Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jednak najlepiej w Polsce

Polecane posty

Gość czarnaL
Ja nie wyjechalam dla kasy,w Polsce nic mi nie brakowalo,kierowaly mna wyzsze uczucia:P Widze natomiast co ludzi tu trzyma i znam ich opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje tu jeden jak dla mnie beznadziejny wpis wrcaja ci ktorzy pojeli co znaczy zyc a nie wegetowac w imie kasy usmiech.gif wracaja ci co potrafili zarobic odłozyc i teraz zyc doskonale we wlasnym kraju usmiech.gif wracaja ci ktorzy potrafia docenic wartosci w zyciu poza pieniedzmi dno i zera nie dajace sobie rade pozostaja tam gdzie choc maja cokolwiek i to pozostaje im do konca ich gofnianych bylejakich dni ich pustego zycia nie zamierzam odkladac i wrocic do kraju by prcowac za najnizsza krajowa, bez perspektyw na lepsze jutrp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mądry wpis,wielu na emigracji jest tylko dla zarobku a potem wracają do siebie i nie tak jak napisałaś aby pracować za najniższą w PL ,po co w takim razie wyjeżdżać skoro tam gdzie jesteś pracujesz tylko po to aby z dnia na dzień żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak! wrócą do Polski i od razu dostaną kierownicza stanowiska i min 5 tys zł pensji na początek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to ze dostaniesz od razu stanowisko kierownicze- w Polsce jesli gdziesz sie zalapiesz to podwyzki nawet na godne zycie ci nei wystarcza- ja po 15 latach w jednej firmie doszlam do pensji 1850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzsze uczucia..co za bzdury a dobrze wyksztaceni ludzie i mowie obcokrajowcach po co wyjezdzaja do innych krajow? Zmieniaja prace na epsza zeby sie rozwijac alezawsze idzie z tym w parze lepsze wynagrodzenie i comaja z tym problem? Nie! Bo to normalne ze wybierasz opcje gdziebedzie ci sie zylo latwiej tylko zakompleksieni ludzie beda nawijac argumenty typu ja z milosci albo inne glupoty...jesli nie porawia ci sie byt przez taki wyjazd to tylko robisz krok wstecz proste zawsze musza byc jakies korzysci materialne do tych lasek ktore wyjechaly z milosci... mieszkacie pod mostem? Zadajcie sobie pytanie co macie w pl a co tam ... ja wyjechalem jak najbardziej dla siana ale zyje tu lepiej niz w pl bo zarabialem 2 tys pln i starczalo od pierwzzego do pierwszego tu mam znajomych chodzimy na imprezy stac mnie zeby sie ubrac wyjsc na pizze do kina i inne bzdety do tego dochodzi zaoszczedzony co miesiac 1000f gdyby tego nie bylo po co tu siedziec? Lubie anglie dobrze sie tu mieszka w ogole nie przeszkadza mi multi kulti ale co mi po tym kraju jezeli nic nie oszczedzam?Jak mnie smiesza takie bzdury ze ktos nie lubi polskiej mentalnosci i nie moglby juz mieszkac w pl... wszyscy ja tworzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj autorko z tym zachwytem z pare miesiecy, az ci euforia minie i spojrzysz na trzezwo. Znam wielu ludzi, ktorzy mowili jak ty, nie minal rok a pakowali walizki i wracali na emigracje. Nie sama kielbasa czlowiek zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy ją tworzymy >>>> napisze jedno, miliony ludzi emigruje na swiecie ale nikt y tychze ludzi tak chamsko nie wyraza sie o swojej ojczyznie jak Polacy :O miliony emigrantów pracuje poza swoim krajem ale szanują swoje pochodzenie kraj i to skad pochodzą ! nie obrazają własnego kraju za swoje własne niepowodzenie jak i los jaki sobie wybrali ! obrzydliwość to co robicie ,większość z was tutaj! bo na emigracji i tak zycjecie tylko aby przezyć ! tak na koniec ...w Polsce jest ciężko i owszem dlatego wytrwali tam tylko ci ...co potrafią z byle gófffna nawet bat ukręcić ,dla mięczaków miejsca tam nie ma ! Miesce takowych jest ....byle gdzie -byleby mierna kasa była ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz! nie wyjechali, bo nie mieli za co, ani nie mieli do jakiej roboty wyjechać bo nic nie potrafią i języka nie znają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieli za co? Hehehe, dobry dowcip. Po za tym do kopania rowow czy jechania na szmacie nie trzeba cos potrafic, oraz obejdzie sie bez jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobrażasz sobie we własnym pięknym domu sprzątaczkę, która nie zna polskiego, nie rozumie co do niej mówisz, nie umie prasować, nie umie odkamienić kabin prysznicowych i wyprać dywanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzataczka z UK uniosla sie honorem, hehehehe :) znacie tylko jedno slowo mony mony. dobrze ze polska sie oczyszcza z chamow i prostakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już tak nie zazdrość tej kasy - też możesz wyjechać i zarabiać, nikt ci nie zabrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na zachodzie dluzej niz ty zyjesz, ale to nie znaczy ze dostalam fiola na punkcie zachodu, wrecz przeciwnie, widze zalety ale i mnostwo wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc nie roznisz sie od innych Polakow ,nie oszukuj sie...wygarniasz innym,ze sa tacy i tacy nie pozostajac przy tym lepszy...poczytaj co piszesz.Kazdy ma prawo dla wlasnych pogladow na temat kraju ,bo kazdy czlowiek to inna historia zwiazana z ojczyzna...i nie kazdy musi sie nachapac kasy ,niektorym wystarczy spokojne,w miare godne zycie to do pani co sie rozliczyla z przychodow i dochodow jak przed urzedem skarbowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×