Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ze znanych ludzi was denerwuje i nie możecie patrzeć ?

Polecane posty

Gość to co że dużo jem
Shakira, Donald Tusk, Tomasz Lis, Ewa Kopacz, Władimir Putin, Lech Wałęsa, Piotr Najsztub, Piotr Adamczyk, Magda Gessler. Wszystkich w kąt i miotaczem ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tom cruise, niemoge patrzec na ta twarz wariata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgnilizna nie chodze do kina bo nie mogę n a te facjaty patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miotaczem ognia ich" hahahahahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt. Bo mam świadomość, że moje nerwy zabiją nie ich a mnie. Jak coś czy ktoś ma mnie wkurzyć to ma szanse zrobić to tylko raz. Następnego nie będzie. Emocjonuję się zawsze tak, by coś pożytecznego z tego na przyszłość wyniknęło. Emocje dla emocji...:) po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasza Lisa miotaczem ognia wkurfia mnie bardziej niz Rafalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieńkowska, Rusin, Górniaczka, Doda, Herbuś, Siwiec, Cichopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewandowska, pazura z edyta pkp, doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalakal
agustin eugurolla -niecierpie lewandowska- rzygam gardias- falszywosc z niej az kipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze Gardias to muszę przełaczyć tv, do pasji mnie doprowadza jej głośne przełykanie śliny mówi mówi i nagle przerwa i słychać jak śląp śliny przechodzi jej przez grdykę i odgłos połknięcia koszmarrrrrrr :O i to jest jej maniera, posłuchajcie kiedyś jak długo mówi, gada gada i odgłos połknięcia śliny i wtedy jest pauza w jej gadaniu nosz kurfa mać !!! powinna to u logopedy leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu Was wkurza Pienkowska? czym? bo widze ze tu sie powtarza to nazwisko nie wiedzialam kto to ale zobaczylam w google i w sumie to mnie tez ona irytuje ale nie jestem w stanie okreslic czym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska, Siwiec,Chodakowska, Rafalala, Rozenkowa i w ogóle wszystkie plastiki po operacjach plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieńkowskiej nie lubię ale nie doprowadza mnie do szału jak inni np Lewandowska czy Gardias pieńkowska nie jest u mnie nawet w pierwszej 20 tce ale są ludzie którzy jej nie trawią podczas rozmów bardzo się mądrzy albo zadaje pytania dziwnym tonem - "a co by było gdyby....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyte PKP miotaczem ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blogerki, wlodarczyk, kurfashianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawłowicz,Gosiewska, Kaczor, Ziobro,Hofman, Korwin, Cejrowski, Kurski, Fotyga - natychmiast wyłaczam pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jeszcze te p********e szafiarki, Jessica Mercedes i Maffashion, gdyby nie te p********e reklamki na blogu, do tej pory by NY nie zwiedziły... Ale za to Macademian Girl lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci - figurski i zamachowski kobiety - kożuchowska i rozenek Co do pan, to nie wiem, że ludzie się na nich nie poznali. Przecież widać co to za jedne. Zero zasad. Zrobią absolutnie WSZYSTKO i dosłownie każdemu, byle zaistnieć. A do tego zgrywają święte, w tak sztuczny sposób, że tylko sk****ałe polskie społeczeństwo może się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magdalena różczka - nie mogę na nią patrzeć, strasznie mnie denerwuje, każdą scenę gra tak samo. Miałam przestać oglądać czas honoru jak zmienili w drugim sezonie aktorki i Różczka zaczęła tam grać - jest beznadziejną aktorką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa to dno, jestem pewna że kobieta ma powyżej 45 lat , to nierealne żeby mieć takie rysy w wieku 30 pare morda naciągnięta jak u fantomasa wygląda na starą gwiazde filmową 55 letnią która za wszelką cene chce utrzymać młodość, sztywna i każdy włosek przed lusterkiem ustawia żeby wyglądac perfekcyjnie, udaje kobiete z klasa a teraz jak się związała z majdanem to wychodzi z niej pusta oddana baba która padnie do nóg facetowi i wyliże mu rowa , przekształca się w Dodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfekcyjna Rozenkowa i Majdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cichopek i ten jej mezus hakiel czy jam mu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam, to słabo mi się robi od tego jadu. Owszem można mieć swoich aktorskich lub prezenterskich ulubieńców, cóz sama takich posiadam. Ale na litość boską, żeby wyzywać kogoś od najgorszych i grozić śmiercią czy spaleniem. A kuku ludzie, skąd w was tyle nienawiści do osób, których nie znacie. Wątek dotyczył kto was denerwuje a zradza się to w licytację kto kogo ubike w bardziej wymyślny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Ri''cz''ardson, Pienkowska aj***labym jak psa, pogodynka z TVn, zapomnialam cholera nazwiska, ta od ''drodzy panstwo'', Lis, Kaczynski, Macierewicz, Pirog, Jacykuuffff, Kempa, Miller, no i ta wyjalowiona profesuurrrka z PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mam, gardias i pawlowicz ''drodzy panstwo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk, Aneta Zając (i cała obsada PM) Konsultanci z reklamy Play, Zygmunt Chajzer, Kuba Wojewódzki, Pudzianowski, Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Dariusz Szpakowski (Bezapelacyjnie mój nr 1 na liście, zaraz po nim Krzysio Ibisz). Lisowska, Mroczki, Cichopek, Agata Młynarska, Maciek Rock.. tyle na razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×