Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaWybranka

Czy pieniądze mogą zniszczyć miłość?

Polecane posty

Gość gość
To idź się połóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie plecach znowu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Anioł nie dał ci tyle pieniędzy żebyś mogła "wróżyć" za darmo? Na chwałę tego "anioła"? Chytry anioł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
smieci jeszcze dwa lata i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć... Pieniądze nie zniszczą miłości, ale ich brak już tak. Nie wiem, co teraz porabiasz AnkoWybranko, ale może już jesteś szczęśliwie sama, bo ten związek nie miał szans na powodzenie. Jeśli jednak jest wszystko dobrze, to nastąpił prawdziwy cud. Tzn mam na myśli to, że on ma pracę legalną, zapewnił Ci dobrobyt i bezpieczeństwo finansowe. Wątpię jednak, czy to taki typ. Czy w ogóle kiedykolwiek rozważałaś możliwość życia bez męskich gaci na sznurku w łazience?? No właśnie pewnie nie. Dziwi mnie, że polskie kobiety rozpatrują tylko tą jedną opcję: facet albo śmierć. Niestety doświadczenia nabiera się dopiero po 40 roku życia, jeśli w ogóle, bo kobiety potrafią być naiwne nawet w starszym wieku. Cóż. Mądrość przychodzi z wiekiem a czasami wiek przychodzi sam. Kobiety boją się zostać same. Ale niestety dzisiejsi mężczyźni nie nadają się na partnerów czy mężów. Widać, że ten Twój znalazł ofiarę i teraz nieźle mu się powodzi. Natomiast Twój wpis świadczy, że miałaś wątpliwości, co do tego faceta. No ja bym już nie miała po tym, co przeżyłam, widziałam, doświadczyłam. Życie mnie nauczyło patrzeć trzeźwo, realistycznie. Każdy zrobi, jak uważa. Ty również. Nie ma co innych pytać o radę, bo i tak zrobisz, jak Ci instynkt dyktuje tzn będziesz tego samca sobie hodować, aż przyjdzie chwila (być może) refleksji i będziesz miała dość. Ale będzie już może za późno, bo stracisz kupę życia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sobie wyobrazam jak autorka czekała po ponad trzech latach właśnie na twoje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×