Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Moje małe skromne marzenia

Polecane posty

1. Matura 2. Licencjat 3. Magister 4. Doktorat 5. Być w show biznesie i teatrze 6. Mieć willę z basenem 7. Kilka samochodów 8. Posiadać świetnie prosperujący biznes 9. Mieć służbę w domu 10. Chciałabym mieć 15 domów i 15 apartamentów albo i więcej a). Zakopanem b). Krakowie c). Warszawie d). Wrocławiu e) Dzierżoniowie f). Oławie g). Dobczycach h). Myślenicach i). Stróży j). Gdańsk k). Gdynia l). Sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do twojej stopki Wajda skończył studia, Młynarska studiowala a Chylińska ma wygląd lumpiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
Dopowiada sobie. Bill Gates tez pracowal zamiast studiowac ale znal sie na rzeczy, a zdanie matury to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już rozumiem, że matura to bzdura a Wajda sam oznajmił, że nie ma matury gdy wręczał dyplom magistra Olbrychskiemu. Nie jest godzien wręczać dyplomu magistra ktoś, kto sam nie ma nawet matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny matura
Niekoniecznie matura to bzdura, za to ludzie ktorzy oblewaja mature to najczesciej idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludzie w stopce to nie idioci bo pieniądze mają. Trochę się denerwuje. Muszę odwiedzić 1. Teatr Juliusza Słowackiego w Krakowie 2. Teatr Współczesny w Krakowie 3. Teatr Ludowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
nic się nie bój, maturę zdasz w maju. a tak w ogóle to przez ile lat można poprawiac maturę tak,żeby nie zdawać całej od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 5 lat :) :) :) :)w 2011 roku zdawałam czyli w 2016 mogę jeszcze spokojnie poprawiać ale maturę chciałabym mieć tylko po to by iść na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
ale przeciez jestes z 90', pisałaś maturę w 2010, to czemu możesz poprawiać do 2016? ja dziś oglądałam kolejne mieszkania w w-wie. nie podpisałam jeszcze żadnej umowy, a w pon rano mam oddac klucze z akademika. tak bardzo mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam maturę w 2011. Jeden rok nie przeszłam z klasy do klasy w technikum. Powtarzałam, więc 2016 roku mam jeszcze czas. A jakbym zdawała wszystko od nowa to ile bym płaciła za ponowne zdawanie matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
nie mam pojecia,ile się płaci za zdawanie całej matury raz jeszcze, ale na twoim miejscu próbowałabym do skutku,bo to przepustka na studia, a przeciez chcesz studiowac pedagogikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
dlaczego uważasz, że to jedyny kierunek odpowiedni dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o takich kierunkach jak wiedza o teatrze, kulturoznawstwo lub dziennikarstwo, ewentualnie resocjalizacja lub praca socjalna. Chodzi oto, że ten kierunek mam pod ręką, jest chyba łatwy, chciałabym mieć tą maturę już by rozpocząć studia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kuzwa, ty nawet z klasy do klasy nie zdalas. Musisz byc wyjatkowo tepa. No ale jak widac niedaleko pada jablko od jabloni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
nie zaliczyłaś roku z matmy w technikum? czy z angielskiego? o której masz jutro te spotkania w teatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
powodzenia życzę. stresujesz się? wpadło mi do głowy pytanie niezwiązane z tematem- jaki masz kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzierżoniów to zad***e :) miałam tam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście sie podoba zloty stok tu miec apartament z widokiem na góry :) bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikusny marian
@Ukryta prawda Napisalem wiekszosc, nie wszyscy a jakos nie widze zebys stala sie czlowiekiem sukcesu. To, ze jedna na kilka tysiecy osob bez matury osiagnela sukces nie znaczy, ze ludzie bez matury maja dobrze w zyciu. I co innego jest oblanie matury a nie napisane matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Smerfetko, trzymam kciuki za dzisiejsze spotkania w teatrze :-). Lejn, szukasz mieszkania w warszawie? Moi znajomi wynajmują mieszkanie studentom na górnym Mokotowie. Jakbyś była zainteresowana daj znać, mogę popytać, czy mają wolny pokój lub całe mieszkanie, bo we wrześniu z reguły albo przedłużają umowę ze starymi lokatorami albo wynajmują nowym :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×