Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

wole jednak;)))zostac w swoich lachach;))moj stolek lepiej mi odpowiada;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.👄 jakoś tak mam,że im krócej śpię tym intensywniej śnię...dziś to aż żal mam,że to nie jawa była.:-D:-p Martha to dedykacja dla mnie?:-) eh wspomnienia wakacyjne,bardzo fajne. A ten awans to na stołek oddziałowej;-) ja swojego nie oddałabym bez walki.:-D także ci nie grozi. Jakieś dni otwarte trzeba zorganizować,co? Przekąski,drinki w butelkach coca-coli...leżaki na tarasie,z dwie palmy...no dobra,dwie palmy już są :-D:-D:-D Ściskam do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) Babaeczki..👄 Mowa o alkoholu jestem :-) Dni otwarte to świetny pomysł ale w niedzielę integracja pewnie słabo wypadnie..wyleguje się towarzystwo zamiast pracować.MM mysz..ochyda nie było dawniejszych zwierząt :-) ..dobrze ze nie biała R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D**e wystawcie zaraz się zlecą,lep na wierzch...Marta słabo szukasz albo rączki już nie tak sprawne.U mnie burza czyżby gromowładna była w pobliżu? Witam Awa Marta... Więcej nikogo tu nie ma?trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awaria w piwnicy
Mysz na oddziale?:-D uważaj bo łapki mam rozstawione:-D:-p Cześć R.rzuciłam hasło.fajnie byłoby mieć tu komu udanego dnia życzyć.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieke muffinki;)))oczywiscie z Bita smietana;))Witam wszystkich ponownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedzielę rano ? To prawie zbrodnia od rana pracować,ale ze śmietaną ..daj jedną :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha!!!![nie nadążając łykać ślinę]....weź no tego liferanta swojego ściągnij.....tylko on muffinki by przywiózł,czy ....no wiesz,palcówkę?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×