Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ROGATA B

ROGATY ZAKĄTEK W CIEMNYM MIEJSCU

Polecane posty

Sztuczny ****** już myślałam,że się rozkręcił temat.:-D Martha ty zadziora jesteś:-D odlot masz? Trewor co z tym brudziem?rozmyśliłeś się,czy co?;-) Rogata i kto jak burza wpada? Więcej pytań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Awaria z tobą brudzia wypić to sama przyjemność ;) tylko nie wiem czy tutaj możemy R zaraz mnie z tond przepędzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie.ten ciemny zakątek muszę na mapie zaznaczyć.witam panów.PSu mnie pozdrawiaj osobno,bojako popsuta- normalna niestety nie jestem.:-D Trewor.bo sucho mi już.w gardle.i tylko tam.:-D Może być whisky?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry panie prymitywny samcu kiedy oddasz kase za esemesy mojej zonie twoje skojarzenia w d**e sobie wsadz tu mozesz ****** i za włosy ciągnąc. Ja chcę kase marna kreaturo człowieka czekam z zoną na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awaria tak z rana pić robię to tylko dla ciebie kochana no to chlup ;) no a tam jak miała byś sucho to też znam sposób żeby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nitce do kłębka i dojde do ciebie i zniszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie dwa tysiące na twoje smsy poszło cwaniaku tu ****aj ale kase musisz oddac prymitywny gmc wilku kredek zniszczyłes mi żone chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło Awaria Trewor jestem jak aż od wczoraj czekasz to może na drugą nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że brudzia wypije jeszcze z R ;) ale to marzenia ściętej głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czekaj Trewor,dobrze mówisz,bo w takim rozkroku nad kanałem to faktycznie może mnie znosić.:-D PSu możesz być takim wysmarowanym smarem seksi mechanikiem w samych dżinsach???i klucz weź tylko.by poluzować jeszcze bardzie śrubę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niemożliwi uśmiałem się aż mi łzy poszły i oto chodzi tutaj kocham was ;) Awaria no to na drugą bo całkiem cie zniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.tyle dobrze. Ja bez kontroli się stąd nie ruszam.płacę to wymagam. Do pompowania sprzęt ma?to jak wyjdzie z kanału jeszcze dopompuje.nalegam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny tu nie mlaskaj zboczencu tylko kase oddawaj bo mendo społeczna cię zabije juz wiem gdzie pracujesz c***u zobacze twoj ryj zakrwawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa masz taki prymitywny samcu wp*****l ze cię chirurg nie pozbiera więc kasa za zniszczenie zycia mojej zonie ja tam ciebie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty awario s********j do tego zboczenca samca i zarazem wilka w jednej osobie i powiedz mendzie ze jak nie odda kasy ma wp*****l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wystarczy tylko na chwilę wyjść jeden podwozie ogląda a drugi mu tyły obrabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu na c***a czekam policja juz ma namiar na s*******a j******o sądzi ze mu 2 tys podaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×