Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Gość gość
Prymitywny wilku gmc nex kiedy oddasz kase mojej zonie za smsy z czatu 7218 ona tu majątek wydała bezczelny typie mało tego pisałes do zonatej kobiety i tu to samo robisz bsg prymitywny samcu oblesny k***a dorwe to cię udusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny mendo schanbiłes mi zone ale cię k***a dorwe w realu bekniesz mendo za kase wydaną na twoje j****e smsy z czatu bsg gmc wilku jedna j*******a osoba i ten doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie prymitywny umie ostro penetrowac pochwe wyczytałem jego smsy podniecał mi zone tylko menda nie potrafił się z nią spotkac tak jej namotał w głowie ale na policji juz zgłosiłem i tego tak nie zostawie mendo nie dam ci zyc s*******u j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu mi to koko tez podpada jest moze brat prymitywnego samca bsg wilka on tylko j***e i za włosy ciągnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdalać kurwa z mojej bajki,ale już bo was zgwałcę..jakem rogata wściekła bestyja.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rogata jak masz takiego c***a w swoim stadzie jak prymitywny samiec bsg wilk itd to gnoja zmiazdze k***a musze pomscic moją zone ktory menel mi ją schanbił Rogata sory ale ja tu czuwam i namiary idą do policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkochał mi kobiete i zostawił jak szmate mogłes prymitywny bydlaku spotkac się z nią i zyc obiecywał spotkania i c***u tego nie daruje jestem cierpliwy bsg zmienia nicki jak p******y k***s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż swoj temat bo przez ciebie chujnia. A żona cóż sam ją wybrałeś ..R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zone to mi ten prymitywny bydlak zniszczył to masz w stadzie j****e mendy Rogata myslisz ze on się zabawiał a ona kase wydawała i chuj ją oszukał prymitywny udusze cię w realu swiat jest mały i jestem na twoim tropie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozj***leś mi nudę .. tylko mi się wp*****lasz..co mnie k***a te smutki obchodzą..R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogata dlaczego tutaj taki chaos ? o co chodzi Pomarańczowy na kogo ty krzyczysz tutaj bo oprócz mnie i ciebie nikogo tutaj niema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trewor do magdy i wadery bo sam nie wiesz gdzie ci ciepło młodziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaś mam nadzieje że to z twoich ust nie poszło ? a jeżeli to pomarańczka do mnie przemawia to odpowiem tak forum jest po to żeby ludzie mogli sobie odpocząć po całodziennym dniu pracy i pośmiać się a nie prać brudy tutaj jak prać to do pralni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak popsuć coś w domu to mechanik by się zjawił i może i mnie przy okazji naprawił.:-)Ewo .? Zaglądasz? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Gryzę się w język,ale żal by był,jakby mi odpadł więc: pomarańczowy gościu we wszystkich swoich objawieniach-namierzyłeś/łaś oszusta,policja jest powiadomiona.my tutaj też już wiemy o wszystkim.bywaj więc,bo przeszkadzasz nam tutaj. Rogata temat tak mi się podoba tym razem,że nie zakładaj proszę nowego.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mile" kolezanki";=))))))MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nawet już walizkę pakować chciałam z z kafe znikać ale lubię ten burdel :-) R Temat zostaje.Tylko wiesz nie dzwoń nigdzie bo "hańba ile kasy na to idzie"Jak mawia pomarańcz :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj idzie kasy Rogata poszło z konta od c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spałam aż chrapałam ;O R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha w avku z urlopu cudne!!!:-D:-D pozdrów koleżanki.:-D Rogata ja bym cię zawróciła na złą drogę.jak ci odbije-będę.jak ten anioł.z dołu.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa kasa ..dobra żona sama trzyma kasę co by mąż jej nie mógł kontrolować w tajnych wydatkach ,guuupia jak da się złapać :-) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już na kostkach czuję te paznokcie wbijane w me zabolałe ciało,to szaranie może nawet wiązanie;P R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×