Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ze znanych ludzi was denerwuje i nie możecie patrzeć ?

Polecane posty

Gość gość
Moja faworytka: Karolina Szostak Ciągle pierd.... o tych cycach, kobieta potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska jest taka słodkopierdząca. Siedzi i szczerzy tą gębę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
dodam jeszcze tego pajaca Wojciech Modest Amaro, Magda Gessler , Doda , Chodakowska , Górniak , Cichopek , Jacyków, Korwin Mikke, Wiśniewski, Niesoiłowski to najwieksze szmaty ktore widze na Seberii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsadsa
Joanna Koroniewska :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Joanna Koroniewska przecież to niezła laska jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolak, niesiolowski, borysewicz, wojewodzki--- jakbym miala otworzyc drugie auschwitz to oni przeszliby przez komin jako pierwsi :D na te ryje patrzec nie moge a tym bardziej sluchac wypocin tego szamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Lewandowska kiedys miała brzydkie zęby , teraz sobie zrobiła, nienawidzę jej usmiechu , jest jakiś do środka i jak się patrzy na nią z przodu to nos jej zakrywa usta chce być taka sławna jak Siwiec i robiła sobie z nią ustawki dla portali plotkowych totalne gófno w mózgu, jest produktem do reklamowania ciuchów, gadżetów gdzie firmy jej płacą zero osobowości, zero charyzmy , jest nijaka , szuka tylko gogo by tu naśladować pełno jej w reklamach i daje porady na fb jak być szczęsliwą jakbym popukała w ten łeb to by echo uszami wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska, Zając-Pazura, Pieńkowska, Zielińska...Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolunia Pieńkowska - pozjadała wszystkie rozumy Doda - no comment KArolina Korwin Piotrowska - ciągle gada i myśli że ktoś ją słucha Paulina Holtz - marna aktorzyna Bracia Mroczkowie - za wybitne aktorstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co, ale lewandowska ma piękne zęby, oglądałam kiedyś program z nią, chyba ddtvn i oliwier janiak powiedział jej, że ma piękny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale każdy jakby mial miliony na koncie to mialby piekne zęby... zobacz jakie miala kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julia pitera - pozjadała wszystkie rozumy posłanka szczypińska - prosta baba, nic nie wie o polityce, swego czasu lansowała się z księdzem, żenada katarzyna zielińska - aktorka drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia Ślotała - kto ją tak lansuje ja się pytam ? Ewa Drzyzga - wielka dziennikarka a obecnie porusza w swoim programie tematy poniżej jakiegokolwiek poziomu, wstyd,, zero etyki dziennikarskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie rozumiem fenomenu ślotaly. Ma wiejską twarz prostej dziewuchy. ona serio sie komus podoba?? Nie slyszalam zeby miała jakis talent poza dawaniem tylka komu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Lewandowska była wstrętna. Jednak jak ma się kasę to można sobie zrobić wszystko, zęby, nos, całą twarz wyszczuplić. Teraz wygląda zupełnie inaczej, nie znam się na tym ale chyba całą twarz sobie zoperowała, bo i nos mniejszy i buzia szczuplejsza, i zmarszczki wygładzone. Ale powiem wam że i tak jest brzydka i staro wygląda na swoje lata, bym jej dała z 32 lata a ma chyba 20 parę, dokładnie nie wiem. Zresztą Doda tak samo. Kiedyś była wstrętna, gęba wielka, szeroka, kwadratowa szczęka jak u chomika, pełno zmarszczek mimo młodego wieku; a potem jakieś operacje i teraz wygląda zupełnie inaczej, zero zmarszczek mimo że jest sporo starsza. Jest gdzieś w necie jej stare zdjęcie z Mandaryną sprzed chyba 10 lat, na nim widać najlepiej brzydotę Dody. No ale ona uważa się za taką piękność, tylko czemu każdy facet od niej ucieka skoro taka piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikorski zarozumialy bufon co spieprzyl wizerunek Polski w swiecie .I te jego koszmarne koszule w kratkę. Tusk klamca a powieka mu nie drgnie .Wojewodzki nastolatek piecdziesieciolatek .Palasinski to jego gledzenie nudne , Pitera picera nie mogę jej słuchać. Dobrze ze zabrali ją tam gdzie Tuska .Karolak i Kora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamiętam żeby Anna Lewandowska powiedziała kiedyś coś, co bym zapamietała oglądałam kiedyś DDTVN i ona tam była z jakąś laską inną , gadała coś ale nic nie wiem , o co chodziło, za chiny nie wiem, tamta laska dużo mówiła a Lewandowska siedziała i szczerzyła zęby , jak przyszła kolej żeby ona cos powiedziała to była taka speszona , powiedziała że lubi coś tam itd i tamta laska znowu zaczęła mówić żeby przerwać to żałosne jęczenie Lewandowskiej stanowi tylko ciało ,nie ma tam czlowieka wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Lewandowska, Donald Tusk, Kasia Tusk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola Szwed mnie strasznie irytuje, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście zawistni :O rozumiem kogoś nie lubieć ,ale wy im zwyczajnie zazdrościcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie jest zawistny, przeciez są sławni ludzie których lubimy ale wiadomo jaki jest świat celebrycki, dostają tam się tłumoki bo ma np bogatego tatusia , albo jest żoną kogoś tam albo sponsor ją/go lansuje na salonach i w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np taka Natalia Lesz, dostała się do mediów, świata celebrytów i salonów bo ma ojca milionera który jej to kupił wierzysz żeby zaistniała gdyby urodziła się w normalnej rodzinie gdzieś w małym mieście ? może na kase do marketu by sie załapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×