Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaWybranka

Czy pieniądze mogą zniszczyć miłość?

Polecane posty

Gość AnkaWybranka
chce pożyczyć ode mnie pieniądze na opłaty szkolne swojego dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takim byłam dwa lata,nie żałuję ,ALE NIGDY WIĘCEJ! Czułam się jakbym miała utrzymanka, przestawałam go szanować , nieudacznik wiecznie bez kasy a z pracą( oczywiście na czarno bo komornik bo eks itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z okolic Przemysla
no tak szkola sie zaczyna i on jako ojciec musi sie dolozyc do wyprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
dlaczego się rozstaliście? właśnie przez pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty Anka naprawdę taka głupia jesteś czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale wy tępi jesteście, albo po prostu tylko kasa rządzi waszym życiem. Jest różnica między nierobem któremu wygodnie żyje się na czyimś, a kimś, kto wpadł w dołek finansowy z własnej głupoty czy też nie, ale stara się z tego wyjść jakoś. Ale mam rozumieć, że tu wszyscy na tym forum, tacy zaradni i zarabiają od 5tys w górę na miesiąc. Kogo okłamujecie? Czyli jeśli masz mieć pracę za 1300 do ręki jak chyba co 3 Polak mijany na ulicy ( nie żadna niezaradność, wina rządu - tak głosujcie na tego dupka Tuska) to już nie masz prawa się z kimś związać?? Jeszcze jakieś głupie przykłady, że ta miała tak a tamta srak - to nie znaczy, że zawsze tak jest. Autorko, Ty powinnaś wiedzieć, czy jemu zależy na Tobie czy na pieniądzach - obcych ludzi nie pytaj, bo tego tu nikt nie wie, to widac po danej osobie, jej reakcjach, zachowaniu, powinnaś to "wyczuć". Szkoda, że nasze społeczeństwo kogos z problemami finansowymi uważa za podczłowieka, bo takie wrażenie odniosłam czytając ten temat, a sami ci co się tu wypowiadali, to pewnie niejeden z Was gołą dupą świeci....no ale przecież nikt się nie przyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mieć pracę za 1300 do ręki jak chyba co 3 Polak mijany na ulicy ( nie żadna niezaradność, wina rządu - tak głosujcie na tego dupka Tuska) xxx poczekaj! teraz wygra PiS to najniższa pensja będzie coś ok 3 tys, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msalice17
I po co ta ironia? Nie' nie będzie 3 tys. bo jeśli coś było latami niszczone to równie tyle lat potrzeba, żeby to odbudować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
msalice17 dziś Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka - zostałaś Wybranką. Do pożyczania pieniędzy. Zbieraj kase bo niedługo mikołaj, boże narodzenie, urodziny, imieniny.... no i długi alimentacyjne też wartałoby zacząć spłacać. Rozejrzyj no sie co możesz sprzedać, żeby wspomóc kropka ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka rozstaliśmy się nie tylko przez pieniadze. Ja pracuję ponad dwadzieścia lat ,nie mam nastu by głowę nabijać sobie romantycznymi wizjami.Fajny był przez parę miesięcy,a le sorry ,żeby nie kupić sobie lodów czy pizzy na mieście to już nas czterdziestolatków powinno być na to stać.A żeby odpowiedzieć tym ,którzy podnoszą ,że zostawiam kogoś w biedzie i nie każdy zarabia 5 tys. Ja też nie zarabiam ,a pan na piwo i papierosy miał. U mnie zjadł ,u mnie skorzystał z neta,u mnie komórkę podładował.Wygodny i wszystko bez ambicji,po najmniejszej linii oporu. Nie chcę być zaradniejsza niż facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze dodam ,że rachunki płacę najpierw,pan swoje alimenty płacił jak mu się przypomniało.Długi rosły.Nie dało się parzyć na tę niefrasobliwość. Taki lekkoduch nie myślący co będzie jutro byle dziś jest miło ,fajnie i czule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6nika9
gość dziś widzę, ze ten typ nie jest takim rzadkim przypadkiem - mój eks jest identyczny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi być prowokacja, bo nie wierzę w aż takie naiwne do bólu kretynki. jeden mąż już ci nie wyszedł, wszystko jedno jak tam było między wami, nie udało się. aż taka jesteś spragniona byle fiuta, żeby tak się dawać urabiać? bo on ci daje uwagę i spacery :D a eks mąż na początku, gdy się poznaliście? pewnie dawał to samo, ale to zdechło. i z tym tez zdechnie, jeszcze prędzej, bo jak tylko odetniesz mu kasę. i pół biedy, jak cię rzuci i poleci szukać następnych frajerek. gorzej, jeśli trafił ci się jakiś psychiczny zjeb, którego ciężko się będzie pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka a czemu ma komornika na karku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anno masz jakies swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
nie mam dzieci, dlatego rozpad mojego małżeństwa odbywa się dosyć bezboleśnie... A dlaczego komornik? nie wiem, nie czytałam nie swojej korespondencji, ale widzę co przychodzi w poczcie. To drażliwy temat, więc nie wypytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dlaczego komornik? Nie płaci alimentów, to kto ma mu listy wysyłać? Ksiądz proboszcz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ile ma dzieci w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
jakie to ma znaczenie - ile i w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma bardzo duże znaczenie. Bo od ilości i wieku dzieci zależy wysokość alimentów. I co ca tym idzie - czy komornik zabierze ci tylko kredens i telewizor, czy chałupe wysprząta do czysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaWybranka
komornik może zabrać rzeczy, które ja kupiłam na wyposarzenie domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik jak wchodzi do lokalu w którym zamieszkuje dłużnik to nie pyta czyje co je. Tylko staje na środku wyciąga papier i czyta: to nie ważne czyje co je, tera wszystko co tu widać (zatacza ręką okrąg ;) to je moje. Wynośta chłopy - mówi, zwracając się do stojących obok chłopów ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć, że zwaliłaś się do jego domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msalice17 wczoraj I po co ta ironia? Nie' nie będzie 3 tys. bo jeśli coś było latami niszczone to równie tyle lat potrzeba, żeby to odbudować... xxx nie zapominaj, że PiS już rządził - i jakoś nie podnosił płacy minimalnej (bez ironii) właśnie za rządu PiS w latach 2005 - 2007 wyjechało z Polski najwięcej ludzi - z biedy, nie z dobrobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyśl logicznie - kiedyś ty możesz być w sytuacji jego ex - zostaniesz z dzieckiem bez wsparcia bo on pracuje na czarno - alimenty dostaniesz z funduszu ale to nędzne grosze. Ja bym nigdy z kimś takim przyszłości nie budowała bo to tylko pokazuje jego nieodpowiedzialność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona pokazuje odpowiedzialność? Mężatka która zamieszkuje u zadłużonego nieroba, za to dziecioroba. Siebie warci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnkaWybranka dziś komornik może zabrać rzeczy, które ja kupiłam na wyposarzenie domu? xxxx Jeśli te rzeczy stoją u niego w domu musisz mieć imienną fakturę na Ciebie żeby nie zabrali. Nie mówiąc o tym, że jak zadłużenie przekroczy pewien pułap, facet straci mieszkanie (o ile jest jego własnością), bo je zlicytują na pokrycie długu komorniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze mogą zniszczyć wszystko. Szczególnie jak się ich nie miało, a teraz się je ma. Mój mąż miał podobnie, jak wygrał w zakładach bukmacherskich trochę pieniędzy. Miał rozkręcać biznes, wziął kredyt i dostał szału. W ogóle nie ma z nim rozmowy. Byłam nawet u prawnika z kancelarii Krakowiński http://www.adwokat-lodz.eu/, żeby się dowiedzieć, czy mogę coś zrobić. Zastanawiam się nawet nad rozwodem, bo z człowiekiem się dosłownie nie da wytrzymać i nie idzie się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z powiatu XXL
to jaki dlug ma twoj wybranek 10, 20, 30 tys.zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×