Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość młodych facetów szuka starszych kobiet. Co to za nowa moda ?

Polecane posty

Gość gość
poznalam pieknych .mlodych chlopakow.kocham ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę upływu lat, zmieniają sie trendy, mody i upodobania ludzi. Widac teraz przyszedł czas na młodych facetów i straszę babki. Sama znam 4 małżeństwa gdzie facet jest młodszy, począwszy od 4 lat, do 8, w stosunku do partnerki. Nie ma sie co bulwersować, niech robią co chcą, mój maz jest starszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w życiu miałam młodszego mężczyznę i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, spodziewałam się seksu jak z moim mężem, czyli 3 minuty i koniec, albo że będzie chciał robić to jak filmach dla dorosłych, a on mi robił takie rzeczy że na samo wspomnienie robi mi się miło w środku :) Był niesamowicie czuły, delikatny i namiętny, długo i bardzo dokładnie pieścił całe moje ciało, gdyby tylko nie ta różnica wieku, to nie miałabym skrupułów aby odejść od męża... ech, fajny z niego dzieciak był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taka dwudziestka ma do zaoferowania? Same g. osiągnęły ale wymagania z kosmosu. I to ich irytujące przekonanie że to one robią wielką łaskę facetom tworząc z nimi związek i trzeba je przez to nieustannie nosić na rękach. Kobieta dojrzała jest całkiem inna, nie wisi na facecie jak sfochowany pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker
"Wiekszosc mlodych szuka starszych. Co sie dzieje?" x Nic. Bo nic takiego nie ma miejsca. Proponuje następny temat: Kobiety po seksie zaczęły robić kanapki mężczyznom. Co się dzieje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co taka dwudziestka ma do zaoferowania?" x Młode, jędrne ciało. x "Kobieta dojrzała jest całkiem inna, nie wisi na facecie jak sfochowany pasożyt" x Zazwyczaj wiszą na kilku innych naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zauważyłam tę zmianę, u mojej kuzynki po rozwodzie po 30-stce głównie sami gówniarze się kręcą. Sama jest w szoku takim zainteresowaniem wśród młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię się, 30 i plus to jędrniejsze babki niż same kiedy miały 20 lat, fitnessy, kosmetyczka. 30 są lepsze, niektóre 40 również taka Steczkowska, jak ona wygląda, 99% gówniar się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze sa bardziej doswiadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko potwierdzenie, że rozumu kobietom przybywa z wiekiem. Młode babki liżą stare jajka, bo są naiwne, a stare babki dają się lizać młodym, bo są mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Młode, jędrne ciało." Faktycznie sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazy współczucia tym panom ktrórzy całe zycie mają mamusię i jednocześnie kurfę :D niech liża ich stare cyce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho odezwał się dwudziestoletni pustak z wymaganiami z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są świetne niektóre. Ja znam taką jedną, że jakby nie miała obrączki to bym jej kawę zaproponował z miejsca. Piękna, wesoła, otwarta, inteligentna, na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci obraczka przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleeee jaki taki stary basztyl nie wstydzi się dać starej c**y do lizania młodemu. Uraz na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce związku to musi brać starszą po 30 bo te młodsze nie nadają się do związku tylko do seksu bez zobowiązań. Zresztą 20 latki lecą na starszych facetów po 30 najlepiej żonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha pocieszajcie się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję tylko z mężczyznami taki męski mam zawód i bardzo nie przychylnie wypowiadają się o obecnym pokoleniu młodych dziewczyn, chociaż 30 lat to obecnie też młoda kobieta. Każdy z nich oczywiście chętnie zaliczy 20-latkę, tak jest skonstruowany faceta ale zaraz po tym ona nic dla niego nie znaczy. Zdarzają się wyjątki ale pokolenie obecnych młodych kobiet się nie szanuje dlatego faceci są sfrustrowani i sami też nie szanują. Powinny być takie zajęcia w szkole o stawianiu granic. Jeden młody kolega lat 27 już na skraju załamania, że nie może znaleźć fajnej dziewczyny, trochę mnie to zdziwiło, bo co tydzień była inna z nim. Pytam się go dlaczego przecież pełno dziewczyn się nim interesuje. Za każdym razem jak się jakaś pojawiła on zafascynowany pokazywał kolegą zdjęcia, że ona taka fajna. Fajna była do puki jej nie zaliczył a, że szybko się to działo więc szybko się wypalało. I taka była jego odpowiedź, że wśród obecnych dziewczyn nie ma materiału na żonę, bo dziewczyny się nie szanują więc on nie uszanuje sam takiej. Wiele dziewczyn same myśli, że przez nogi to droga do jego serca, a tak nie jest. Owszem to droga jakiegoś zysku materialnego chwilowego ale nie do związku, dlatego mężczyźni obsypują za seks kochanki prezentami a żon nie wymieniają i mają żony dostęp do kont i wszelkich przywilejów bezterminowo. Choć może być dwa razy starsza od kochanek to stwarza mu poczucie bezpieczeństwa a kochanka już się puściła za butelkę perfum więc jakie tu poczucie bezpieczeństwa -zerowe-, obawiałby się, że jego sprzeda przy najbliższym zakręcie. Mężczyźni chętnie bawią się młodymi dziewczynami jak zabawkami i widać to na teledyskach, on siedzi na tronie a ona trzęsie pośladkami i zadowolona, że jest w jego haremie. Czyli siebie nie szanuje . Kobiety (nie stare) tylko starsze, są na tym tronie, niezależne, mocne i spełnione, narzucają warunki i nie dają się wykorzystywać, czyli szanują siebie i stwarzają poczucie bezpieczeństwa. Młodość jest wspaniała tylko myślenia poskąpiła temu pokoleniu bardzo dlatego w tym czasie jesteśmy tacy piękni. Dlatego dzieci są takie słodkie aby ta słodycz broniła ich bezradność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×