Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ze znanych ludzi was denerwuje i nie możecie patrzeć ?

Polecane posty

Gość gość
jacykofa to bym za jaja powiesiła na drzewie, ci-ote z*****-ną , pewnie kału już nie trzyma od dawania zada brutalom męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista znienawidzonych znanych ludzi,najczęściej wymieniana,kolejność przypadkowa Anna Lewandowska Jolanta Pieńkowska Małgorzata Rozenek Dorota Gardias Magda Gessler Kinga Rusin Anna Mucha Otylia Jędrzejczak Natasza Urbańska Agnieszka Włodarczyk Doda Edyta Herbuś Natalia Siwiec Aneta Zając Edyta Górniak Zbigniew Zamachowski & Monika Richardson Cezary Pazura & Edyta PKP Katarzyna Cichopek & Hakiel Tomasz Jacyków Michał Witkowski Tomasz Karolak Rafalala Michał Wiśniewski Tomasz Lis Jarosław Kuźniar Marcin Meller Stefan Niesiołowski Mariusz Pudzianowski Jarosław Kaczyński Donald Tusk Antoni Maciarewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jeszcze kogos spoza listy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewandowska oczywiscie na pierwszym miejscupotem rafal maslak, on mnie w*****a ten typpotem jest wierzbicka tez mnie w*****a glupia p***aludzie typu anna szulim nie wiem co one w ogole robia w showbiznesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta Zając, bo robią z niej wielką ofiarę i nie wiadomo co, oczywiście musiała wygrać taniec z gwiazdami, bo jest samotną matką. Niech virtuti militari dostanie! I Maślak, bo jest tępym narcyzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze donatan i jego prostytutki. Przeciez ta ciupa przyjechala z zadupia do wawy ciągnąc fiuty starym dziadkom. Za kase zrobi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo Donatan ze swoim haremem! One wszystkie tępę jak krowy odnoszę wrażenie a ten tłusty złamas nimi rządzi jak alfons. Też słyszałam, że Ciupa dorabiała właściwie już w takiej branży. I ona ma paskudny ryj i te krzywe usta, chirurg się nie postarał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą dopisani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewandowska, siwiec, pietrasinska i te wszystkie pustaki z silikonowymi cycami i nadmuchanymi warami; doda też. Poza tym kraśko, nie trawię tego gościa, Kammel, Wojewodzki, jak widze Wojewodzkiego to normalnie rzygac mi sie chce, ma w sobie cos tak odrażającego, nie potrafię tego wyjasnic, Cichopek i jej męża, mają w sobie cos irytującego, Wierzbicką tą z wielkimi cycami, ktora sie uważa za taka piekną a chlopak ją zdradza hahaha, tak samo tą olę szwed, ktora tez uważa się za pieknosc a bez makijazu wygląda jak facet murzyn, zero delikatnosci, ogolnie tych wszystkich dzi\wek co sie do playbota rozbieraja nie znoszę, są odrażające, takie typowe PUSTAKI; tego faceta wlasciciela playboya z kwadratowym lbem tez nie trawię, jest oblesny, ale nie pamietam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Doda , Chodakowska , Górniak , Cichopek , Jacyków, Korwin Mikke, Wiśniewski, Niesoiłowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Donatana mi się chcialo smiać jak zaatakowal rafalalę, że ona jest przebranym chlopem, a dziewczyny w jego teledyskach to przynajmniej naturalne piekne polskie kobiety.... jezu masakra, jakie piekne kobiety? przeciez ta ciupa jest odrażająca, geba szeroka, nos robiony, w brodzie ma implanta chyba; na ulicy setki ladniejszych NATURALNYCH slowianek, ktore nic sobie z twarzą nie robily, a jakos nie mają szansy zrobic kariery bo sie po prostu nie przespaly z kim trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam nic do piosenkarzy,za Doda nie przepadam,ale najbardziej to drażni mnie Wojewódzki i Czubaszek,ta kobieta chyba nie wie juz co mówi,plecie bzdury.Ale nie jakos bardzo,ale nie przepadam za tymi osobami,a reszta jest mi obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
ja wymieniłem tych ktorzy mnie najbardziej denerwują .. Wojewodzki mnie nie drazni .. Mam do niego stosunek neutralny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie mozgi wyprane przez pudelka i jego kampanie nienawisci, dlatego tak nienawidzicie tych wszystkich osob, choc wcale ich nie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga Rusin - chce być taka "mundra" zawsze Wierzbicka - taka kretynka, głupia do kwadratu, najlepiej niech się nie odzywa Horodynska - ubiera się czasem gorzej od kloszarda, twarz niedługo jej pęknie od kwasu i botoxu Gardias - tępy wyraz twarzy, kreuje się na wielką matkę Polkę, a nigdy nie karmiła piersią. MAserak - taki idiota, nic więcej Michał Piróg - tego bym non stop lała za jego wygląd i poglądy :-) Węglarczyk - marny dziennikarzyna, wszystkie rozumy pozjadał, wierny jednej opcji politycznej Michał Wiśniewski - za to, że wciąż wierzy naiwnie w to, że ktoś go chce jeszcze słuchać Edyta Herbuś - nic sobą nie reprezentuje Karolina Wajda - jest nikim a jest w tv, bo mama jest znaną osobą Monika Richardson vel Zamachowska - za brak zasad i skrupułów Kuba Wesołowski - beznadziejny aktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jego zarty nie sa smieszne,ale moze ma taki byc?W telewizji wszystko jest podobno ustawione,cięzko sie wypowiadac o osobach z którymi nigdy nie miałam doczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
chciałbym , zeby uwolniono Polskę od tych osób i wywieziono je na Syberię Doda , Chodakowska , Górniak , Cichopek , Jacyków, Korwin Mikke, Wiśniewski, Niesoiłowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok , KATEGORIA KOBIETY Anna Lewandowska Jolanta Pieńkowska Małgorzata Rozenek Dorota Gardias Magda Gessler Kinga Rusin Anna Mucha Otylia Jędrzejczak Natasza Urbańska Agnieszka Włodarczyk Doda Edyta Herbuś Natalia Siwiec Monika Pietrasińska Aneta Zając Edyta Górniak Marta Wierzbicka KATEGORIA MĘŻCZYŹNI Tomasz Jacyków Michał Witkowski Tomasz Karolak Rafalala Mariusz Pudzianowski Rafał Maślak Michał Wiśniewski Tomasz Lis Tomasz Kammel Kuba Wojewódzki Jarosław Kuźniar Marcin Meller Stefan Niesiołowski Jarosław Kaczyński Donald Tusk Antoni Maciarewicz KATEGORIA DUETY Zbigniew Zamachowski & Monika Richardson Cezary Pazura & Edyta PKP Katarzyna Cichopek & Hakiel lista będzie uzupełniana, jedno wymienienie danej osoby nie decyduje o wpis ie , musi wiele osób wkurfiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jeszcze irytują Kaja Paschalska, Maria Niklińska, Tomasz Karolak, Michał Milowicz, Agnieszka Dygant, Janusz Rewiński, Borys Szyc, Michał Koterski, Roma Gąsiorowska i Jarosław Jakimowicz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chore nienawidziec kogos za styl,czy wyglad nie znam ich osobiście i ciezko cokolwiek powiedziec o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi, dlaczego ludzie nie lubią tej ani lewandowskiej ? ja tego nie rozumiem, jest mi totalnie obojętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlynarska Rozenek Rusin Rafalala Cichipek Zielinska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
pełna lista będzie wygladać tak: Magda Gessler , Doda , Chodakowska , Górniak , Cichopek , Jacyków, Korwin Mikke, Wiśniewski, Niesoiłowski Dobrze gdyby te osoby wyjechały z Polski na syberie albo gdziekolwiek.. Zawsze przełączam kanał jak widze je w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, Czubaszek jest mego wk*****ająca :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska, ma skurcz mięśni mimicznych biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam tez sa obojetne,zrazić mnie moga głupimi wypowiedziami ale wiadomo tez ze w telewwizji to może byc ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Mucha, Karol Strasburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natasza Urbańska, nosz nikt tak mi nie działa na nerwy jak ta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×