze ze wolna jestem:/a ich malzenstwa nic nie uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oj kobieto kobieto! Ja pisałem o sobie! Pisałem, że cię rozumiem, bo jak zadawałem się z mężatką, albo zajętą, to wiedziałem, że ona raczej z nikim innym (dodatkowym) już się nie puszcza i nie będzie ode mnie niczego chciała (bo mi się nie śpieszy do małżeństwa). Kumasz KOBIETO ? :) Więc z jednej strony to naganne, a z drugiej, coś w tym jest co kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michal skad jesteS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×